Europe Bank İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

europe_bank-logo

Europe Bank İş Başvuru Formu

Europe Bank İş Başvurusu yaparak Europe Bank’ın ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Europe Bank iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

İnsan Kaynakları:

Türkiye’nin önde gelen gruplarından biri olan Fiba Grubu, ulusal ve uluslararası alanda kazandığı başarıları ve saygınlığı şüphesiz ki seçkin ve uzman çalışanlardan oluşan insan kaynağına borçludur. Bu nedenle Fiba Grubu’nun en önemli ve büyük sermayesi insan kaynağıdır.

Bu önemli sermayesine sürekli yatırım yapan Grup, faaliyet gösterdiği 12 ülkede, 43 farklı milletten 14 bini aşkın insana istihdam sağlamaktadır. Grup genelinde çalışanların % 66’sı, finansal kuruluşlarda çalışanların ise % 84’ü üniversite mezunu olup çalışanların yaş ortalaması 31’dur.

Fiba Grubu, uzmanlaşmış ve işine tutkuyla bağlı insan kaynağı sayesinde faaliyet gösterdiği her alanda rekabet etmeye, büyümeye ve katma değer üretmeye devam edecektir.

Sizde kendinize güveniyor ve kariyer basamaklarında hızla yükselmek istiyorsanız, grubumuzun yurtiçi veya yurtdışındaki şirketlerinde görev almak için başvurunuzu yapabilirsiniz.

Buradan iş başvurusu yapabilirsiniz.

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*