Ferro Döküm İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

ferro-döküm

Ferro Döküm İş Başvuru Formu

Ferro Döküm İş Başvurusu yaparak Ferro Döküm’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Ferro Döküm iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Kocaeli’nin Gebze ilçesindeki 52.000 m2’lik alana kurulu tesislerinde faaliyet gösteren Ferro Döküm Döküm Sanayi ve Dış Ticaret A.Ş., 75.000 ton üretim kapasitesiyle Türkiye’nin önde gelen dökümhanelerindendir.

Ferro Döküm; 1972 yılında Türk Döküm Sektörü’ne katılmış olup Gebze’de kurulu üretim tesislerinde sfero ve gri döküm pazarı için üretim yapmaya devam etmektedir. Otomotiv, makine, elektrik ve inşaat endüstrileri için 0,3 kg’dan 120 kg’a kadar parça üretebilen Ferro Döküm, büyüme stratejisi hedeflerine bağlı olarak, 1985, 1988, 1992, 1998, 2012 yıllarındaki yatırımları ile 75.000 ton / yıl kapasiteye ulaşmıştır.

İlkleri gerçekleştirme becerisi yanında yetenekli insan gücü ve bilgi birikimine sahip olan Ferro Döküm, Türkiye’deki özel dökümhaneler içinde ilk sfero dökümü, ilk SiMo sfero üretimi ve dikey kalıplama hattında ilk sfero üretimi yapmasıyla bu beceri ve bilgi birikimini ortaya koymuştur. Ferro Döküm’ün üretiminin %80’lik bölümü sfero, %20’lik bölümü ise gri dökümdür.

İşe Alım

İnsana değer verme”nin yanı sıra, değerler listesini “Güvenilirlik, Girişimcilik ve Yenilikçilik, Kaliteye Odaklanma, Müşteri Odaklılık, Başarma Azmi” ile oluşturan Efesan Grup, bu değerleri uygulamaya geçirecek insan kaynağını titiz bir seçme sürecinden geçirerek oluşturmaktadır.

Efesan Grup, ihtiyaçları doğrultusunda deneyimli veya yetiştirilmek üzere deneyimsiz eleman alımları yapmaktadır. Deneyimsiz pozisyonlarda eğitim altyapısı kuvvetli ve öğrenmeye açık adaylar, deneyimli pozisyonlarda ise firmaya katkısı olabilecek adaylar tercih edilmektedir. İşe alınacakları bölümden bağımsız olarak, tüm adayların yapacakları işe göre farklı seviyelerde beklenen, ancak tüm pozisyonlarda aranılan ortak yetkinliklerinin olması gerekmektedir.

Yapılandırılmış araçları da içeren işe alım süreçleri ile adaylardan beklenilen yetkinliklerin ve teknik becerilerin ölçümü titizlikle yapılmakta, aday seçme kararları buna göre verilmektedir.

Buradan başvuru formuna ulaşabilirsiniz.

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

6 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*