Farmamak İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

farmamak-is-basvurusu

Farmamak İş Başvuru Formu

Farmamak İş Başvurusu yaparak Farmamak’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Farmamak iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Yıldız Holding’in modern ambalaj yatırımının miladı her ne kadar 1970’li yılların sonunu işaret ediyorsa da, ambalaj her zaman en çok önem verilen bir alan oldu. Ülker’in bisküvi ve çikolata alanında gelişip büyümesinde, Yıldız Holding’in ileri teknolojileri içeren ambalaj yatırımlarının büyük rolü bulunuyor. Önce Yıldız Holding şirketlerinin ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla gerçekleştirilen ambalaj yatırımları, ilerleyen yıllarda sadece Ülker markalı ürünlerin değil, Türkiye’de ambalajlı ürünlere dayanan perakende sektörünün değişmesi ve gelişmesine rol aldı. Yıldız Holding Ambalaj şirketleri giderek, sadece Türkiye değil dünya pazarına da hizmet verebilecek konuma geldi.

Günümüzde Polinas, Farmamak ve Polmak şirketlerini bünyesinde barındıran Yıldız Holding, pazardaki iddialı konumunu koruyor. Her biri alanında lider şirketlerle ambalaj sektöründe faaliyet gösteren holding, Avrupa, Amerika, Ortadoğu ve Afrika pazarlarında da önemli oyuncular arasında yerini aldı.

1979 yılında kurulan Farmamak A.Ş. üretim ve hizmet faaliyetlerini 201 kişilik deneyimli kadrosu ile Gebze Organize Sanayi Bölgesi (G.O.S.B.)’nde sürdürmektedir.

Türkiye’de ve bölgesinde rijit (sert) folyo üretiminde ürün çeşitliliği ve kapasite bakımından lider olan Farmamak, Rijid Pvc folyo, Pet folyo, PP/PS folyo ve lamineli/bariyer folyo ürünlerinin üretiminin yanı sıra, ilaç ve gıda sektörünün hijyen beklentilerine uygun olarak dünya standartlarında clean-room koşullarında folyo üretimi de gerçekleştiriyor.

Farmamak Avrupa başta olmak üzere, Amerika, Afrika, Ortadoğu ve Türki Cumhuriyetler olmak üzere 30’dan fazla ülkeye ihracat yapmaktadır.

Yeni PET hat yatırımı ile yıllık 47 bin ton üretim kapasitesine ulaşan Farmamak, ileri teknolojiye sahip, rekabet gücü yüksek bir dünya firması olma yolunda ilerliyor.

Başvuru formunu indirmek için tıklayınız.

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*