Gap İnşaat Türkmenistan Oto Elektrik Ustası Alımı İlanı

 

 GAP İNŞAAT TÜRKMENİSTAN DA ÇALIŞTIRMAK  ÜZERE OTO ELEKTRİK USTASI VE MOTOR MEKANİK USTASI  ALIYOR.

Gap İnşaat: Çalık Holding’e bağlı ve inşaat sektöründe faaliyet gösteren şirketir.

Aktif olarak Türkmenistan’da faaliyet gösteren şirket, Türkmenistan Turizm Bakanlığı’nın binasını, Türkmenistan Gıda Bakanlığı’nın binasını, Türkmenistan Sağlık Bakanlığı’nın binası ve Türkmenistan Bakanlar Kurulu konutu gibi projeleri gerçekleştirmiştir. Birçok ticaret ve kültür merkezinin inşaatını tamamlamıştır. Şirketin 2007 yılı toplam cirosu 171 milyon ABD doları olarak gerçekleşmiş olup Çalık Holding’in konsolide sonuçları içerisindeki payı ise %14’tür.

Şirketin, Fener Balat Dönüşüm Projesi, Tarlabaşı Dönüşüm Projesi, Metropol İstanbul ve Şehrizar Konakları gibi projeleri vardır. Türkiye başta olmak üzere Türkmenistan, Irak, Katar ve Suudi Arabistan ülkelerinde faaliyet göstermektedir.

Firma Türkmenistan da devam eden projede kapsamın da çalıştırmak üzere 1 tane elektrik ustası ve 1 tane de motor mekanik ustası alacağını bildirdi.

KRİTERLER:

Eğitim:Ortaöğretim (Lise ve Dengi)

Tecrübe:5 yıldan fazla

Yaş Aralığı:18 ve üzeri

Endüstriyel Meslek lisesi mezunu,

5-6 yıl tecrübeli,

Ekskavatör(Komatsu, Caterpiller marka); Loader, Grayder, Mobil Vinç (Grove, Terex); Kule Vinç (Potain marka), Mercedes Kamyon; Mercedes Mikser ; Beton Pompası; Jeneratörler  v.b. iş makinalarının; elektrik – elektronik – elektromekanik veya hidrolik sistemlerin devre takibini yapabilecek 1 tane Oto elektirik ustası

Endüstriyel Meslek lisesi mezunu

5-6  yıl tecrübeli

Ekskavatör(Komatsu, Caterpiller marka); Loader, Grayder, Mobil Vinç (Grove, Terex); Kule Vinç (Potain marka), Mercedes Kamyon; Mercedes Mikser ; Beton Pompası; Jeneratörler  v.b. iş makinalarının ; motor, şanzıman ve mekanik arızaları ile  hidrolik arızalarının bakımını yapabilen,

Arıza tespit (diyagnostik) cihazı kullanabilen Motor (mekanik bakım) Ustası  alınacaktır.

BAŞVURU İÇİN TIKLAYINIZ.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*