Fiba Holding İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

fiba

Fiba Holding İş Başvuru Formu

Fiba Holding İş Başvurusu yaparak Fiba Holding ‘nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Fiba Holding iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

1987 yılında Hüsnü M. Özyeğin tarafından kurulan Fiba Grubu, bugün ulusal ve uluslararası piyasaların saygın ve bilinirliği yüksek bir katılımcısıdır.

Fiba Grubu, finans ve finans dışı alanlarda faaliyet gösteren, marka değeri yüksek iştiraklerden oluşan bir yatırım portföyüne sahiptir.

Fiba Grubu’nun finans sektöründeki yatırımları bankacılık, leasing, faktoring, sigortacılık ve tahsili geçmiş alacakların (TGA) tahsili ve yönetimi, finans dışı yatırımları ise esas itibariyle perakendecilik, gayrimenkul yatırımları, yenilenebilir enerji, liman yatırımları ve yönetimi ve otel yatırımlarından oluşmaktadır.

Açık Pozisyonlar

Pozisyon                                      Şehir
Information Security Officer      İstanbul(Avr.)
Denetim ve Raporlama Uzman Yardımcısı İstanbul
Denetim ve Raporlama Uzmanı İstanbul(Avr.)
Kurumsal İletişim Uzmanı          İstanbul(Avr.)

İş başvuru formu ve açık pozisyonlar için tıklayın.

1 yorum

  1. Merhabalar. Ben Ali Karagöz. Sabancı Holding bünyesinde yakın koruma olmak istiyorum. Referans ( Ankara IBA ACADEMY ) Belgelerim ( silahlı güvenlik, Europass sertifikası, International Bodyguard Academy diploma,Alfa Metal ve Bulgaristan Hükümet’i Tarafından onaylanmış belge, vip koruma sertifikası, AWPT belgesi, “SAR-SF AK47 – M 4 – GLOCK 17” Silahları kullanımı konusunda Uzmanlık belgesi ) Eğitim Yılı 2023. Yaş 23 , boy 1.75 , kilo 80 . Şuan TCDD bünyesinde iş makınası operatörlüğü yapmaktayım. Kadro derecem 5 dir. İşe giriş tarihi 03.05.2011 cevabınızı bekler bilgilerinize arz ederim…

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*