Et ve Balık Kurumu İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2021

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Share on Whatsapp
Whatsapp
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

ET VE BALIK KURUMU LİSE VE ÜNİVETSİTE ÖĞRENCİLERİ İÇİN KURUM DA ÇALIŞTIRILMAK ÜZERE ÖĞRENCİ STAJ OLANAĞI SUNUYOR.

Sayın CUMHURBAŞKANIMIZ RECEP TAYYİP ERDOĞAN’IN katkıları ile ülke genelinde

Birçok şubesi bulunan ET VE BALIK kurumunda staj ve sonrasında iş olanağı sağlamak amacı ile staj seferberliği başlatmıştır. Staj için gerekli başvuruları için aranan kriterleri yazımızın içerinde bulabilirsiniz.

Üniversite Öğrencilerinin Staj Başvuruları:

27/10/2020 tarihli 31287 sayılı (mükerrer) Resmî Gazete’ de Cumhurbaşkanı Kararı olarak yayımlanarak yürürlüğe giren “2021 Yılı Cumhurbaşkanlığı Yıllık Programı’nın 571.2 sayılı tedbirine istinaden 2021 yılından itibaren üniversite öğrencilerinin staj başvuruları Staj Seferberliği Projesi Kapsamında Kariyer Kapısı üzerinden alınacaktır.

2021 yılı üniversite öğrencileri için staj başvuruları 22.02.2021 tarihinden itibaren https://kariyerkapisi.cbiko.gov.tr/ adresi üzerinden takip edip başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Lise Öğrencilerinin Staj Başvuruları:

Kurumumuza 2021 yılı staj başvuruları 01.02.2021-31.03.2021 tarihleri arasında e-devlet üzerinden yapılacaktır.

Staj ile ilgili bilgilendirme ve duyuruları https://www.tarimorman.gov.tr/ web sayfasından takip ediniz.

BAŞVURU İÇİN TIKLAYIN.

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Share on Whatsapp
Whatsapp
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

15 yorum

  1. Laborant ve veterinerlik bölümünü okuyorum sizinle çalışmak isterim damızlık keçi koyun yetiştiricileri birliğinde staj yaptım şuan çalışmıyorum mümkünse bana da varsa yanınız da çalışmak isterim

    • Yaşım 28 ondört yıldır ayni mekanda kasaplık ve dezgahtalik yapıyorum bütün mesleki belgelerim mevcuttur yurt ici yurt disi belgelerim var.sorumluluk sahibi kisilik im var.profesyonel olarak mesleğimi icra ediyorum.tohum dan yetişme bir kasabım sizinle çalışmaktan gurur duyarım.

  2. merhaba iyi günler. ismim Gözde .22yaşındayım, veteriner teknikeriyim .2 yıllık deneyimim var kurumunuzda çalışmak çok isterim. istanbul(arnavutköy-başakşehir)kocaeli illerinde çalışsabilirim.

  3. Et Teknikerliği Bölümünde 2020 Kpss Önlisans Türkiye 7. siyim .. Birçok sektörde çalıştım diksiyonu düzgün takım çalışması ve yöneticilik becerisi gelişmiş birisiyim . Et ve Süt Kurumu ve Et ve Balık Kurumunda Çalışmak için bütün şartlara sahibim .
    0507 641 26 40 ..

  4. Selamın aleyküm sizlerle çalışmak istiyorum Aytaç tavuk fabrikasında çalıştım sucuk pakatlemede çalıştım çoknuk tavuk kesip parçalama yerinde şile çalışmak istiyorum işsizim şu an yardımcı olursanız sevinirim 15 yıl aytaçta görev yaptım 0544 481 58 45

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*