g2m dağıtım İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

g2m

G2m dağıtım İş Başvuru Formu

G2m dağıtım İş Başvurusu yaparak G2m dağıtım’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda G2m dağıtım iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

İnsan Kaynakları

g2m’yi dünyada, ev dışı tüketim sektörünün en iyi uygulamalarını gerçekleştiren, müşterilerine katma değerli hizmetler sunan, daha yüksek finansal performanslara ve başarılı yönetim stillerine sahip örnek şirketi haline getirmek için gerekli insan kaynağını şirketimize katıyor, mevcut ekibimizdeki potansiyelleri keşfediyor ve yetenekleri başarı ile değerlendiriyoruz.

Bu hedefi destekleyecek tüm projeleri tutku ile hayata geçirmek isteyen, g2m’de çalışmaktan mutlu, yenilikçi ve dinamik çalışanlardan oluşan, verimli çalışan bir takım yaratmak amacındayız.

Misyonumuz
Ev dışı tüketim sektöründe, tüm müşterilerimizin hayatını kolaylaştırmak için varız!

Vizyonumuz
İlk akla gelen, sürekli tercih edilen, lider firma olmak!

İşe Alım-Oryantasyon

Şirketimizde yetkinliklere dayalı bir işe alım süreci uyguluyoruz. Çalışanlarının işe alımlarında kaynak olarak; şirket bünyesindeki aday havuzundan, internet portallarından, gazete ilanlarından, merkez ofis ve yönetim pozisyonlarında ise ulusal ve uluslar arası danışmanlık şirketlerinden faydalanıyoruz.

İş görüşmelerinde İnsan Kaynakları Departmanı ve ilgili departman yöneticisinden oluşan en az iki aşamalı bir süreç izliyoruz. Gerekli görülen durumlarda Takım Rolleri Envanteri, Mesleki Kişilik Envanterleri ve bize özel dizayn edilmiş Genel Yetenek Testleri kullanıyoruz. Değerlendirme sonucunda çalışmaya karar verilen adaya referans kontrolü sonrası iş teklifi yapıyoruz.

Aramıza katılan her yeni çalışan, pozisyonuna ve işinin gereklerine uygun bir oryantasyon programına tabii tutuyoruz.

İş başvuru formu ve açık pozisyonları görüntülemek için tıklayın.

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

1 yorum

 1. sayın yetkili

  Kurumsal bir firmanın 2 yıl başka bir kurumsal satış pazarlama firmasının da 5 yıla yakın şube müdürlüğü görevini yapmış tecrübeli,ekibimle aktif olarak sahada satış yapan Muğla bölgesine hakim aylık satış,montaj,bütçe,ciro hedeflerini tutturmak için stratejiler belirleyen hırsım ve enerjimle ekibime verdiğim moral motivasyonla hedeflerimi yakalatan bir yöneticiyim.Turizm geçmişim olması nedeniyle otel çevresi olan biriyim.

  ÇALIŞMA PRENSİBİM;

  1:Muğla bölgesi büyük bir Pazar alanı olduğundan bölge bölge ayırarak işletmelerin satın alma veya ilgili müdürlerinin bilgilerine ulaşıp irtibata geçilmesi.

  2:Haftanın ilk günü 1 hafta boyunca gidilecek bölgenin plan rootunu çıkartıp düzenli ve sistemli bir şekilde atlamadan bütün firmalar ile temas sağlanması.

  3:Sahaya çıkmadan 1 gün önce randevu alınarak işletmeler ile görüşülmesi (bu şekilde ürün paketi tanıtımı daha da başarılı geçmektedir.)

  4:Gidilen işletmelere şirketimizi tanıtan bizim diğer firmalardan farkındalığımızı anlatan broşürlerin bırakılması ve irtibat telefonları alındıktan sonra iletişim kopartılmayıp özel günler veya her hafta Cuma günü olabilir mesaj çekilmesi ve mesajın sonuna da herhangi bir ihtiyacınız olursa yanınızdayız notunun eklenmesi.

  5:Yeni bir şirket ile görüşme sırasında iş sözleşme aşamasına geldiğinde işletmeye en az 5 adet yeni referanslar vermesi konusunda taleplerimizi iletmemiz .Böylece bize yeni müşteri kapılarının açılması

  6:Eğer bütçe çıkması durumunda az masraflı ufak bir ofis kiralanıp Muğla bölgesine bir adres kazandırılması .

  7:Geçmişte otellerde çalışmamdan kaynaklı otel çevremide kullanmam.

  8: firmalarının büyük Rakip müşterileri ile görüşüp firmamız ile ilgili daha cazip tekliflerin sunulması vede yakın markaj uygulayıp kazanım sağlanması. .

  Daha önceki firmamın piyasada 30 yıldır güneş enerjisi satışı yapan firma olarak tanınmasına rağmen stoklarında su arıtma cihazıda bulunmaktaydı.Su arıtma cihazı satışını da hedefleyerek ayrı bir ekip kurup aylık 60 satış 50 montaj rakamlarına ulaştım.Firmanın güneş enerjisinin yanında su arıtma cihazı da satışını yapan bir firma olduğunu bölgeme kabullendirdim.Bu hedeflerime heyecanım ve hırsım sayesinde ulaştım.

  ilgili mailimi personel alımları ile ilgilenen departmanınıza ulaştırmanızı rica eder daha önce başarılı olmuş olduğum aradığınız pozisyon için iş başvurumu değerlendirmenizi arz ederim.

  saygılarımla….
  M.ilker AKILLI
  05452807123

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*