Erdoğanlar Alüminyum İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

erdoğanlar

Erdoğanlar Alüminyum İş Başvuru Formu

Erdoğanlar Alüminyum İş Başvurusu yaparak Erdoğanlar Alüminyum ‘nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Erdoğanlar Alüminyum iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Yönetim, üretim ve lojistik 35.000 m² büyüklüğündeki kapalı alanda, aynı çatı altında toplanmıştır. Üretimimiz tamamen entegre olup; ekstrüzyon, mekanik işlem, elektrostatik toz boyama, eloksal kaplama, ısı bariyeri montajı, bitmiş ürünler için modern ve özel paketleme ve diğer proseslerin tümü aynı tesiste yapılmaktadır.

Erdoğanlar Alüminyum A.Ş. 1987 yılında İstanbul’da kurulan alüminyum ekstrüzyon firmasıdır. 1980’lerin sonuna doğru üretim tesislerinin ve yönetim ofislerinin tek çatı altında toplanması daha iyi bir organizasyon ve kaliteyi beraberinde getirmiştir. Erdoğanlar’ın ana amacı kaliteli ürünü ve en iyi servisi garantilemektir. Erdoğanlar Alüminyum, yüksek kalite ve servis beklentisi olan yurtiçi ve yurtdışı farklı endüstri dallarına hizmet veren, başlıca alüminyum profil üreticilerinden biridir.

Satış ve Pazarlama Temsilcisi

Genel nitelikler:

Alüminyum ekstrüzyon sektörünün lider kuruluşlarından olan firmamızda görevlendirilmek üzere Satış ve Pazarlama Temsilcisi aramaktayız. Satış ve Pazarlama Temsilcisi adaylarımızda aradığımız genel nitelikler;

  • 4 Yıllık Üniversite Mezunu
  • Microsoft Office programlarına hakim, özellikle Excel’i iyi kullanabilen
  • İyi derecede İngilizce ve Almanca bilen (iki dil bilen adaylar tercih sebebidir)
  • Analitik düşünebilen
  • Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli bulunmayan
  • Ehliyetli ve aktif olarak araç kullanabilen
  • İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden
  • Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış
  • Bay/Bayan çalışma arkadaşları aramaktayız

İş tanımı:

Satış ve Pazarlama Temsilcisinden beklentimiz;
Satış ve Pazarlama Direktörü tarafından kendisine verilen müşterilerin satış, sipariş, üretim ve tekliflendirme süreçlerinin tam ve eksiksiz yapılması. Müşteri ve firmamız departmanları arasındaki iletişimin kontrolünü yapması ve yönetmesi. Hizmet kalitesinden ödün vermeden, müşteri potansiyelini olabilecek en yüksek seviyeye çıkartması.

Mevcut müşterilere ek olarak yurt içi ve yurt dışı potansiyel sektörlerin analiz edilmesi, müşteri listelerinin oluşturulması ve bu müşterilerle iletişime geçilmesidir. Farklı ülkelerde pazar araştırmaları yapıp, firmamıza değer katabilecek yeni müşteri verilerinin oluşturulması, güncellenmesi ve raporlanması beklenmektedir. Belirlenen müşterilerle hem yazılı hem de sözlü olarak irtibata geçecek düzeyde İngilizce ve Almanca dillerini akıcı şekilde kullanmalıdır.

İş başvuru formu için tıklayın.

5 yorum

  1. Alüminyum doğrama, Alüminyum cephe profilleri ve sistemler üzerine 20 yılı aşkın tecrübeliyim.Son 6yıl sistem alüminyumun arge departmanında uygulama sorumlusu olarak çalıştım.Sizlerle çalışmak isterim. Saygılarımla

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*