Gama İnşaat İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
Whatsapp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
Linkedin

Gama İnşaat Hakkında

Türkiye’nin ilk Yap-İşlet-Devret (YİD) projelerinden Birecik Barajı ve Hidroelektrik Santrali, Marmara Ereğlisi / Trakya Doğal Gaz Kombine Çevrim Santrali ve İzmit Yuvacık Barajı ve Kentsel ve Endüstriyel Su Arıtma ve Temin projeleri ile 1995 yılında yatırımcılığa atılan ilk adım GAMA Enerji’nin temelini oluşturmuştur. GAMA Enerji, 2002 yılında bu temel üzerine kurulmuş ve enerji ve su altyapı alanlarında yerel ve uluslararası platformlarda faaliyet gösteren bir iş geliştirme ve yatırım firması haline gelmiştir.

Şirket’in Türkiye’deki iştirak ve bağlı ortaklıklarının lisanslarında yer alan toplam kurulu gücü 1.101,8 MW’dır (hissesine karşılık gelen 1.066,2 MW). Toplam su temin kapasitesi 100 milyon m3/yıl’dır. GAMA Enerji hissedarları, %50,5 oranında hisseye sahip olan GAMA Holding A.Ş., %30 oranında hisseye sahip olan Global Power Enerji Sanayi ve Ticaret A.Ş., %14,5 oranında hisseye sahip olan International Finance Corporation ve %5 oranında hisseye sahip olan IFC GIF Holding I Coöperatief U.A firmalarıdır.

GAMA Enerji, tüm yatırımlarında, yasal zorunlulukların ötesinde, çevreye ve insan sağlığına azami dikkat göstererek faaliyetlerini sürdürmektedir. Kurumsal sosyal sorumluluk bilinciyle, faaliyette bulunduğu tüm bölgelerde, yatırımlarının yapım ve işletme süreleri boyunca bölge halkı ile yakın ilişkiler kurmakta ve toplumsal ihtiyaçlar doğrultusunda bölge halkına destek vermektedir.

İşe Alım Sürecimiz

GAMA küresel pazarda tamamlamış olduğu başarılı projelerle kendi sektöründe bir marka haline gelmiştir. Rekabetin giderek artığı sektörde, sürdürülebilir başarımızın kurum içinde ve dışında en iyi yetenekleri çekebilme ve insan kaynakları gücünü geliştirebilme kabiliyetimize bağlı olduğuna inanıyoruz. İşe alım yaklaşımımızı sadece açık pozisyona en iyi adayı yerleştirmekle sınırlı tutmuyoruz, adayın kariyerinde daha yüksek pozisyonlarda ilerleme potansiyeline sahip olup olmadığına önem veriyoruz.

GAMA olarak kendi yolunuzu profesyonel bir şekilde çizerek potansiyelinizi ortaya çıkarabileceğiniz kariyer fırsatlarını sunuyoruz.

Staj Olanakları

Staj programlarımız ile, heyecanlı ve gelecek vadeden öğrencilerimizle kariyer yolculuklarının ilk adımında buluşmayı hedefliyoruz.

Yürüttüğümüz staj programlarıyla genç yetenekleri tanırken, aynı zamanda iş hayatına ilişkin deneyim kazanarak yetişmelerini,  kurumumuzu ve kültürümüzü yakından tanımalarını sağlıyoruz.

Şirketlerimizde staj yapmak isteyen öğrencilerin öğrenimleri gereği stajlarının zorunlu olmasını ön koşulumuz olarak tutuyoruz. Staj yaptıkları alanlarda iyi performans gösteren öğrencilerin staj sürelerini uzatılabiliyor ve iş olanaklarında öncelikli olarak değerlendiriyoruz.

 • Genel staj başvurularını Şubat ayı içinde alarak, staj başvurularını Mart ayı içinde sonuçlandırıyor ve başvuru sonuçlarını e-posta yoluyla bildiriyoruz.
 • İkinci olarak anlaşmalı olduğumuz üniversitelerle iş birliği esasında dayanan ‘Ortak Eğitim’ modeli kapsamında her sene çok sayıda öğrenciye 3.5 ay süren staj olanağı sağlıyoruz.
 • Üçüncü olarak her sene yaz döneminde Ankara Üniversitesi GAMA Meslek Yüksekokulu, Alternatif Enerji Kaynakları Teknolojisi bölümünde yer alan öğrencilerimize GAMA Enerji santrallerinde 2 ay süren staj programları uyguluyoruz.

Açık Pozisyonlar

NoPozisyonlarLokasyon
1Genel BaşvuruAnkara
Çankaya
2Oracle ERP Technical SpecialistAnkara
Çankaya
3Web DeveloperAnkara
Çankaya

ÜSTTEKİ LİNKTEN BAŞVURU YAPABİLİRSİNİZ.

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
Whatsapp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
Linkedin

10 yorum

 1. merhaba alçı boya ustasıyım 1993 te sizinle çalıştım moskova parlemento binası otel ukraynada
  kalırdık ve sochide otel lazurnada pasaport ve ustalık belgemde var açil işe ihtiyacım var yurtdışı olsun neresi olursa farketmez tel 0530 763 0358 iş verirseniz sevinirim saygılar

 2. Saygılar değerli şefler sizlerle birlikte çalışmak istiyorum.hazir beton sektöründe 25 yıldır hazır beton santral operatörü ve lab teknisyeni olarak görev yapmaktayım hızlı bir şekilde herşeyi öğrenirim hızlı çalışır verilen görevleri yerine getirim grup çalışması eğitimli personel olarak sizlere çalışmak isterim.eger babada bir fırsat tanırsınız çok daha verimli bir şekilde uretim yapmayı sergilerim.saygilar 05443208700 hazır beton beton travers üretimi kilitli parke taşı bordür taşı ve pist betonları yol betonu apron çok yurt içi ve yurtdışı projelerde görev yaptım.saygilat

 3. merhaba alçı boya ustasıyım 1993 te sizinle çalıştım moskova parlemento binası otel ukraynada
  kalırdık ve sochide otel lazurnada pasaport ve ustalık belgemde var açil işe ihtiyacım var yurtdışı olsun neresi olursa farketmez tel 0530 763 0358 iş verirseniz sevinirim saygılar

  CEVAPLA

 4. Cihan dılet ıstanbul avcılar.tel no.5453858775 kurumsal bir fırmada yurt ıcı veya yurtdısı daımı ascı mutfak sefı mutfagın her alanında calısabılecegım ıs arıyorum MEB onaylı sertıfıka belgem mevcuttur.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*