Fibabanka Güvenlik İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2021

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

fibabank

Fibabanka Güvenlik Görevlisi İş Başvuru Formu

Fibabanka İş Başvurusu yaparak Fibabanka’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Fibabanka iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

İK POLİTİKAMIZ

Bir Fiba Group şirketi olan Fibabanka, müşterilerin ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda şekillendirilmiş finansal ürün ve hizmetleri, gerek ulusal gerekse uluslararası platformlarda kaliteli, kesintisiz, güvenilir hizmet anlayışıyla yapan uzman kadrolar aracılığıyla sunmaktadır. Profesyonel bankacılık anlayışımızın merkezinde bireysel, ticari ve kurumsal segmentteki müşterilere en hızlı, en güvenli ve doğru şekilde hizmet verilmesi yer almaktadır.

Fibabanka’da çalışanların nitelikleri ve yetkinlikleri ile uyumlu, potansiyel ve performansla doğrudan ilişkili kariyer olanakları yaratıyoruz. Çalışanlarımızın yakından izlediğimiz mesleki gelişimlerini dikkate alarak, Genel Müdürlük ve şube ağımızın yanısıra Türkiye ve diğer ülkelerde Fiba Group çatısı altında faaliyet gösteren finansal kuruluşlar bünyesinde de geçici ya da kalıcı kariyer imkanları sunuyoruz.

Özgüveni yüksek, kaliteyi yaşam tarzı olarak benimsemiş, mesleki ve kişisel gelişime önem veren, yetenekli adayları bu dinamik ve güçlü yapıda yer almaya çağırıyoruz. Eğer bu tanıma uyuyorsanız  ilan ettiğimiz açık pozisyonlarımıza başvuruda bulunabilir ve Fibabanka’lı olmanın ayrıcalığına kavuşabilirsiniz.

Sizi tanımaktan büyük mutluluk duyacağız.

Başvurmak için tıklayın.

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*