Eximbank İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2021

eximbank-personel-alimi

Eximbank İş Başvuru Formu

Eximbank İş Başvurusu yaparak Eximbank’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Eximbank iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Türk Eximbank’lı Olmak;
Dış ticaretin finansmanında 26. yılını yaşayan ülke ekonomisi için önemli bir bankada görev yapmanın sorumluluğunu taşımak ve her daim gelişime açık, yaratıcı olmak demektir.

Eğitim Politikamız
Eğitim çalışmaları, Banka personelinin görevleri ile ilgili pratik ve teorik bilgilerinin artırılması, göreve ilişkin beceriler kazandırılması, davranışlarının olumlu yönde değiştirilmesi için yapılan ve bu surette hizmette verim, tasarruf ve etkinlik sağlama çalışmalarıdır. Bu çalışmalar kapsamında Banka, eğitim programları düzenler ve/veya başka kurumlarca açılacak benzeri programlara personelin katılmasını sağlar. Aynı amaçla yurtdışına da personel gönderilebilir.

Staj Başvuruları
Bankamızda staj olanağı sağlanmasıyla, üniversitelerin çeşitli bölümlerinde, öğrenim gören öğrencilerin, çalışma ortamı içine girerek Bankamız faaliyetleri ile ilgili bilgi sahibi olmaları ve insan ilişkileri konusunda deneyim kazanmaları amaçlanmaktadır. Staj başvuruları; üniversitelerin staj komisyonları, kariyer yönlendirme merkezleri aracılığıyla toplu olarak yapılabileceği gibi öğrenciler tarafından şahsen İnsan Kaynakları Müdürlüğü’ne yapılabilir.

İş başvurusu için burayı tıklayınız.

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*