Et ve Balık Kurumu İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2021

ET VE BALIK KURUMU LİSE VE ÜNİVETSİTE ÖĞRENCİLERİ İÇİN KURUM DA ÇALIŞTIRILMAK ÜZERE ÖĞRENCİ STAJ OLANAĞI SUNUYOR.

Sayın  CUMHURBAŞKANIMIZ RECEP TAYYİP ERDOĞAN’IN  katkıları  ile ülke genelinde

Birçok şubesi bulunan ET VE BALIK kurumunda staj ve sonrasında iş olanağı sağlamak amacı ile staj seferberliği başlatmıştır. Staj için gerekli başvuruları için aranan kriterleri yazımızın içerinde bulabilirsiniz.

Üniversite Öğrencilerinin Staj Başvuruları:

27/10/2020 tarihli 31287 sayılı (mükerrer) Resmi Gazete’ de Cumhurbaşkanı Kararı olarak yayımlanarak yürürlüğe giren “2021 Yılı Cumhurbaşkanlığı Yıllık Programı’nın 571.2 sayılı tedbirine istinaden 2021 yılından itibaren üniversite öğrencilerinin staj başvuruları Staj Seferberliği Projesi Kapsamında Kariyer Kapısı üzerinden alınacaktır.

2021 yılı üniversite öğrencileri için staj başvuruları 22.02.2021 tarihinden itibaren https://kariyerkapisi.cbiko.gov.tr/ adresi üzerinden takip edip başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

 

Lise Öğrencilerinin Staj Başvuruları:

Kurumumuza 2021 yılı staj başvuruları 01.02.2021-31.03.2021 tarihleri arasında e-devlet üzerinden yapılacaktır.

Staj ile ilgili bilgilendirme ve duyuruları https://www.tarimorman.gov.tr/ web sayfasından takip ediniz.

BAŞVURU İÇİN TIKLAYIN.

8 yorum

  1. Laborant ve veterinerlik bölümünü okuyorum sizinle çalışmak isterim damızlık keçi koyun yetiştiricileri birliğinde staj yaptım şuan çalışmıyorum mümkünse bana da varsa yanınız da çalışmak isterim

  2. merhaba iyi günler. ismim Gözde .22yaşındayım, veteriner teknikeriyim .2 yıllık deneyimim var kurumunuzda çalışmak çok isterim. istanbul(arnavutköy-başakşehir)kocaeli illerinde çalışsabilirim.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*