Gama İnşaat İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2020

gama-insaat-is-ilanlari

Gama İnşaat İş Başvuru Formu

Gama İnşaat İş Başvurusu yaparak Gama İnşaat’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Gama İnşaat iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

İnsan Kaynakları Politikamız

Karşılıklı güven ve etik değerlerin ön planda olduğu şirket kültürümüz, insan kaynakları politikamızın temelidir.
Her biri farklı sektörlerde / alanlarda faaliyet gösteren GAMA şirketlerinin; büyüme hedefleri ve stratejilerini destekleyecek esnek İnsan Kaynakları politikaları belirlenmektedir.
Çalışanların motivasyonunu ve bağlılığını arttıracak bir ortam yaratmak, çalışanların gelişimine yatırım yapmak, bu ortamın korunup geliştirilmesi için gerekli politikaları ve teknik bilgiyi oluşturarak, şirketimizi nitelikli personel açısından çekici kılmak, nitelikli personelimizi korumak, temel insan kaynakları politikamızdır.

Kariyer ve İş Olanakları

Bu web sitesi kariyer.net altyapısı ile desteklenmektedir. Yapılan başvuruları sadece GAMA görür ve değerlendirir. Tüm başvurular gizlilik ilkesi içinde değerlendirilir.
GAMA web sitesinden “Açık Pozisyonlar” linkini seçip, açık pozisyonları görebilir ve inceleyebilirsiniz.
Kariyer.net üyesi iseniz, “Açık Pozisyonlar” link’inde ilgilendiğiniz pozisyonu seçtikten sonra, gelen sayfadaki “kullanıcı adı” ve “şifrenizi” girip, “Online Başvuru” kutusuna basarak, ilanlara başvurunuzu yapabilirsiniz.
Kariyer.net üyesi değilseniz,on-line application kısmında yeralan “member” kısmına tıklayarak özgeçmişinizi oluşturabilir ve yukarıdaki adımları takip ederek GAMA’ya iş başvurularınızı yapabilirsiniz.
Girmiş olduğunuz özgeçmişinizi daha sonra değiştirmek için ve yapmış olduğunuz başvuruları görmek üzere “Açık Pozisyonlar” sayfasındaki, Özgeçmiş Bilgilerim ve Başvurularım bağlantılarından yararlanabilirsiniz.
ik@gama.com.tr mail adresine word formatındaki CV’nizi ekleyerek de GAMA’ya başvuruda bulunabilirsiniz. Lütfen CV’niz ile başvuruda bulunurken, ilgilendiğiniz pozisyon ve/veya başvuruda bulunmak istediğiniz GAMA şirketini/projesini belirtmeyi unutmayınız.

Başvuru ve İşe Alım Süreci

CV/Özgeçmişinizin bize ulaşması ile birlikte başvuru süreciniz başlamış demektir. İlk olarak bilgi ve deneyimleriniz değerlendirilmekte ve varsa aranan pozisyonlarımızla eşleştirilmektedir.
CV/Özgeçmişinizde verdiğiniz bilgiler ve deneyimleriniz doğrultusunda aranan pozisyonlar için uygun olduğunuz saptandığında, sizinle temasa geçilerek iş görüşmesine davet edilirsiniz.
Açık pozisyonlarla eşleşmeyen Özgeçmişler veritabanımızda saklanmakta, uygun pozisyon oluşması halinde adaylarla irtibata geçilmektedir.
AÇIK POZİSYONLAR
Bu irtibat sonrası, İnsan Kaynakları uzmanlarımız adaylarla bire-bir yapılandırılmış mülakat (Structured Interview) yapmakta ve mülakat sonuçları adaylara mail yoluyla iletilmektedir.
Gama’da açılan pozisyonlar için ilan detaylarına bakabilir, Kariyer.net üye hesabınızla giriş yaparak veya yeni hesap oluşturarak başvuruda bulunabilirsiniz. Aşağıdaki açık pozisyonlarda niteliklerinize uygun pozisyon olmadığı takdirde, lütfen Word formatındaki özgeçmişinizi ik@gama.com.tr adresimize gönderiniz.
İlan Tarihi Firma Adı Pozisyon Adı Şehir
08.05.2014 GAMA Güç Sistemleri A.Ş. PROCUREMENT ENGINEER – MECHANICAL Ankara
08.05.2014 GAMA Güç Sistemleri A.Ş. PERSONNEL MANAGER Ankara
08.05.2014 GAMA Güç Sistemleri A.Ş. TECHNICAL OFFICE ENGINEER Irak
08.05.2014 GAMA Güç Sistemleri A.Ş. BUSINESS DEVELOPMENT MANAGER Ankara
08.05.2014 GAMA Güç Sistemleri A.Ş. COST CONTROL ENGINEER Ankara
08.05.2014 GAMA Güç Sistemleri A.Ş. PERSONEL UZMANI Ankara
08.05.2014 GAMA Endüstri Tesisleri İmalat ve Montaj A.Ş. 3 BOYUTLU TASARIM KONSTRÜKTÖRÜ Ankara
08.05.2014 GAMA Endüstri Tesisleri İmalat ve Montaj A.Ş. SENIOR DESIGN ENGINEERS Ankara
08.05.2014 GAMA Güç Sistemleri A.Ş. ORACLE ERP SOFTWARE DEVELOPER Ankara
08.05.2014 GAMA Güç Sistemleri A.Ş. QA/QC MANAGER Cezayir
08.05.2014 GAMA Güç Sistemleri A.Ş. TECHNICAL OFFICE ENGINEER Cezayir
08.05.2014 GAMA Güç Sistemleri A.Ş. TECHNICAL OFFICE MANAGER Cezayir
08.05.2014 GAMA Güç Ssistemleri A.Ş. PROJECT SERVICES CONTROL ENGINEER Ankara
08.05.2014 GAMA Güç Sistemleri A.Ş. PROJECT ENGINEER – INSTRUMENTATION&CONTROL Ankara
08.05.2014 GAMA Güç Sistemleri A.Ş. PROJECT ENGINEER – ELECTRICAL Ankara

Buradan açık pozisyonlara ve iş başvuru formuna ulaşabilirsiniz.

(Visited 21 times, 1 visits today)

25 yorum

 1. Selam yangın Hvac ve Sıhhı tesisat formeniyim Rusya Kırgızistan Dubai Katar bir çok büyük projede çalıştım.Sizinle çalışmak istiyorum. tlf 0537 824 48 01

 2. MERHABA KALIP USTASIYIM YURT DIŞI TECRÜBEM VAR 2 YIL RENNESSNAS 1 BUCUK YIL KOCAK TA CALIŞTIM. SİRKETİNİZDE SİZİNLE ÇALIŞMAK İSTİYORUM ENGİN POLAT SAKARYA MERKEZ 0534 554 71 54

 3. mrb hatay dörtyol yaşıyorum elektrik işi yapmaktayım çalıştığım firmalar yurt içi ve yurtdışı güney elektrik elektrik ustası olarak.enka inşaat ustabaşı olarak umman da 16 ay bulundum.enka teknik aş libya endüsriyel tesislerde elektrik ustabaşı olarak 12 ay bulundum savaş nedeni sözleşme fest edildi.dorçe prefabrik aş moritanya tasiast projesinde 11 ay elektrik ustası olarak bulundum işbitimi olarak.dorçe prefabrik aş gabon projesinde 12 ay elektrik işlerinde işbitimi olarak bulundum. koç grenpark iskenderun kinesis aş elektrik işlerinde 12 ay olarak elektrik şefliği yaptım yorsan yoğurt merkez ofisini kurduk refaranslarım. hatay erzin elektrik satrallinde bakımcı olarak çalışmayı isterim saygılarımla. tlf 05383907296 yakup ateş

 4. mrb ben mehmet vargeloğlu yaklaşık 15 20 yıllık alçıpan asmatavan klıpin tavan ustasıyım yurt dışı tecrüben var yurt dışı şantiyelerinizde çalışmak istiyorum isterseniz tek isterseniz ekip olarak ekibim var ilgilenmenizi arz ederim

 5. bencumali güven mesleğim torna tesviye 22yıldır tornacıyım elektrk ve kazaltı kaynğım var yurt içi yurt dışında çalışmak isterim artı oto elerkçi oto klimacı arkadaşım var siznle çalışmak isteriz tlfn 538 397 6779

 6. ALCI BOYA USTASIYIM 15YILDIR BU İŞİ YAPIYORUM YURT DIŞI TECRUBEM VAR .MESLEGIMI SEVEREK TITIZLIKLE ÖZENEREK.YAPMAKTAYIM. ÇALISTIGIM FIRMALAR.AZERBEYCAN .DİA HOLDİNG.RUSYA .HAZNEDAROGLU HOLDING. HAZIRDA 15KIŞI KADAR EKİBIM VAR..
  TEL.05422813902
  YOZGAT

 7. 09-10-1974 doğumluyum kaynakçılık ustalık usta öğretici belgem var birinci sinif kaynakci olarak calistim turkmenistan askabatta romanya buzauda enson suudiarabistan mekkede calişmiş olduğum sirketlerin ismini burdan vermek istemiyorum mülakata cagirir saniz tum belgelerimle detayli özgeçmişimi anlatabilirim is makinasi bakim onari ve dozer oparatorlugude yapabilirim duz yada ucgen palet farketmez. 10 yillik pasaportum hazir saygilar 0535 407 34 74 ararsani memnun olurum.

 8. 2005 ve 2007 yılları arasında sudı arabistanda çalıştım iş bıttıgı için turkıyeye geldık ve sızınle tekrardan çalışmaktan mutluluk duyarım telefon no.0544 271 01 55 açil işe ihtiyacım var saygılar dılerım

 9. mon

  mrb ben montajcıyım çalıştığım ülkeler moskova kazakistan türkmenistan gabon yurt dışı işlerinizde çalışmak istiyorumtel 0531 950 07 45 tşk ederim

 10. Mrb ben elektrik ustasıyım Çalıştığım ülkeler Rusya Mısır Nijerya Sudan Mongolya Irak Libya Özbekistan yurdışında tekrar çalışmak istiyorum 05317620649 tşk ederim

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*