Gantek Teknoloji İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

gantek

Gantek Teknoloji İş Başvuru Formu

Gantek Teknoloji İş Başvurusu yaparak Gantek Teknoloji ‘nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Gantek Teknoloji iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Bilgi ve İletişim Teknolojileri’nde (ICT) 23 yıllık deneyime sahip olan ve kurumsal yönetim prensipleri ile faaliyet gösteren Gantek, Türkiye’nin ve bölgenin önde gelen Sistem Entegratörü olarak hizmet vermektedir.

Gantek, 10 yıldır yaptığı kesintisiz Ar-Ge yatırımıyla bölgenin en yenilikçi ICT firmalarından biri olarak konumlanmaktadır. Firma, başta Numara Taşınabilirliği, Gelir Yönetimi, Mobil Pazarlama ve Katma Değerli Hizmetler (VAS) ile telekom sektörüne; risk yönetimi çözümleri, güvenlik uygulamaları ile finans sektörüne ve video, görüntüleme, grafik uygulamaları ile savunma sektörüne yönelik odaklı çözümler sunmaktadır. Şirket, veri depolama, sanallaştırma, dış kaynak kullanımı, endüstriyel otomasyon, deniz elektroniği, filo yönetimi, sistem & altyapı çözümleri ve destek hizmetleri sağlamaktadır.

Grup, alanında uzman çalışanları ve stratejik işbirlikleri ile Türkiye’deki tüm mobil ve sabit telekom operatörleri, önde gelen finans kurumları ve CIS bölgesindeki telekom operatörleri için uzun süreli iş birlikteliğine dayalı etkili çözümler üretmektedir.

Başvuru için tıklayın.

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*