Eser İnşaat İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2023

ESER HOLDİNG PERSONEL ALIMI, ÇALIŞMA ŞARTLARI VE MAAŞLARI 2022

ESER Holding özellikle yurtdışında çalışmak isteyen çalışanlar için birçok iş ilanı yayınlamaktadır. ESER İnşaat bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler için personel maaşları, alım şartları, açık pozisyonları vb. Birçok bilgiyi aşağıdaki makalemizde inceleyebilirsiniz.  

ESER Holding Hakkında

ESER Grubu, inşaat alanında faaliyetlerine devam etmekte ve birçok yurtdışı projesinde yer almaktadır. Yurt dışında Türkiye olmak üzere; Rusya, Kazakistan, Türkmenistan, Cezayir, Mısır, Fas gibi Kuzey Afrika gibi ülkelerde inşaat devleri arasında yer alan firma, Ankara merkezlidir ve büyük işçi kadrosuyla varlığını sürdürmektedir.

60 yıldır aynı kalitede gün geçtikçe büyüyen firma, Türkiye’nin en zengin firmaları arasında yer almaktadır. ESER Grubu proje ve çalışmaları göz önüne alındığında yaklaşık olarak 100 binden fazla insana ise istihdam sağladığı söylenebilir.

ESER Holding Personel Maaşları

Çalışma sahası oldukça geniş olan ESER inşaatın mühendislik, satış departmanı, mimarlık, teknik ve muhasebe gibi birçok alanda personel alımı yapmaktadır. Bu nedenle maaş skalası oldukça değişkenlik göstermektedir. Minimum 5500₺den başlayıp 25000 ₺ ye kadar ulaşabiliyor.

ESER Holding İş İlanları

ESER Grubu bünyesinde çalışmak isteyen personeller yurtdışı ve yurt içindeki iş ilanlarına başvuru yapabilirler. Açık Pozisyonlar, yurtdışı çalışma şartları ve iş ilanı başvuruları bilgilerine aşağıdaki başlıklardan ulaşabilirsiniz.

ESER Holding Açık Pozisyonlar

Kendi sitesinden duyuru yapmayan firmanın alım yaptığı bazı pozisyonları şunlardır:

 • Çelik İşleri Mühendisi
 • Çevre Mühendisi
 • Elektrik Elektronik Mühendisi
 • Engelli Personel
 • Formen
 • Harita Mühendisi
 • İnşaat Mühendisi
 • İş Güvenliği Uzmanı
 • İş Makinesi Operatörü
 • Jeoloji Mühendisi
 • Makine Mühendisi
 • Mimar
 • Proje Müdürü
 • Stajyer
 • Tekniker
 • Şantiye Şefi
 • Genel Başvuru

ESER Holding Yurtdışı İşe İlanları

ESER Holding mavi yaka personel yurtdışı projelerinde yer almak için İngilizce dil şartı aramaktadır. Bunun yanında 18 yaşını doldurmuş olmanız şarttır. ESER Grubu bünyesinde yurtdışı projelerinde yer almak için online olarak başvuru yapılır ve istenilen belgeler şirket sistemine yüklenilir. Firma diğer özel şartları ise yayınladığı ilanlarda açıklamaktadır.

ESER Holding İş İlanlarına Nasıl Başvuru Yapılır?

ESER Holding Grubu bünyesinde çalışmak isteyen personeller için iş ilanları çeşitli kariyer sitelerinde yayınlanmaktadır. Başvurularda kariyer sitelerinden yapılmaktadır.

Açık Pozisyonlar

NoPozisyonlarLokasyon
1Mali ve İdari İşler Şefi Kazakistan
2İthalat İhracat ElemanıMerkez BüroAnkara (Çankaya)

 

 

29 yorum

 1. doğum tarihi = 02.05.1960
  cinsiyeti = erkek
  uyruğu = T.C.
  Tahsil durumu= ortaokul
  medeni hali = evli
  Mesleği = Şoför
  sürücü belgesi= E. D.
  SRC = 1.2. – 3.4.
  pisko teknik = var
  pasaport = 2023 tarihine kadar geçerli

  TEL NO = 05365105375

  İŞ DENEYİMLERİ
  ÇALIŞTIĞI ŞİRKETLER (sondan geriye doğru)

  MAKYOL- gemlik otoban yol çalışması
  Pozisyon= Damperli kamyon şoförü
  ÇETİN İŞLETMELERİ- Suudi Arabistan arazi tesviye çalıması
  Pozisyon= Damperli ve kaya kamyonu şoförü
  İKİZ İNŞAAT- Erzurum , Mardin Hava alanı yapımı
  pozisyon= Damperli kamyon şoförü
  KULAK İNŞAAT- Irak (Nasriye’de) apron yapımı
  Pozisyon= Damperli kamyon şoförü

 2. selam ben 24 yıldır kule vinçlerin,beton santrallerinin,portal vinçlerin,liman yapımında kullanılan duba ve çakarlarının,inşaatlarda kullanılan tünel kalıplarının bakım onarım revizyon montaj ve demontaj ustesıyım yurt dışında iş arıyorum. 0 545 474 93 88 aynı zamanda tüm iş makinalarının kaynak işleri ilede ilgileniyorum.

 3. 16 senedir plent operatörüyüm amman sim Marini çesan makinalrimda çalıştım otomasyon endüstriyel elektrik konusunda deneyim sahibiyim yurtdışında çalışabilirim 0541 252 51 17

 4. mer 25 yıllık tercübeli aşcıyım faprikalarda toplu yemek üretiminde ve şantiyelerde yurt dışında çalıştım afrikada çalışıyordum işimiz bitti yurt dışı iş arıyorum her türlü yemek ve şantiye yurt dışı tercübem vardır teşekürler tl 05419245859 adana

 5. merhaba mesleğim mekanik makina bakım onarım metal imalat ve çelik konstrüksiyon imalatı montaşçısı elektrik ark kaynağı ve gazaltı kaynakçısıyım -24–yıldır bu yana mesleğimle ilgili çalışmaktayım yurt içi yurtdışı şantiye tercübelerim var azerbeycanda mapa firması aş bakü haydar aliyef havaalanı inşaatı projesinde–3,5-yıl-ekip başı olarak çalıştım ayrılma nedenim iş bitimi—daha sonra aynı yıl azerbeycanda sumgayıt şehrinde boru zavotunda öncü firma atilla makina pilastik boru fabrikası ve metal çelik boru fabrikası kurulumlarında ve projelerinde-2,5-yıl çalıştım ayrılma nedenim iş bitimi—daha sonra cezayir cezayirin baş kenti alceryada nurol–firması–aş–de-sulama barajı inşaatı projelerinde–3-yıl çalıştım ayrılma nedenim iş bitimi—not-cezayirden yeni geldim pasaportum var–istenildiğinde refarans verebilirim eser inşaat bünyesinde çalışmaktan onur ve gurur duyarım saygılarımla –tel–0553–536–1022

 6. Dâha önce Kamerun da eser inşaata oto yol projesinde çalıştım Ailevi bir hastalık ‘tan dolayı tekrar geri dönüş yapamadım şimdi tekrar sizin firmanızda çalışmak istiyorum saygılar.

  • Dâha önce Kamerun da eser inşaata oto yol projesinde çalıştım Ailevi bir hastalık ‘tan dolayı tekrar geri dönüş yapamadım şimdi tekrar sizin firmanızda çalışmak istiyorum saygılar.

 7. 16 yıllık hafriyat deneyimim var etiyopya ve tanzanya da yapı merkezi bünyesinde şoförlük ve ekip başı olarak görev yaptım Ayrıca kademe sorumlusu olarak çalıştım araç ve makina bakım sorumlusu görev yaptım Uygun görürseniz şirketiniz bünyesinde çalışmak istiyorum saygılar Pasaport hazır

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*