Gaziantep Üniversitesi Sözleşmeli Sağlık Personeli İş Başvuru Formu ve İş İlanı 2020

2020 yılı için Gaziantep Üniversitesi 85 sözleşmeli sağlık personeli alımı yapacağını duyurdu. İlan detayları ve başvuru linkini yazımızda bulabilirsiniz.

Alım Yapılacak Kadrolar

Hemşire-(78) -Hemşirelik veya Sağlık Memurluğu Lisans Programlarının birinden mezun olmak.

Hemşire-(1) – Sağlık Meslek Liselerinin Hemşirelik bölümünden mezun olmak,belgelendirmek kaydıyla en az 5 yıl Üniversite Hastanesinde çalışmış olmak ve 1.5 yıl Organ Nakli hemşiresi olarak ameliyathanede çalışmış olmak.

Hemşire-(1) -Sağlık Meslek Liselerinin Hemşirelik bölümünden mezun olmak,belgelendirmek kaydıyla en az 5 yıl Üniversite Hastanesinde çalışmış olmak ve 2 yıl ameliyathane tecrübesi olup Sağlık Bakanlığı onaylı İlk Yardım Sertifikasına Sahip olmak.

Laborant-(1) -Sağlık Laboratuvarı, Tıbbi Laboratuvar, Tıbbi Laboratuvar Teknikleri önlisans programlarının birinden mezun olmak,belgelendirmek kaydıyla Üniversite Hastanelerinde en az 15 yıl çalışmış olmak.

Sağlık Teknikeri-(1) –  Anestezi, Anestezi Teknikerliği önlisans programlarının birinden mezun olmak.

Diğer Sağlık Personeli-(1) – Anestezi, Anestezi Teknikerliği önlisans programlarının birinden mezun olmak.

Diğer Sağlık Personeli-(1) – Diş Protez veya Diş Protez Teknikerliği veya Diş Protez Teknolojisi önlisans programlarının birinden mezun olmak.

Röntgen Teknisyeni-(1) – Radyoloji, Tıbbi Görüntüleme Teknikleri önlisans programlarının birinden mezun olmak,belgelendirmek kaydıyla Diş Hekimliği alanında BT Bilgisayarlı Tomografi ve Tıbbi Görüntüleme Cihazlarında en az 2 yıl tecrübeli olmak.

İlana başvurmak için tıklayınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*