Genpower Jeneratör İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

genpower

Genpower Jeneratör İş Başvuru Formu

Genpower Jeneratör İş Başvurusu yaparak Genpower Jeneratör ‘nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Genpower Jeneratör iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Personel Seçimi ve İşe Alım süreci

Doğru takımı kurabilmek için seçimimizi firma değerlerimize sahip, vizyonumuza uygun ve misyonumuza sadık takım arkadaşlarından yana kullanıyoruz.

Firmamızda işe alım süreci; başvuru, değerlendirme, mülakat ve seçim aşamalarından oluşur.İşe başvuru süreci, adayın Internet üzerinden bize ilettiği CV’nin elimize geçmesiyle başlar. Adaylar, duyurduğumuz boş pozisyonların yanı sıra, ileride oluşacak pozisyonlarda değerlendirilmek üzere ‘Genel Başvuru’ da yapabilirler. Yapılan başvurularda belirtilen bilgiler, boş pozisyonlarımızla eşleştirilir. Bu değerlendirme sonucunda, temasa geçilen aday, iş görüşmesine davet edilir. Bu davetle gerçekleşen yüz yüze görüşmelerin amacı; adayın teknik ve kültürel açıdan gerekli pozisyona uygun olup olmadığını değerlendirmek ve adayın firmamız hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmasını sağlamaktır. Tüm bu aşamalar sonucunda, pozisyona uygun en yetkin birey işe alınır.

Açık pozisyonlar ve iş başvuru formu için tıklayın.

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

2 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*