Garanti Bankası Staj Başvuru Formu ve İş İlanları 2020

staj

Garanti staj başvurusu başlıyor!

Garanti’ta staj imkanı için öğrenciler Garanti’ın web sitesinden veya diğer başvuru kaynaklarından staj başvurusu yapabilecekler. Garanti staj ilanlarını haberimiz devamında bulabilirsiniz.

İş hayatını Garanti’de solumak…

Üniversiteyi bitirdikten sonra kariyerinize nasıl yön vereceğiniz konusunda endişelendiğinizi biliyoruz. Kafanızdaki soru işaretlerinin, planladığınız meslekten tam olarak emin olamamanın nasıl bir şey olduğunun farkındayız. Hatta “Bankacılık mı? Bankacılığa dair hiçbir şey bilmiyorum ki…” diyenlerden de olabilirsiniz.

İşte bu yüzden, Bankacılık Sektörü ve bankamızı yaşayarak öğrenebilmeniz için, siz üniversite öğrencilerine Genel Müdürlük birimlerimizde, Bölge Müdürlüklerimizde ve şubelerimizde staj imkanı sunuyoruz.

Genç Garanti’li Staj Programı

Genç Garanti’li Staj Programı, Garanti iş dünyasının havasını solumanın ve Genel Müdürlük birimlerimizi daha yakından tanımanın en etkili yolu! Bu program size, İstanbul’daki Genel Müdürlüğümüz’de farklı projelerde yer alarak  gerçek bir Garanti’li olmayı öğrenebileceğiniz, staj sonunda projelerinizi birim yöneticilerine sunabileceğiniz, performansınızın değerlendirileceği ve tüm süreç hakkında geri bildirim alabileceğiniz bir deneyim sunuyor. Genç Garanti’li Staj Programı genel müdürlük birim ihtiyaçları doğrultusunda yıl boyunca    6-10 haftalık bir zaman diliminde gerçekleştirilir.

Genç Garanti’li Staj Programını tamamlayan öğrenciler, istemeleri halinde, staj performansları ve birim ihtiyaçları gözetilerek, mezuniyetlerini takip eden Management Trainee mülakat sürecine dahil edilirler.

Genç Garanti’li Staj Programında değerlendirilmek için, Garanti’li Kariyer’de özgeçmişinizi oluşturarak yıl boyunca açık olan ilanımıza online başvurmanız yeterli.

Garanti’li Deneyim Staj Programı

Satış ve pazarlamaya daha yatkın olduğunuzu düşünüyorsanız, Bölge Müdürlüklerimiz’de  farklı projelerde yer alarak gerçek bir Garanti’li olmayı öğrenebileceğiniz, staj sonunda projelerinizi bölge yöneticilerine sunabileceğiniz, performansınızın değerlendirileceği ve tüm süreç hakkında geri bildirim alabileceğiniz bir staj programı sizleri bekliyor. Kısacası, bu staj programı ile  Bölge Müdürlüklerimiz ve şubelerimizi yakından tanıyarak daha detaylı bilgi edinme fırsatına sahip olabileceksiniz.

Garanti’li Deneyim Staj Programı İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Adana, Antalya ve Gaziantep’teki Bölge Müdürlüklerimiz’de 15 Haziran-15 Eylül tarihleri arasında 6-10 haftalık bir zaman dilimini kapsıyor.

Garanti’li Deneyim Staj Programında değerlendirilmek için, Garanti’li Kariyer’de özgeçmişinizi oluşturarak ilanımıza online başvurmanız yeterli.

Temel Bankacılık Staj Programı

Temel Bankacılık Staj Programı ile; Garanti Bankası’nın Türkiye genelinde yaygın tüm şubelerinde 15 Haziran-15 Eylül tarihleri arasında, 1 ay süreyle şube yaşamını daha yakından tanıma ve gözlemleme fırsatına sahip olabilirsiniz.

Temel Bankacılık Staj Programı’nda değerlendirilmek için, Garanti’li Kariyer’de özgeçmişinizi oluşturarak ilanımıza online başvurmanız yeterli.

Hemen başvurmak için tıklayın!

(Visited 1 times, 1 visits today)

2 yorum

  1. mugla sıtkı koçman üniversitesinde okuyorum 1. sınıfım muhasebe ve vergi uygulamaları bölümü okuyorum zorunlu 40 iş gunu stajımı bankanızda yapmak istiyorum .gereğinin yapılmasını arz ederim .

  2. Ankara Yenimahalle Anadolu Tic. Meslek Lisesi Bilğisayarlı Muhase Bölümü son sınıf öğrencisiyim 2015-2016 Eğitim Öğretim yılında zorunlu stajım var Bankanız bünyesinde Ankara şuberinizin birinde staj yapmak istiyorum gereğinin yapılmasını arz ederim

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*