Erzurum Büyükşehir Belediyesi İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
Whatsapp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
Linkedin

Erzurum Büyükşehir Belediyesi İş Başvuru Formu 

Erzurum Büyükşehir Belediyesi iş başvurusu yaparak sizde Erzurum Büyükşehir Belediyesi’ın gücünden güç alabilirsiniz. Erzurum Büyükşehir Belediyesi personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Erzurum Büyükşehir Belediyesi eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Erzurum Büyükşehir Belediyesi insan kaynaklarını arayarak bilgi edinebilirsiniz.

Ülkemizin en büyük belediyelerinden birisi olan Erzurum Büyükşehir Belediyesi 2021 yılında personel alımı yapmaya devam edecek. Personel alımlarının büyük bölümü taşeron ve sözleşmeli memur kadrolarından yapılmaktadır. Kısa zaman içerisinde sözleşmeli memurlara kadro gelecek olmasından dolayı birçok kişi bu sıralarda belediyeye girmeye çalışmaktadır.
Öncelikle belediyelerde çalışmak istiyorsanız rakiplerinizin çok olduğunu bilmenizi isteriz. Özel sektörün acımasızlığı her geçen gün insanları yıprattığı için ülkemiz insan memur olma aşkıyla yanmış durumda.

Erzurum’un ilçeleri
Aşkale · Aziziye · Çat · Hınıs · Horasan · İspir · Karaçoban · Karayazı · Köprüköy · Narman · Oltu · Olur · Palandöken · Pasinler · Pazaryolu · Şenkaya · Tekman · Tortum · Uzundere · Yakutiye

Erzurum Büyükşehir Belediyesi personel alımları duyurusu resmî web sitelerinden yapılmaktadır. Sizlerde ilgili ilanlardan yararlanmak ve başvuru formunu doldurmak istiyorsanız personel alımı ilanlarını http://www.erzurum.bel.tr/ bağlantısından takip edebilirsiniz.

Daha fazla Erzurum iş ilanı için Tıklayınız.

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
Whatsapp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
Linkedin

7 yorum

  1. Sizleri SEVİYORUM ancak başkanın üstünde BAŞKANLARA tahummul edemiyorm özel kalem müdürü kendini herşeyin üzerinde goruyor bu benim oy verdiğim partiye ters bir tutum sayın başkan bizi etrafındaki çocuklarla idare etmeye çalışıyor çok yazık dadadsesizdir ama sandık çok ses getirir arz ederim.

  2. Harita ve Kadastro teknikeriyim.iş tecrübem var.Yol alt ve üst yapıda çalıştım.mer-tur yol yapı a.ş.meka yol yapı a.ş.makimsan a.ş.nesce yol yapı inşaat.kurumunuzda isdihtam edilmek istiyorum.05373602959

  3. Merhaba ben son 5 yıldır elektirik usta başı ve formen olarak çalıştım iş arıyorum acil işe ihtiyacım var bilginize tlf 05512369489 ( Not 17 yıldır elektirik işi yapıyorum )

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*