Fibabanka Gişe Yetkilisi İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2021

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

fibabank

Fibabanka Gişe Yetkilisi İş Başvuru Formu

Fibabanka İş Başvurusu yaparak Fibabanka’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Fibabanka iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Bir Fiba Group şirketi olan Fibabanka, müşterilerin ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda şekillendirilmiş finansal ürün ve hizmetleri, gerek ulusal gerekse uluslararası platformlarda kaliteli, kesintisiz, güvenilir hizmet anlayışıyla yapan uzman kadrolar aracılığıyla sunmaktadır. Profesyonel bankacılık anlayışımızın merkezinde bireysel, ticari ve kurumsal segmentteki müşterilere en hızlı, en güvenli ve doğru şekilde hizmet verilmesi yer almaktadır.

Misyonumuz;

Sektörde seçkinliği ve saygınlığıyla ayrıcalık taşıyan, güçlü, çok yönlü ve performans odaklı bir ekip yaratmak,
Yüksek potansiyel ve niteliklere sahip yetenekli çalışanların öncelikli tercihi olmak,
Yerel ve uluslararası platformda ürün ve hizmet kalitesi ile öncü olmak, performans gelişiminde sürekliliği sağlamaktır.
Bu misyon doğrultusunda insan kaynakları politikalarımızı, bizi hedeflerimize ve başarıya taşıyacak en önemli değerin sahip olduğumuz “insan kaynağı” olduğu bilinciyle şekillendiriyoruz. Çağdaş ve gelişim odaklı yönetim anlayışımız çerçevesinde çalışanlarımızı yeni beceriler, bilgi ve deneyim kazanmaları doğrultusunda destekliyoruz.

Ortak vizyon, stratejik değerler ve hedefleri paylaşırken, Bankamızın bugününde katkımız olduğunu biliyor, başarılı bir gelecek yaratmak için kendimizi sorumlu hissediyor ve geleceğe ekip halinde güvenle ilerliyoruz. Kısacası birbirimizi destekliyor ve birlikte büyüyoruz.

Bu bilinç ve inançla yol alan Fibabanka’da,

Yüksek potansiyel ve niteliklere sahip adayların bilgi ve becerilerine uygun alanlarda değerlendirilmelerine imkan sağlayacak bir seçme ve yerleştirme sistemi uyguluyor, organizasyonun bütünü için yapılan işgücü planlaması çerçevesinde alım sürecini tamamlıyoruz.
Rekabetçi piyasa koşullarının gerektirdiği dinamizme uygun, yenilikçiliği ve yaratıcılığı destekleyen, karar ve aksiyon alma süreçlerine hız ve verim kazandıran bir organizasyon yapısı benimsiyoruz.
Çalışanlarımızın yaratılan katma değer esasında değerlendirildiği, mesleki ve kişisel gelişim planlarının hazırlanmasına baz teşkil eden, sürekli gelişim sağlanmasına odaklı bir performans değerlendirme sistemi uyguluyoruz.
Çalışanlarımızın mesleki ve kişisel gelişimlerini destekleyen, motivasyon ve iş tatminlerini yüksetmeyi hedefleyen kurum içi/dışı eğitim programları düzenliyoruz.
Piyasa ve rekabet koşullarına uyumlu, üstlenilen görev ve performansa duyarlı, dengeli bir ücretlendirme politikası ve bunu tamamlayan yan faydalar uyguluyoruz.
Fibabanka’da çalışanların nitelikleri ve yetkinlikleri ile uyumlu, potansiyel ve performansla doğrudan ilişkili kariyer olanakları yaratıyoruz. Çalışanlarımızın yakından izlediğimiz mesleki gelişimlerini dikkate alarak, Genel Müdürlük ve şube ağımızın yanısıra Türkiye ve diğer ülkelerde Fiba Group çatısı altında faaliyet gösteren finansal kuruluşlar bünyesinde de geçici ya da kalıcı kariyer imkanları sunuyoruz.

Özgüveni yüksek, kaliteyi yaşam tarzı olarak benimsemiş, mesleki ve kişisel gelişime önem veren, yetenekli adayları bu dinamik ve güçlü yapıda yer almaya çağırıyoruz. Eğer bu tanıma uyuyorsanız web adresimizde ilan ettiğimiz açık pozisyonlarımıza başvuruda bulunabilir ve Fibabanka’lı olmanın ayrıcalığına kavuşabilirsiniz.

Sizi tanımaktan büyük mutluluk duyacağız.

Başvurmak için tıklayın.

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

2 yorum

  1. merhabalar ben izmır buca da oturuyorum.5 yıl şekerbanta carı hesaplarda calıstım.tecrubelıyım.kendıme guvenıyorum ve sızınle calısmak ıstıyorum tesekkurler 05074648252

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*