Erdemir İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

erdemir_logo

Erdemir İş Başvuru Formu

Erdemir İş Başvurusu yaparak Erdemir’in ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Erdemir iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Tarihçe

Sanayi üretiminin ekonomide ağırlık kazanmaya başladığı 1950’li yıllarda, Türkiye’nin ekonomik ve toplumsal yapısında büyük değişimler yaşandı. Tarım kredilerinin artırıldığı, karayolu, baraj inşaatları ve sulama işlerine hız verildiği bu dönemde kentleşme artarken, teneke, boru, vagon, ziraat aletleri gibi pek çok sektörde yassı çeliğe duyulan ihtiyaç had safhaya ulaştı. Bu ihtiyacı girişilen büyük yatırımlar sonucu giderek azalan döviz rezervleriyle karşılamak ise  neredeyse imkansızdı.

Açık Pozisyonlar

Pozisyon                                              Şehir/Ülke                Firma Adı
ARGE Proje Yöneticisi/Araştırmacı   Zonguldak             Ereğli Demir Çelik Fab. T.A.Ş.
Learning Technologies Specialist       İstanbul(Asya)      Ereğli Demir Çelik Fab. T.A.Ş.
ARGE – Fikri Haklar ve Mülkiyet Uzmanı Zonguldak     Ereğli Demir Çelik Fab. T.A.Ş.
Elektrik/ Elektrik-Elektronik Mühendisi Zonguldak      Ereğli Demir Çelik Fab. T.A.Ş.
Makine Mühendisi                                Zonguldak              Ereğli Demir Çelik Fab. T.A.Ş.
Endüstri Mühendisi                              Zonguldak             ERDEMİR
Lojistik Planlama Memuru                 Kocaeli                    Ereğli Demir Çelik Fab. T.A.Ş.

Aşağıda bulunan bağlantı üzerinden dolduracağınız Erdemir başvuru formu hakkında detaylı bilgi;

  1. Bu form, öğrenim düzeyi en az lise ve dengi okul düzeyinde olanlar tarafından doldurulduğunda değerlendirmeye tabi tutulacaktır.
  2. Bu formun doldurulması, iş başvurunuzun kabulü anlamına gelmemektedir.
  3. Bu formun doldurulması, şirketimizi herhangi bir taahhüt altına sokmamaktadır.
  4. Yapacağınız iş başvurusu, genel nitelikte bir başvuru olup niteliklerinize uygun boş pozisyon var ise değerlendirilmeye tabi tutulacaktır.
  5. Yapacağınız iş başvurusu, başvuru tarihinizden itibaren 3 yıl sonra sistem tarafından otomatik olarak silinecektir.
  6. Vereceğiniz tüm bilgiler, şirketimiz tarafından kesinlikle gizli tutulacaktır.

Buradan iş başvurusu yapabilirsiniz.

 

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

6 yorum

  1. Akçakoca’da ikamet ediyorum.Üniversite Lisans mezunuyum.28 yaşındayım.Askerliğimi kısa dönem yapmış bulunmaktayım.SGK’da 2.000’nin üzerinde kayıtlı iş günüm bulunmaktadır.Uzmanlık alanlarım:Muhasebe,ön muhasebe,cost-kontrol,uluslar arası ilişkiler,insan kaynakları konusunda tam anlamında etkin,pazarlama dalında bilgi sahibi,halkla ilişkiler,işletme,serbest piyasa ekonomisi,bankacılık hizmetleri bunun haricinde beşeri münasebetler,yabancı dil olarak iyi derecede ingilizce bilmekteyim.Bilgisayar ofis programlarında etkin cost ile alakalı tüm yazılım programlarda etkin ve deneyim sahibiyim.Telefon numaram 05385232678 e-mail adresim: h.mertcanbulat@gmail.com Erdemir iş başvuru sayfasında da profilim mevcuttur.Sistemle alakalı sorunlardan dolayı profil sayfam tam doldurulmamıştır.

  2. Ereglıde ıkametgah etmekteyım 11senedır yurt dısında calısmaktayım lıbyada demırcılıkfabrıkasında gorev yaptım cımento gabrıkasında kaynakcı ustası olarak calısmaktaydım bakımdan montaj ustasıyım sızlerle calısmak ısteyorum cep 05380494415

  3. Alaplıda ikamet ediyorum yaşım 28 elektirik pense kaynakcısıyım liseyi okur iken 2 yıl staj gördüm demirçelikte stajımı sırayla sinter 1ve2 yüksek fırınlar kok lablatuar gibi bölümlerde başarıyla tamamladım döküm izabe bölümü mezunuyom sgk da 2500 üzerinde iş günüm var meslek lisesi mezunuyum görev verilen her bölümde çalışırım sizlerle çalışmak benim için bir onurdur kolay gelsin.05354682942

  4. Ereğli de ikamet ediyorum.24 Yaşındayım askerliğimi yapmış bulunmaktayım.Mesleğim oparatör,kepçe,cisibi,eskavatör kullanmaktayım.4 yıldır bu meslek üzerine çalıştım sizlerle çalışmak istiyorum.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*