Gama İnşaat İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Gama İnşaat Hakkında:

Türkiye’nin ilk Yap-İşlet-Devret (YİD) projelerinden Birecik Barajı ve Hidroelektrik Santrali, Marmara Ereğlisi / Trakya Doğal Gaz Kombine Çevrim Santrali ve İzmit Yuvacık Barajı ve Kentsel ve Endüstriyel Su Arıtma ve Temin projeleri ile 1995 yılında yatırımcılığa atılan ilk adım GAMA Enerji’nin temelini oluşturmuştur. GAMA Enerji, 2002 yılında bu temel üzerine kurulmuş ve enerji ve su altyapı alanlarında yerel ve uluslararası platformlarda faaliyet gösteren bir iş geliştirme ve yatırım firması haline gelmiştir.

Şirket’in Türkiye’deki iştirak ve bağlı ortaklıklarının lisanslarında yer alan toplam kurulu gücü 1.101,8 MW’dır (hissesine karşılık gelen 1.066,2 MW). Toplam su temin kapasitesi 100 milyon m3/yıl’dır. GAMA Enerji hissedarları, %50,5 oranında hisseye sahip olan GAMA Holding A.Ş., %30 oranında hisseye sahip olan Global Power Enerji Sanayi ve Ticaret A.Ş., %14,5 oranında hisseye sahip olan International Finance Corporation ve %5 oranında hisseye sahip olan IFC GIF Holding I Coöperatief U.A firmalarıdır.

GAMA Enerji, tüm yatırımlarında, yasal zorunlulukların ötesinde, çevreye ve insan sağlığına azami dikkat göstererek faaliyetlerini sürdürmektedir. Kurumsal sosyal sorumluluk bilinciyle, faaliyette bulunduğu tüm bölgelerde, yatırımlarının yapım ve işletme süreleri boyunca bölge halkı ile yakın ilişkiler kurmakta ve toplumsal ihtiyaçlar doğrultusunda bölge halkına destek vermektedir.

İnsan Kaynakları Politikamız

Karşılıklı güven ve etik değerlerin ön planda olduğu şirket kültürümüz, insan kaynakları politikamızın temelidir.
Her biri farklı sektörlerde / alanlarda faaliyet gösteren GAMA şirketlerinin; büyüme hedefleri ve stratejilerini destekleyecek esnek İnsan Kaynakları politikaları belirlenmektedir.
 
Çalışanların motivasyonunu ve bağlılığını arttıracak bir ortam yaratmak, çalışanların gelişimine yatırım yapmak, bu ortamın korunup geliştirilmesi için gerekli politikaları ve teknik bilgiyi oluşturarak, şirketimizi nitelikli personel açısından çekici kılmak, nitelikli personelimizi korumak, temel insan kaynakları politikamızdır.
 

Kariyer ve İş Olanakları

Bu web sitesi kariyer.net altyapısı ile desteklenmektedir. Yapılan başvuruları sadece GAMA görür ve değerlendirir. Tüm başvurular gizlilik ilkesi içinde değerlendirilir.
 
GAMA web sitesinden “Açık Pozisyonlar” linkini seçip, açık pozisyonları görebilir ve inceleyebilirsiniz.
Kariyer.net üyesi iseniz, “Açık Pozisyonlar” link’inde ilgilendiğiniz pozisyonu seçtikten sonra, gelen sayfadaki “kullanıcı adı” ve “şifrenizi” girip, “Online Başvuru” kutusuna basarak, ilanlara başvurunuzu yapabilirsiniz.
 
Kariyer.net üyesi değilseniz,on-line application kısmında yeralan “member” kısmına tıklayarak özgeçmişinizi oluşturabilir ve yukarıdaki adımları takip ederek GAMA’ya iş başvurularınızı yapabilirsiniz.
 
Girmiş olduğunuz özgeçmişinizi daha sonra değiştirmek için ve yapmış olduğunuz başvuruları görmek üzere “Açık Pozisyonlar” sayfasındaki, Özgeçmiş Bilgilerim ve Başvurularım bağlantılarından yararlanabilirsiniz.
 
ik@gama.com.tr mail adresine word formatındaki CV’nizi ekleyerek de GAMA’ya başvuruda bulunabilirsiniz. Lütfen CV’niz ile başvuruda bulunurken, ilgilendiğiniz pozisyon ve/veya başvuruda bulunmak istediğiniz GAMA şirketini/projesini belirtmeyi unutmayınız.
 

Başvuru ve İşe Alım Süreci

CV/Özgeçmişinizin bize ulaşması ile birlikte başvuru süreciniz başlamış demektir. İlk olarak bilgi ve deneyimleriniz değerlendirilmekte ve varsa aranan pozisyonlarımızla eşleştirilmektedir.
 
CV/Özgeçmişinizde verdiğiniz bilgiler ve deneyimleriniz doğrultusunda aranan pozisyonlar için uygun olduğunuz saptandığında, sizinle temasa geçilerek iş görüşmesine davet edilirsiniz.
 
Açık pozisyonlarla eşleşmeyen Özgeçmişler veritabanımızda saklanmakta, uygun pozisyon oluşması halinde adaylarla irtibata geçilmektedir.
 

AÇIK POZİSYONLAR:

 
Bu irtibat sonrası, İnsan Kaynakları uzmanlarımız adaylarla bire-bir yapılandırılmış mülakat (Structured Interview) yapmakta ve mülakat sonuçları adaylara mail yoluyla iletilmektedir.
Gama’da açılan pozisyonlar için ilan detaylarına bakabilir, Kariyer.net üye hesabınızla giriş yaparak veya yeni hesap oluşturarak başvuruda bulunabilirsiniz. Aşağıdaki açık pozisyonlarda niteliklerinize uygun pozisyon olmadığı takdirde, lütfen Word formatındaki özgeçmişinizi ik@gama.com.tr adresimize gönderiniz.
 
 
POZİSYONLOKASYON BAŞVURU LİNKİ
GENEL BAŞVURUTÜM TÜRKİYE BAŞVUR

ÜSTTEKİ LİNKTEN BAŞVURU YAPABİLİRSİNİZ.

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

8 yorum

  1. merhaba alçı boya ustasıyım 1993 te sizinle çalıştım moskova parlemento binası otel ukraynada
    kalırdık ve sochide otel lazurnada pasaport ve ustalık belgemde var açil işe ihtiyacım var yurtdışı olsun neresi olursa farketmez tel 0530 763 0358 iş verirseniz sevinirim saygılar

  2. Saygılar değerli şefler sizlerle birlikte çalışmak istiyorum.hazir beton sektöründe 25 yıldır hazır beton santral operatörü ve lab teknisyeni olarak görev yapmaktayım hızlı bir şekilde herşeyi öğrenirim hızlı çalışır verilen görevleri yerine getirim grup çalışması eğitimli personel olarak sizlere çalışmak isterim.eger babada bir fırsat tanırsınız çok daha verimli bir şekilde uretim yapmayı sergilerim.saygilar 05443208700 hazır beton beton travers üretimi kilitli parke taşı bordür taşı ve pist betonları yol betonu apron çok yurt içi ve yurtdışı projelerde görev yaptım.saygilat

  3. merhaba alçı boya ustasıyım 1993 te sizinle çalıştım moskova parlemento binası otel ukraynada
    kalırdık ve sochide otel lazurnada pasaport ve ustalık belgemde var açil işe ihtiyacım var yurtdışı olsun neresi olursa farketmez tel 0530 763 0358 iş verirseniz sevinirim saygılar

    CEVAPLA

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*