Finansbank Gişe Yetkisili İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2023

Finans-bank

Finansbank Gişe Yetkisili İş Başvuru Formu

Finansbank İş Başvurusu yaparak Finansbank’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Finansbank iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Finansbanklı Olmak

“Finansbanklı” olmak bankamızı bugünkü başarılı çizgisine ulaştıran nitelikli, genç ve dinamik kadronun bir parçası olmaktır.

Her “Finansbanklı”; işinin lideri, ekip çalışmasına yatkın ve müşteri odaklı olmasının yanında bilgi ve deneyimi ile bankasını temsil eder. Gerek banka içi gerekse banka dışı yaşamında daima bu bilinçle hareket eder.

Her “Finansbanklı” kurumunun hedeflerini kendi hedefleri olarak benimser ve bu hedefleri gerçekleştirme yolunda azami gayret gösterir.

Her “Finansbanklı” bankacılık etik ilkelerine uygun hareket eder, müşterilerine ve çalışma arkadaşlarına saygılıdır.

İşe Alım ve Kariyer Yönetimi

  • İşe alım politikamızın temelini, ihtiyaç analizlerimiz doğrultusunda insan gücünü etkin şekilde planlayarak banka değerleri ve kültürüne en uygun ve doğru kişilerin doğru pozisyonlara yerleştirilmesi oluşturur.
  • En doğru yerleştirmenin yapılabilmesi için pozisyonlar bazında belirlenmiş kriterler ve metodlar kullanılır.
  • İşe alım faaliyetleri yıllık plan dahilinde gerçekleştirilmekte olup, süreç adımları standart ve şeffaf bir şekilde yapılandırılmıştır.
  • Bankamızda başarılı olan her çalışan, başarısını devam ettirdiği sürece en üst kademeye kadar yükselme şansına sahiptir.
  • Kendi yöneticilerini yetiştirmeyi hedeflemiş bir kurum olarak, banka içinde yatay ve dikey kariyer olanaklarını Kariyer Bültenleri aracılığı ile çalışanlarımızla paylaşırız.

Ailemize katılmak için tıklayın.

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*