Gold Bilgisayar İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

gold

Gold Bilgisayar İş Başvuru Formu

Gold Bilgisayar İş Başvurusu yaparak Gold Bilgisayar ‘nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Gold Bilgisayar iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

GOLD Group, gerek perakende, gerek toptan gerekse e-ticaret alanlarında yenilikçilik, öncülük, çözüm odaklılık, müşteri ve çalışan memnuniyeti esaslı bir şirket kültürü üzerine inşa edilmiştir. Bugün yıllık ticaret hacmi 1 Milyar Dolar’ı geçen altyapısı ve 400.000’in üzerinde ürün çeşidi ile Türkiye’nin en büyük gruplarından birdir. B2B, B2C ve C2C kanallarını geliştiren ve genişleten, hepsi önemli birer marka olan şirketleri ile müşterilerine daha iyi hizmet sunmanın arayışını sürdürürken girişimcilerin önünü açan platformlar da oluşturmuştur.
Gold Group Şirketleri
Gold Teknoloji Marketleri
Türkiye’de teknoloji marketi kavramının temellerini atan Gold Teknoloji Marketleri, televizyondan bilgisayara, cep telefonundan fotoğraf makinesine, küçük ev aletlerinden bilgisayar donanımlarına, ofis gereçlerinden oyun konsollarına, teknoloji adına ihtiyaç duyulan her çeşit ürünü, en ekonomik fiyat ile en uygun ödeme koşullarında sunmaktadır.
21 yıl önce Kadıköy’de kurulan Gold Teknoloji Marketleri 2012’de ilk 500 bilişim firması arasında 24. olmuştur. Bugün 650’nin üzerinde uzman personeli, 52 satış noktası ve Gold.com.tr e-ticaret platformu ile Türkiye’nin her köşesine “Hesaplı Teknoloji” sloganıyla ulaşmayı amaçlamaktadır.

Açık pozisyonlar ve başvuru için tıklayın.

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*