Genpower Jeneratör İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
Whatsapp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
Linkedin

Genpower Jeneratör İş Başvuru Formu

Elektrik enerjisi bulunduğu ilk günden bu yana önemini yitirmeden, korumuştur. Teknolojinin hâkim olduğu günümüz dünyası ise anlık bir kesintiye dahi tahammül edemeyecek hıza ulaşmıştır. Jeneratör bu gelişime paralel olarak; lüks olmaktan çıkıp, ihtiyaç kategorisine girmiştir.

Ürettiği ürünün öneminin ve sürekli geliştirilmesi gerekliliğinin bilincinde olan ve bir dünya markası yaratma hedefiyle yola çıkan Müjdat Uslu, 2000 yılında Genpower Jeneratörü kurarak; faaliyetlerine başlamıştır. Kurulduğu günden bu yana kısa vadeli getirilerden ziyade uzun vadeli yatırımlar ve sürdürülebilir büyüme hedefinde olan Genpower; Ar-ge, teknoloji ve mühendsilik yatırımları ile de faaliyet gösterdiği sektöre yön vermektedir.

Türkiye’nin güç üretim üssü olan Genpower, yurt içinde ki dünya standartlarında, kaliteli, dürüst ve güvenilir hizmet anlayışını uluslararası arenaya da taşımış ve Genpower markası olarak Türk adını yüksek temsil yeteneği ile dünyaya duyurmuştur.

Genpower, tüm dünyanın büyük bir krizle karşı karşıya kaldığı bir dönemde, etkin bilanço ve risk yönetimi ile belirsizliği fırsata dönüştürerek; üretiminin 10. yılını dünyanın tek çatı altında, en büyük alana sahip jeneratör fabrikasının inşasını tamamlayarak kutlamıştır. Dünya devi firma ve organizasyonların partnerliğini üstlenen Genpower’ın yeşil kabinleri ve jeneratörleri; Formula 1 Night Race 2011, Turkcell, Vodafone, Avea; Türk, İtalyan ve Amerikan Orduları; dünyanın farklı ülkelerinde ki stadyumlar, devlet binaları ve otellerinde kullanılmıştır.

Personel Seçimi ve İşe Alım süreci

Doğru takımı kurabilmek için seçimimizi firma değerlerimize sahip, vizyonumuza uygun ve misyonumuza sadık takım arkadaşlarından yana kullanıyoruz.

Firmamızda işe alım süreci; başvuru, değerlendirme, mülakat ve seçim aşamalarından oluşur. İş başvuru süreci, adayın Internet üzerinden bize ilettiği CV’nin elimize geçmesiyle başlar. Adaylar, duyurduğumuz boş pozisyonların yanı sıra, ileride oluşacak pozisyonlarda değerlendirilmek üzere ‘Genel Başvuru’ da yapabilirler. Yapılan başvurularda belirtilen bilgiler, boş pozisyonlarımızla eşleştirilir. Bu değerlendirme sonucunda, temasa geçilen aday, iş görüşmesine davet edilir. Bu davetle gerçekleşen yüz yüze görüşmelerin amacı; adayın teknik ve kültürel açıdan gerekli pozisyona uygun olup olmadığını değerlendirmek ve adayın firmamız hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmasını sağlamaktır. Tüm bu aşamalar sonucunda, pozisyona uygun en yetkin birey işe alınır.

Açık pozisyonlar ve iş başvuru formu için Tıklayınız.

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
Whatsapp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
Linkedin

4 yorum

  1. Merhabalar Önlisans İlahiyat mezunuyum. Liseyide Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bilişim Teknolojileri Alanından mezunum. Tehlikeli ve Çok Tehlikeli İşlerde Pano Montörlüğü Sertifikam var.Teşekkürler

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*