Evyap Sabun Fabrikası İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2021

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Share on Whatsapp
Whatsapp
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Evyap Sabun Fabrikası İş Başvuru Formu:

1927 yılında Erzurum’da küçük bir atölyede büyük hayallerle başlayan

Serüvenine temizliğin en doğal sembollerinden sabun ile başlayan Evyap’ın kurucusu Mehmet Rıfat Evyap’ın en büyük prensibi, kaliteli ürünler üretmekti. Bugün son teknolojiyle üretilen ürünler de bu temel ilke çerçevesinde 7’den 70’e herkesin beğenisine sunulmaktadır. Evyap, yakaladığı kalite ile sabundan duş jeline, şampuandan tıraş ürünlerine, cilt bakım kremlerinden kokulu kozmetiğe ve bebek bezinden diş macununa kadar birçok kategoride hayatın vazgeçilmez bir parçası olmaktadır.

Türkiye sabun ve kişisel bakım ürünleri ihracatının önemli bir kısmını gerçekleştiren Evyap, ismini 100’den fazla ülkeye ulaştırmaktadır. Malezya’da kurduğu dünyanın en büyük oleo kimya tesisinin yanı sıra Evyap, Türkiye ve Mısır’da da dahil olmak üzere Avrupa standartlarına uyumlu sistemlerle dünya çapında 3 farklı ülkede üretim yapmaktadır.

Duru, Arko Men, Arko Nem, Evy Baby, Fax ve Activex gibi önemli markaları bünyesinde bulunduran Evyap, 2006 yılında Duru ve Arko markaları ile Turquality programına dahil olmaya hak kazanmıştır. Tüm bunların yanında, uluslararası arenada söz sahibi olmasını sağlayan Evyapport ile Türkiye’nin 4. büyük özel limanı unvanını da elinde bulundurmaktadır.

Evyap, yaptığı inovatif çalışmalar ve yatırımlar ile doğal kaynakların daha verimli kullanılmasına özen gösterirken, güçlü AR-GE Merkezi sayesinde kişisel temizlik ve bakım odaklı tüketici ürünleri alanında araştırma ve geliştirme faaliyetleri göstermektedir. 4.000’den fazla çalışanı ile Türkiye’nin ilk 100 sanayi şirketi arasındaki yerini koruyan Evyap, dünyanın önde gelen firmaları için “kontratlı üretim” de yapmaktadır.

Açık Pozisyonlar:

 

PozisyonLokasyonBaşvuru Linki
İklimlendirme Teknisyeniİstanbul(Avr.), İstanbul(Asya)Başvur
Genel Mekanik Bakımcıİstanbul (Asya)(Tuzla) Başvur
Satış YöneticisiBursa Başvur
Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Share on Whatsapp
Whatsapp
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

11 yorum

  1. Merhaba 1975 doğumluyum lise mezunuyum 7 yıl temizlik ekip şefliği yaptım . Sizinle çalışmak istiyorum üretim bölümlerinde ilgilenirseniz sevinirim saygılar

  2. Merhaba ben yüzde 69 engelliyim daha önce ev tapta çalıştım 7sene el ambalajında ürünlerinizi tanıyorum tekrardan orda çalışmak isterim engelli alımı olduğun da dönerseniz çok sevinirim 🤲🏻

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*