Erkan Eğitim Kurumları İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2023

erkan-eğitim-kurumları

Erkan Eğitim Kurumları İş Başvuru Formu

Erkan Eğitim Kurumları İş Başvurusu yaparak Erkan Eğitim Kurumları ‘nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Erkan Eğitim Kurumları iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Misyon

“Sürekli iyileşme ve gelişme anlayışını benimsemek”
“Sürekli öğrenen bir organizasyon olmak. başlıca temel hedeflerimizdir.”

“Temel ilkemiz insan merkezli olmaktır.”

Tüm çabamız öğrencilerimizin başarısı, velilerimiz ve çalışanlarımızın mutluluğu içindir Velisi ile bütünleşmiş, katılımcı, birlikte yöneten, değişimi yakalamış, öğretmenine kendini daha iyi yetiştirme ve ilerleme imkanı sağlayan, bütün çalışanları ile sıcak bir aile ortamı oluşturan bir anlayışın sahibiyiz.

Müşteri memnuniyetini sağlamak amacıyla,gerek insan kaynağı temininde, gerekse toplum için artı değer üreten eğitimleri ile sürekli iyileşme çalışmalarına önem veren bir kurum kültürünü benimsemek, entelektüel bilgi birikimli tüm çalışanları ve katılımcı dış müşteri ile birlikte, ERKAN EĞİTİM KURUMLARI adının saygınlık ve kalite ile anılmasını sağlamak.

ZOR BİZİMLE KOLAYDIR…

İş başvuru formu için tıklayın.

1 yorum

  1. 4 YILLIK İŞLETME FAKÜLTESİ MEZUNUYUM 1983 ADANA DOGUMLUYUM ASKERLİGİ YAPTIM B SINIF EHLİYETİM VAR İNGİLZCE VAR AYRINTI DERSANESİNDE YÖNETİCİ ASİSTANLIGI YAPTIM ERKAN EĞİTİM KURUMLARINDA ÇALIŞTIM SAHİPLERİNİ TANIYOM TELEFON 05071526217 İNŞALLAH DEGERLENDİRİRSİNİZ

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*