Gap İnşaat İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Share on Whatsapp
Whatsapp
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

 

Gap İnşaat İş Başvuru Formu

Gap İnşaat İş Başvurusu yaparak Gap İnşaat’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Gap İnşaat iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Gap İnşaat, yurt dışı operasyonlarında öncelikli olarak Türkmenistan, Irak, Libya, Suudi Arabistan ve Katar olmak üzere 5 ülkeyi hedeflemektedir. Bunun yanı sıra Afrika‘da Etiyopya, Somali, Sudan gibi ülkelerdeki olumlu gelişmeleri de yakından izleyen Gap İnşaat, bu ülkelerde proje faaliyetlerini Türkiye’nin ‘genel riski dağıtma ve yeni pazarlara açılma’ stratejisine paralel şekilde yürütmektedir.

Bu bölgelerde geliştirilecek hedef projeleri arasında endüstriyel, enerji ve altyapı projeleri bulunan Gap İnşaat, nitelikli iş gücü ve bilgi birikimi ile Türkiye’de yürütülen büyük projelerde de müteahhitlik çalışmalarını sürdürmektedir.

Yurt dışı projeleriyle birlikte toplam 10 bin kişiye istihdam sağlayan Gap İnşaat, İstanbul’da bulunan genel merkezinin dışında Abu Dabi, Aşkabat, Hartum, Moskova, Doha, Dubai, Taşkent, Trablus, Astana, Bağdat ve Cidde’de açtığı ofisler kanalıyla dünyanın birçok bölgesinde faaliyetlerini sürdürmektedir.

En Önemli Değerimiz, Yetkin İnsan Kaynağımızdır;

Eğitim düzeyi yüksek, yeniliklere açık, enerjik, kendisini ve işini geliştirme potansiyeli bulunan, takım çalışması yapabilen insan gücünü bünyemize kazandırmak,
Topluma karşı sorumlu, ahlaki değerlere saygılı, çağdaş, koşulsuz müşteri memnuniyeti felsefesini özümsemek,
Çalışanların sürekli gelişimini, farklı vizyon, beceri ve teknik bilgi kazanmasını sağlamak,
Zamana karşı yarışan ve daima kazanmayı hedefleyen grubumuzun en değerli kaynağı olan yüksek nitelikli çalışanlarının değişime her an hazır ortamda bilgi, beceri, potansiyel ve performanslarını devamlı geliştirerek kişisel hedeflerinin örgütsel hedeflerle en doruk noktada birleşmesini sağlamaktır.

Amacımız, GAP’ın KoçSistem’in, başarısının ve gelişiminin sürekliliğiyle daha iyi hizmet vermesini sağlamaktır. GAP bunu da ancak çalışanlarıyla gerçekleştirebileceğinin bilincindedir. Çalışanlarının sürekli eğitim programları, etkin performans ve ödüllendirme sistemleri ile geliştirmeyi hedeflemektedir.

Açık Pozisyonlar;

NoPozisyonlarLokasyon
1Bordro ve Özlük İşleri Uzmanıİstanbul(Avr.)
2Human Resources Specialistİstanbul(Avr.)
3Human Resources Chiefİstanbul(Avr.)
4İnşaat Satın Alma Şefiİstanbul(Avr.)
5Mimari Satın Alma Şefiİstanbul(Avr.)

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Share on Whatsapp
Whatsapp
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

8 yorum

 1. Iyi çalışmalar ben Ayhan 10 Yıldır Rusya ve çeşitli şehirlerinde Haznedar oğlu ve Enka ile çalıştık Ahşap Kütük ev montajı ve prefabrik ve Çelik konsulüksyon montaj ustasıyım isteğe göre hazırda 10 Kişilik te ekip çalışması yapabiliriz teşekkürler iyi çalışmalar tel 0532 4749613

 2. merhaba
  ben İŞ MAKİNALARI OTO ELEKTİRİKÇİSİYİM
  tel;0534 364 86 17 aydın kaya
  referans; MUSTAFA BULUT makina mühendisi
  tel; 0533 336 56 17
  00 964 751 050 10 89
  saygılarımla..

 3. 32. yıllık Grader Oparatörüyüm duble otoyollar havaalanları ve baraj inşaatlarında kotlu çalışma larda uzman Grader oparatörüyüm. GAP İNŞAAT ailesinde hizmetim bulunsun arzusundayım. tel 05377046389

 4. Aşçı Başı. ve aşçı İŞ DENEYİMİ bu meslekten -21 – yıldır çalışıyorum ..” sulu yemeklerin her çeşitini biliyorum – ayrıca tatlı çeşitlerini biliyorum ayrıca döner ustasıyım et ve tavuk dönerini biliyorum – ayrıca hamur mamüllerinde poğça börek biliyorum . 6 . yıl. restorant ‘ta aşçı olarak çalıştım . 18 ay . askerde . tugayda aşçı olarak askerlik görevimi yaptım. 5000. kişiye her gün yemek yaptım böylece askerlik görevimi yaptım. konur inşata ta yozgat yerköy şantiyesinde arazi sulama kanal pırojesinde . 8 . yıl ” aşçı başı olarak çalıştım. 1200 . kişiye toplu yemek yaptım . iş bitimi sonrası palmira inşaat ta rusiyda dağistan mağaç kalede .4 . yıl çalıştım . 2000 kişiye . aşçı başı olarak yemek yaptım . rusiya perimde lider sıtroy inşaat . 3 . yıl aşçı başı olarak çalıştım 1.600 . kişiye yemek yaptım .. aşçılık sertifikam var ” çalışma şekilimiz Mutfakta çalışan aşçı, aşçı yardımcısı, bulaşıkçı ve servis elemanlarının koordineli olarak çalışmasını sağlamak Malzeme ve eşyaların en iyi bir şekilde kullanılması ve muhafazası için tedbirler almak, yiyecek maddelerinin israfını önlemek Mutfakta çalışanların sağlık şartlarına riayet etmelerini kontrol etmek,
  Her türlü mutfak araç ve gereci (bıçak, tencere, karavana, mikser vb.),Havagazı fırını, elektrikli fırın, ızgara, fritöz,Hamur yoğurma makinesi, sebze doğrama makinesi, ekmek kesme makinesi, salam ve kıyma makinesi, buharlı istim (sebze, et pişirirken ) buz dolabı gibi aletler kulanırız.
  Yemekhane için gerekli malzemenin ihtiyaç planlamasını yapmak Aylık yemek listesi hazırlayarak şefin tasdikine sunmak Günlük yemek ve erzak ile yemek masaların tertip, düzen ve ihtiyaçlarını kontrol etmek, eksikliklerini tamamlattırmak Gıda maddelerinin alım ve muhafazasında gerekli tüm önlemleri almak Yemekhane personelinin temizliğe ve sağlık kaidelerine uygun olarak özel itina göstermelerini sağlamak Yemek pişirilmesi ve sunumunun zamanında yapılmasını sağlamak, Pişirilen yemeğin sağlıklı, sıhhî ortamlarda hazırlanması için gerekli önlemleri almak, Yemekhane demirbaşlarının düzgün kullanılmasını ve muhafazasını sağlamak. Yemekhane hizmetlerinde çalışan şirket personelinin işlerini en iyi şekilde ve zamanında yapmalarını sağlamak, puantajlarını tutmak ilgili yerlere ulaştırmak. yurtdışı işi ariyorum. çalışmak için iş arıyorum. TEL. O546 425 36 50 – 0536 837 45 63.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*