Figes İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

figes

Figes İş Başvuru Formu

Figes İş Başvurusu yaparak Figes ‘nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Figes iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

FİGES, 1990 yılında Dr. Tarık ÖĞÜT tarafından kurulmuş, ileri mühendislik çözümleri sunan bir mühendislik şirketidir. FİGES’in, İstanbul’da, Ankara’da ODTÜ Teknokent ve OSTİM’de, İzmir’de ve Bursa’da ofisleri bulunmaktadır. FİGES, 20 yılı aşkın kanıtlanmış tecrübesi, yüzde 100 yerli sermayesi ile başta Savunma ve Havacılık Sanayi, Otomotiv, Makine Sanayi ve Beyaz Eşya sektörlerine hizmet sunmakta olup, ülkemizde ARGE çalışmaları yapılan neredeyse tüm sektörlerde referans sahibidir.

FİGES, ulusal ve uluslararası firmaların Ar-Ge ve Ür-Ge bölümlerine ileri mühendislik ve proje hizmetleri sunmaktadır. Ayrıca Ar-Ge ve Ür-Ge çalışmalarında kullanılan yazılım ve donanım ürünlerinin pazarlama ve satış hizmetlerini de vermektedir. FİGES’in temel iş kolları özetle, ileri mühendislik hizmetleri, danışmanlık, mühendislik eğitim hizmetleri ve yazılım-donanım satışı şeklindedir. Firmamız, dünyanın önde gelen sonlu elemanlar yazılımı ANSYS’in temsilciliğini kuruluşundan bu yana yürütmekte olup, ayrıca MATLAB & Simulink’in Türkiye’deki dağıtıcılığını da 2001 yılından bu yana sürdürmektedir.

Firmamızın sunduğu hizmetler, başlıca, Mekanik Tasarım ve Prototip Üretimi, Anahtar Teslimi Mekatronik Sistem Tasarımı ve Üretimi (Test ve HIL sistemleri), Sonlu Elemanlar Analizleri (statik yapısal analizler; yorulma, titreşim, patlama, düşme, devrilme, çarpma benzetimleri; ısıl analizler; akışkanlar dinamiği analizleri; elektromanyetik analizler ve akustik analizler), Model Tabanlı Sistem Simülasyonları ve Müşteriye Özel Teknik Yazılım Geliştirilmesi alanlarını kapsamaktadır. Toplamda 100 kişi civarında çalışanımız, %10’u doktoralı, %60’ı ise yüksek lisanslı yetmişi aşkın mühendisten oluşan kadromuzla hizmet vermekteyiz.

Açık Pozisyonlar

Pozisyon                 Şehir
Satış Uzmanı             İstanbul
Muhasebe Uzmanı   Bursa
Mühendislik Yöneticisi Ankara, İstanbul
Proje Mühendisi       İstanbul

İş başvuru formu ve açık pozisyonlar için tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*