Erciyes Üniversitesi Sözleşmeli Personel İş Başvuru Formu ve İş İlanı

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

2020 yılı için Erciyes Üniversitesi 21 adet sözleşmeli  personel alımı yapacağını duyurdu. Alım yapılacak kadrolar ve başvuru şartlarını yazımızda bulabilirsiniz. Sizin için yazımızın sonuna başvuru linkini de ekledik.

Alım Yapılacak Kadrolar

  • 20 adet Hemşire

Yükseköğretim Kurumlarının hemşirelik bölümünden veya hemşireliğe denk kabul edilen sağlık memurluğu  lisans programlarından mezun olmak, (Sağlık Uyg. ve Arş. Merkezi’nde istihdam edilecek.)

  • 1 adet Sağlık Teknikeri

Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokullarının Odyometri Bölümünden Mezun Olmak. (Sağlık Uyg. ve Arş. Merkezi’nde istihdam edilecek.)

Başvuru için Gerekli Şartlar

  • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,
  • Türk Ceza Kanunu’nun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahküm olmamak.
  • Erkek adayların askerlik hizmetini yapmış olmak veya muaf olmak veya tecilli olmak,
  •  53 üncü madde hükümleri saklı kalmak kaydı ile görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamak.
  • Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan, emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak,
  • 2018 KPSS (B) grubu sınavlardan Lisans mezunları için KPSSP3, Önlisans mezunları için 2018 – KPSSP93 puanı esas alınacaktır.
  •  7/24 Kesintisiz hizmet sunumu gereği nöbet usulü planlanan çalışma planları dahilinde gece nöbeti ve gece vardiyasında çalışmaya mani hali bulunmamak.
  • 6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu ve bağlı mevzuatta tanımlanmış olan çok tehlikeli işyerinde çalışmaya mani hali olmamak.

BAŞVURU ŞEKLİ VE YERİ:

1- Müracaatlar ilanın gazetede yayımlandığı günü izleyen l5 gün içinde (mesai bitimine kadar) Erciyes Üniversitesi Personel Daire Başkanlığından temin edecekleri başvuru formu ve istenilen belgeler ile birlikte (noter tasdikli veya aslı görülmek üzere) şahsen başvuru yapılacaktır.

Başvurmak için gerekli olan İş Talep Formuna ulaşmak için tıklayınız.

 

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*