Erkunt İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Erkunt

Erkunt İş Başvuru Formu

Erkunt İş Başvurusu yaparak Erkunt ‘nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Erkunt iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

İnsana Değer

Bu ilkeyle hareket eden İnsan Kaynakları bölümümüz, tüm adaylara eşit fırsat tanıyor ve tüm başvuruları titizlikle inceliyor. Başvurusu olumlu değerlendirilen adaylar, ilgili bölüm yöneticilerinin de katıldığı, teknik bilgi, birikim, kişisel özellikler ve kurum kültürüne uyum gibi konuların ana çerçevesini oluşturduğu görüşmelere davet ediliyor.

Görüşmeler neticesinde aramıza katılacak yetenekler, öncelikle pozisyon gerekliliklerine göre yabancı dil düzey belirleme sınavına yönlendiriliyor. Sürecin sonunda işe alım prosedürüne uygun olarak geri bildirim ve birlikte çalışma teklifi yapılıyor.

Uyum Süreci

Aramıza yeni katılanlar için, ailemize hızla uyum sağlamaları amacıyla “Oryantasyon Programı” düzenleniyor. Bu program kapsamında şirketin tanıtım, vizyon, strateji ve hedeflerinin yanı sıra fonksiyon ve pozisyona yönelik tanıtım ve bilgilendirmeler aktarılıyor.

Kariyer Olanakları

Aşağıda sıralanan açık pozisyonlarda niteliklerinize uygun bir ilan bulamadıysanız, “Genel Başvuru” yapabilirsiniz.

Açık pozisyonlar

Pozisyon                             Şehir
Finans Personeli                   Ankara
SSH BÖLGE TEMSİLCİSİ Ankara
GENEL BAŞVURU              Ankara
CNC OPERATÖRÜ             Ankara

İş başvuru formu için tıklayın.

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

6 yorum

  1. ANKARA İNCİRLİ TEKNİK ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ ELEKTRİK ELEKTRONİK BÖLÜMÜ 3. SINI ENDÜSTRİYEL BAKIM KISMINDA OKUMAKTARYIM 2014 YILI YAZ DÖNEMİ STAJIMI FABRİKANIZDA YAPMAK İSTİYORUM YARDIMCI OLURSANINZ SEVİNİRİM SAYGILARIMLA. TEL. 0539 841 58 87

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*