Ergo Sigorta İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

ergo_logo

Ergo Sigorta İş Başvuru Formu

Ergo Sigorta İş Başvurusu yaparak Ergo Sigorta’nın ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Ergo Sigorta iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

İnsan Kaynakları Politikamız

ERGO İnsan Kaynaklarι Departmanı’nın temel amacι; şirketin değer, vizyon ve stratejileri doğrultusunda, çalιşanlarιn tüm kapasite ve yeterliliklerini ortaya koyabilecekleri, yaratιcιlιklarιnι geliştirebilecekleri, organizasyona belirgin bir değer katarak kendilerini büyük bir ekibin önemli bir parçasι olarak hissedebilecekleri öğrenen organizasyonlar oluşturmaktιr.

Performans ve Gelişim Yönetimi Süreci

ERGO Türkiye olarak Performans ve Gelişim Yönetimi süreci ile amacımız “yüksek performans ve potansiyelli” çalışanlarımızı bulmak ve ortaya çıkarmaktır. Bu süreç ile tüm çalışanlarımızın performans ve potansiyellerini değerlendirmeyi, bu doğrultuda geliştirmeyi ve bağlılıklarını arttırmayı hedefliyoruz.

Performans Değerlendirme

Yetenekleri bulma sürecinde iki ana bileşene odaklanılır; çalışanın performansı ve potansiyeli. Çalışanın performans notu, yıllık hedef değerlendirme sonucu ve yetkinlik sonuçlarından oluşmaktadır. Her bir çalışan yıllık olarak hedeflerini alır ve yılın sonunda değerlendirilir. Bu süreç ile kişi bazlı hedef değerlendirme sonuçları elde edilir. Yetkinlikler de yılda bir kez değerlendirilir. Yönetsel pozisyonlar ast ve üstü tarafından değerlendirilir iken yönetsel olmayan pozisyonlar sadece üstleri tarafından değerlendirilir. Bu yetkinlik değerlendirmesinde, çalışanın mevcut pozisyondaki davranışları ve iş yapış şekli dikkate alınır. Yıllık olarak üretilen bu iki sonuç (hedef ve yetkinlik değerlendirmeleri), belirli oranlarda etki ederek çalışanın performans notunu oluşturur. Performans sonucunun belirlenmesi ile yetenek sürecindeki ilk bileşen elde edilmiş olur.

Açık Pozisyonlar:

Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
BES ve Hayat Sigortası Satış Danışmanı Adana, Afyon, Ağrı… ERGO Sigorta A.Ş.
Oto Kaza Teknik Uzmanı İstanbul(Asya) ERGO Sigorta A.Ş.
SATINALMA UZMANI İstanbul(Asya) ERGO

Buradan iş başvurusu yapabilirsiniz.

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*