Ferrero İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

ferrero

Ferrero İş Başvuru Formu

Ferrero İş Başvurusu yaparak Ferrero’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Ferrero iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Üstün kalite, mesleki hassasiyet, ürün tazeliği, en iyi ham maddelerin özenle seçimi, tüketicileri göz önüne alma ve onlara saygı duyma: bunlar, Ferrero ürünlerinin dünya genelindeki milyonlarca tüketici tarafından tanınmasına ve sevilmesine katkıda bulunan “anahtar kelimeler” ve değerlerdir. Ferrero ürünleri yaratıcı fikirlerin meyveleridir ve bu yüzden de geniş bir coğrafyaya yayılmış olmalarına rağmen, çoğu kez taklit edilememektedir. Pek çok ülkede gerçek birer kültür ikonu olarak kabul edilen bu ürünler aynı zamanda bu ülkelerin geleneklerinin ve toplumsal hafızasının bir parçası haline gelmiştir.
Bununla birlikte Ferrero, hijyen, çevre, sosyal meseleler ve şirketin bulunduğu bölgelerdeki yerel topluluklar kadar kendi insan kaynaklarına gösterdiği ilgiyle özdeşleşmiştir.
Günümüzde Ferrero ürünlerinin birçoğu “küresel”dir; yani her yerde satılmaktadır. Ferrero, şu an dünyanın en büyük dördüncü şekerleme grubudur. 

İnsan Kaynakları

Ferrero sunduğu sayısız kariyer ve eğitim fırsatıyla sizi kendinizi kanıtlamaya ve yeteneklerinizi açığa çıkarmaya davet ediyor.
Birbirinden farklı olmalarına rağmen köklü değerler ve ortak bir kültür etrafında bir araya gelmiş, Ferrero’nun tarihi ve geleneklerinin bir parçası olmuş insanlardan bir şeyler öğrendiğinizi hayal edin. Grubun sahip olduğu özellikler ve içinde bulunduğu pazarların dinamik doğası sayesinde Ferrero çalışanları ürün ve tüketicileri hiçbir zaman akıllarından çıkarmadan çalışıyorlar.
Ferrero kişisel gelişiminiz için sayısız mesleki fırsatlar sunar. Şirket yeşermekte olan yeteneklere her zaman destek olmayı hedeflemiştir. Bu grubun gelişim ve değerlere dayalı insan kaynakları kültürünün bir parçasıdır. Ferrero bireysel gelişimin desteklenmesinin şirket başarısına önemli katkılarda bulunacağının bilincindedir. Siz de profesyonel kariyer yolculuğunuza adım atarak potansiyelinizin gerçeğe dönüştüğüne şahit olun.
Bu kariyer yolculuğu, daha ilk günden Ferrero değerlerini öğrenmenizi ve bu değerlere uyum sağlamanızı hedef alır. Bunun için özel bir oryantasyon programı hazırlanmış ve şirketin çeşitli birimleriyle bağlantı ve iletişim kurmanız amaçlanmıştır.
Gerisi size kalmış! Ferrero çalışanlarının yeteneklerini en ileri derecede kullanmalarına ve kendi gelişimlerinde öncü bir rol oynamalarına destek olmaktadır.

Buradan başvuruda bulunabilirsiniz.

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*