Gaziantep Büyükşehir Belediyesi İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

GAZİANTEP BELEDİYESİ PERSONEL HAKLARI

Gaziantep Belediyesi Personel Alımı haberlerini takip etmek, Gaziantep iş ilanlarını incelemek ve anında haberdar olmak için takipte kalın. Gaziantep, tarihi açıdan büyük bir önem taşımaktadır. İl olarak gelişmesini sürdürdüğü için gerek bölgenin gerekse burada yaşayan vatandaşların yeni gereksinimleri oluşmaktadır. Gaziantep Belediyesi bunları cevaplayabilmek için proje ve hizmetler sunmaktadır.

Gaziantep Belediyesi Hakkında

Gaziantep Nüfus Yoğunluğu

Yüzölçümü 6.887 km2 olan Gaziantep ilinde kilometrekareye 305 insan düşmektedir. Gaziantep nüfus yoğunluğu 305/km2‘dir.

Gaziantep Nüfusu 2021

Gaziantep 2021 nüfusu, tahmini verilere göre 2.136.176.
Bu nüfus verisi, eski yıllardaki nüfus artış hızlarına göre tahmini hesaplanmıştır. Gaziantep 2021 resmi nüfus bilgileri 2022 yılının başında açıklanacaktır.

Gaziantep Belediyesi Gaziantep il sınırlarının belediye işlerini yürüten devlet kuruluşudur. Gaziantep Belediyesinin mevcut belediye başkanı Fatma Şahin dir.

Gaziantep Belediyesi Personel Çalışma Ortamı

Gaziantep Belediyesi, Gaziantep ilinin merkezinde yer almakta ve merkezi konumu sayesinde belediye personellerine kolaylık sağlamaktadır. Gaziantep ilinin çok büyük olmaması nedeniyle ulaşım belediye binasına oldukça kolaydır ve toplu taşıma araçları ile ulaşım sağlanabilmektedir.

Gaziantep Belediyesi Çalışma Koşulları

Gaziantep Belediyesi personelleri 08.00/17.00 saatleri arasında çalışmakta ve öğle arası 1 saatlik yemek molaları bulunmaktadır.  Hafta sonu mesaisi bulunmamaktadır.

Gaziantep Belediyesi Sosyal Olanaklar

Gaziantep Belediyesi Personel Sendikal Hakları

Gaziantep Belediyesi sendikal haklar şunlardır;

 • Gaziantep Belediyesi personellerinin ücretlerine birinci yıl ilk altı ay %25, ikinci altı ay %5, ikinci yıl ilk altı ay %5, ikinci altı ay %5, üçüncü yıl ise 9 ay için %6 zam yapıldı. 
 • Personellerin sosyal haklarda %100’e varan iyileştirme sağlandı
 • Gaziantep Belediyesi personel şirketinde çalışan işçilere 55 yevmiye tutarındaki ikramiyesi yapılan ek protokolde 60 yevmiye olarak belirlendi.
 • Birinci yıl 5+5 ikinci yılda 5+6 olmak üzere maaş zammı

Gaziantep’in ilçeleri

 • Araban
 •  İslâhiye
 • Karkamış
 • Nizip
 •  Nurdağı
 • Oğuzeli
 • Şahinbey
 • Şehitkamil
 •  Yavuzeli

Daha Fazla Gaziantep İş İlanları İçin TIKLAYINIZ.

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

20 yorum

 1. Sn baskanim ben engelli bir vatandaşım 3 çocuğum var 1yildir iş arıyorum işsizlik yüzünde eşimle boşanma derecesine geldik allah rızası için bana yardım edin arabanda ikamet ediyorum

 2. İyi günler 3yildir işkur tarafından belediye müracaat ederek iş arıyorum engelli olarak evliyim yabancı dil var her seferinde alım yok diyor belediyemiz benim mahallede komşum bile girdi o engelli değil ben engelli olarak başvurum var üç yıldır alım yok diyor belediyemiz sayın belediye başkanımız Fatma Şahin bu mübarek günde bu pandemi dönemin de engelli bireylerin derdine çare olmaya davet ediyorum saygılar sunuyorum

 3. İyi günler dilerim ben engelli olarak işkur tarafından belediye 3yildir gidip geliyorum işkur tarafından sana is verme yükümlülüğü var diyor belediye nin benim komşu bile girdi engelli değil ben bir engelli olarak 3yildir gidiyorum alım yok diyor belediyemiz sayın belediye başkanımız Fatma Şahin bu mübarek günde bu pandemi dönemin de engelli bireylerin derdine çare olmaya davet ediyorum saygılar sunuyorum sayın başkanım saygılar sunuyorum

 4. Halkla ilişkiler mezunu eşim ömür bitti iş bulamadı üç çocuk babası ev kira üniversitesi için kızım hazırlanıyor maddi olarak yetmiyor zor şartlarda okuyan ama hayata tutunamayan bizler hakkıyla iş istiyoruz duyun artık sesimizi….

 5. Merhaba Başkanım Ben Zuhal Darı 38 yaşında yirmi dört yıllık evli beş çocuk annesiyim Elhamdülillah çocuklarımı büyüttüm Şimdi ise malesef ülkemin acı gerçeği olan çocuk gelinlerin den biri olarak çocukluk hayallerimi gerçekleştirmek için açık öğretimde eğitim alıyorum Diksiyon eğitimi aldım kendimi geliştiriyorum Türk kadınına yakışır bir şekilde İsterdim ki buraya akademik kariyerlerimi yazayım olmadı Ben kendime inanıyor ve güveniyorum Sizden bana uygun bir iş istiyorum

 6. Acil tıp teknisyeniyim bi çık uers basvuru yaptim ama olmadı diş asistanligi ve eczacı yardımcılığı sertifikam var ayrıca hasta ve yaşlı bakim sertifikam da var iş istiyorum başkanım yardımcı olursanız sevinirim

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*