Garanti Bankası İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Share on Whatsapp
Whatsapp
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

GARANTİ BANKASI ÇALIŞMA ŞARTLARI VE STAJ İMKÂNLARI

Garanti BBVA’da çalışmak isteyen adaylar için müjdeli haber! Garanti BBVA bünyesine dahil olmak ve iş başvurusunda bulunmak isteyen kişiler aşağıdaki bilgileri inceleyebilir ve firmanın açık pozisyonlarını takip edebilir.

Garanti Bankası Hakkında

Garanti Bankası Türkiye’nin en köklü finans kuruluşlarından biridir ve 1946 yılında kurulmuştur.  Sirkülasyon halinde işe alım yapan kuruluş, birçok pozisyon için açık iş ilanı yayınlamaktadır.

Garanti Bankası Çalışma Saatleri

Garanti Bankası’nın çalışma saatleri 09.00-1230 ve 13.30-17.00 arasındadır ve 1 saatlik bir öğle arası mevcuttur. Fakat bazı nokta şubelerinde öğle saatleri de hizmet verilir. Bunlar; havalimanı, alışveriş merkezleri ve sınır kapılarında yer alan şubelerdir.

Garanti Bankası Çalışma Ortamı

Ferah ve sakin tasarıma sahip binalarda çalışma koşulları sağlayan Garanti Bankası, merkezi konuma sahip şubeleri sayesinde ise personellere avantaj sağlamaktadır.

Garanti Bankası Kariyer Fırsatları

Garanti Bankası’nın temel yaklaşımı içten yükselme olarak bilinir. Yani Garanti Bankası bünyesinde yer alan personeller performansa bağlı olarak, “Kariyer Haritaları” ve “Kariyer Fırsatları” programlarıyla banka içerisinde terfi edilirler. Dev bankada pozisyona göre maaş skalası da değişmektedir. Aşağıda “Garantide Kariyer” başlığı altında ayrıntılı bir şekilde anlatılmıştır…

Garanti Bankası Kariyer

Garanti’de kariyer fırsatları yakalamak için performans süreci boyunca objektif bir yaklaşım sergilenmektedir. Senenin başında belirlenen banka hedeflerinin personel tarafından tutturulması halinde çalışanlar yöneticiler tarafından kendi görevlerine uygun bir pozisyona atanırlar. Piyasa koşullarını göz önünde bulundurarak yeterli ücret veren Garanti Bankası için şu pozisyonlar mevcuttur:

  • Gişe Görevlisi
  • Satış Danışmanı
  • Müşteri Temsilcisi
  • Servis Yetkilisi Uzmanı
  • Banka Müfettişi
  • Banka Müfettiş Yardımcısı
  • Çaycı/Temizlik Personeli
  • Güvenlik Personeli

Garanti Bankası Staj İmkânları

Üniversite öğrencileri için staj imkânı sunan Garanti Bankası staj duyurularını kendi kurumsal web sitesinde bulunan kariyer bölümünden duyurulur.

İş ve Staj Başvuruları Nasıl Yapılır?

İş ve staj başvuruları için Garanti Bankası’nın kurumsal web sitesine girip, kariyer bölümünden erişim sağlayabilirsiniz.

Açık Pozisyonlar:

PozisyonLokasyonBaşvuru Linki
Müşteri DanışmanıDenizliBaşvur
MOBİL GRUP ASİSTANI Muğla Fethiye Başvur
Müşteri Danışmanı Samsun Başvur
Müşteri DanışmanıAntalya Side Başvur
Müşteri DanışmanıZonguldak Başvur
Müşteri Danışmanı Düzce Başvur
Müşteri Danışmanı Çorum Başvur
Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Share on Whatsapp
Whatsapp
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

4 yorum

  1. Kısaca Özgeçmişim ; Mehmet ve Meryem oğlu 33010082254 TcNolu 12.03.1983 Doğ.Balıkesir ili Sındırgı ilçesi Camicedid Mah.Nüf.Kayt. İskender Deniz Bekar-okur yazar 1.70 boy 70 kğ olup,Bilgisayar işletmeni,Özel Güvenlik( silahlı) belgesi,Sivil Savunma Serfk,Yangın Müdahale işçisi ( pratikten),Beden işçisi ( pratikten),Hasta Kabul Kayıt Görevli Belgesi,Kalorifer Ateşçi Belgesi,vb sertifika ve belgelere sahibim.Bankanız bünyesinde ve şubelerinizde Güvenlik Görevlisi ( silahlı) olarak görev almak isterim.Başarılarda yükselmek hedefimizdir,Saygı ve şükranlarımızla gereğiniz arz ederiz. Email kullanmamaktayım tel numaralarım tercihdir: 05437387034-05449580282

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*