Florence Nightingale Hastanesi İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2020

florence-nightingale-hastanesi-personel-alimi

Florence Nightingale Hastanesi personel alımı yapacak!

Florence Nightingale Hastanesi iş başvurusu yaparak sizde Florence Nightingale Hastanesi’ın gücünden güç alabilirsiniz. Florence Nightingale Hastanesi personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Florence Nightingale Hastanesi eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Florence Nightingale Hastanesi insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

VİZYONUMUZ…

Geleceğe bakış…

Uzmanlaştığımız her alanda ülkemizde en iyi olmakla kalmayıp, uluslararası alanda sunduğumuz hizmetlerin bilimselliği ve kalitesiyle ilklerin içinde yer alan, lider olmanın yanı sıra lider kalmayı başarabilen bir sağlık kuruluşuyuz.

MİSYONUMUZ…

Sürekli gelişim…

Biz, uzmanlaştığımız tüm sağlık hizmetlerinde çağdaş, güvenilir, çevreye duyarlı, hasta haklarına saygılı, kaliteli hizmet veren, sağlık çalışanlarının eğitim ihtiyaçlarına katkıda bulunan, yenilikçi ve sürekli kendini geliştiren öncü bir kuruluşuz.

KALİTE POLİTİKAMIZ…

Çağdaş hizmet anlayışı…

  • Sürekli kalite iyileştirme anlayışını benimseriz ve paylaşırız.
  • Hastalarımıza en iyi tanı ve tedavi hizmetini sunarak, hasta mutluluğunu her şeyin üzerinde tutarız.
  • Takım anlayışını benimsetiriz ve yaşatırız.
  • Çalışanlarımızın bilgi ve becerilerini artırır ve geliştiririz.
  • Sunduğumuz hizmeti sürekli iyileştiren yenilikçi ve lider bir kuruluşuz.
  • Uluslararası standartlarda tanı ve tedavi hizmeti sunan referans bir hastaneyiz.
  • Giderek artan kaliteli hizmet anlayışımızın, güvenlik şemsiyesi altındaki tüm hastalarımıza ulaşmasını sağlarız.

HASTANELERİMİZ HAKKINDA

Florence  Nightingale Hastanesi, Şişli

Florence Nightingale 1989 yılında 50 yataklı bir yapılanma ile,Türk Kardiyoloji Vakfı’nın ilk hastanesi olarak faaliyete başlamıştır. İlk yıllarda yaklaşık 250 açık kalp ameliyatının gerçekleştirildiği kuruluş, bugün yılda yaklaşık başarılı 2400 kalp ve 3500 cerrahi operasyonu gerçekleştirmektedir.

302 yatağa ulaşan geniş kapasitesi ile,başta kalp ve damar hastalıkları ve ortopedi olmak üzere, tüm branşlarda faaliyetlerini başarıyla sürdürmektedir. Gerçekleştirdiği önemli operasyonlarla dünyaca tanınan bir tıp merkezi haline gelen Florence Nightingale, Avrupa ve Amerika’nın önde gelen tıp çevrelerince yakından izlenmektedir. Florence Nightingale en ileri tıp teknolojisini, geniş ve deneyimli bir kadro ve tüm çalışmalarının sadakatle benimsediği, ‘‘üstün hizmet anlayışı’’ ilkesi ile birleştiren ve bugün tıp sektöründe norm olarak kabul edilen yenilikleri ilk kez uygulayan, sağlık sektörünü yönlendiren sayılı kuruluşlardan biridir.

Florence Nightingale 25 suit, 66 özel oda, 30 cerrahi yoğun bakım yatağı, 8 cerrahi ara yoğun bakım yatağı, 17 dahili yoğun bakım ve 156 kurum yatağı olmak üzere,toplam 302 yatakla hizmet vermektedir. Ayrıca, 2 oda ‘uyku merkezi’ olarak faaliyet göstermektedir.Tüm odalar özel banyo,tuvalet ve uydu yayınlı televizyona sahiptir.

Metropolitan Florence  Nightingale Hastanesi, Gayrettepe

Türk Kardiyoloji Vakfı’nın sahibi olduğu hastaneler zincirinin 3.halkası olarak 1997 yılında faaliyete başlayan Metropolitan Florence Nightingale Hastanesi, sağlık sektörümüzü geleceğe hazırlama misyonunu üstlenerek uzman ekibi ve eşine az rastlanan teknolojik imkanları ile ülkemizin adını kısa zamanda tüm dünyada duyurmuştur.

Sağlık konularında yaşanan sorunların giderilmesine temelden çözüm getiren iddialı bir hizmet anlayışı ile faaliyete başlayan Metropolitan Florence Nightingale, ‘‘en iyi sağlık hizmetini’’, ‘‘en son teknoloji’’desteğinde Florence Nightingale tecrübesiyle sunmaya devam ediyor.

Metropolitan Florence Nightingale, kendine özel olanaklarıyla üstün özellikler sergiliyor; 76 lüks oda, 10 suit, 15 bebek yatağı, 5 bebek yoğun bakım yatağı, 10 yetişkin yoğun bakım yatağı ile etkin hizmet veren Metropolitan Florence Nightingale’in odalarında konfor ve fonksiyon iç içedir.

Buradan başvuru formuna ulaşabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*