GFK İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

gfk-logo

GFK İş Başvuru Formu

GFK İş Başvurusu yaparak GFK’nın ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda GFK iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Hakkımızda

Biz dünyanın en büyük pazar araştırma şirketlerinden biriyiz. Hergün 12.000’den fazla uzmanımız 100’den fazla ülkede insanların nasıl yaşadığını, düşündüğünü ve alışveriş yaptığını keşfediyor. En gelişmiş teknoloji ve akıllı metodolojileri kullanarak iş ortaklarımızın hayatlarındaki en önemli grubu, müşterilerini, anlamalarına yardımcı oluyoruz.

İnsan Kaynakları

Geleceğinizin büyük düşünmeye bağlı olduğunu anlıyoruz. Biz de size bunu sunuyoruz; büyüklüğünüz ne olursa olsun, nerede olursanız olur.

Bilgiden büyümeye

Globalleşme ve dijital teknoloji bir taraftan iş yapış biçiminizi değiştirirken bir taraftan da meydan okuyor. Büyük meydan okumalarla başa çıkmak için büyük düşünmeye ihtiyacınız var. Size işinizi dönüştürebilecek bilgiyi sunuyoruz. Bu bilgiyi sunmaya yereldeki uzmanlarımızla başlıyoruz. Uzmanlarımız datayı içgörüye dönüştüren uzmanlıklarıyla tüketiciyi her açıdan ele alan çözümler sunuyorlar. Böylece rekabetin önüne geçebilir ve bilgiye dayalı büyüme sağlayabilirsiniz.

Buradan iş başvurusu yapabilirsiniz.

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*