Enka İnşaat İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
Whatsapp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
Linkedin

ENKA Holding

1957 yılında kurulmuş olan İstanbul merkezli bir şirkettir.

Şadi Gülçelik   ve Şarık Tara tarafından kurulmuş Türkiye  nin en eski inşaat firmasıdır. Şirket doğu bloğunun yıkılması ile birlikte Rusya ve Türki devlet leri olarak nitelediğimiz Azerbaycan başta olmak üzere Kazakistan Özbekistan Türkmenistan Kırgızistan Türkmenistan olmak üzere birçok ülkede çok büyük projelere imza atmıştır.

Grup 1999 Gölcük depreminden sonra bölge insanı na konut yardımı ve deprem de ailesini kaybetmiş bir çok çocuğa kucak açıp eğitimlerini üstlenmiştir.

Grup, Türkiye’de elektrik santrali kurulu gücü bakımından ülkenin en büyük özel sektör firmasıdır

ENKA ‘nın  Gebze ve Adapazarı’ndaki santralleri 2002 yılında, İzmir Santrali ise 2003 yılında faaliyete girmiştir. ENKA güncel olarak yılda 32.000 Gwh elektrik üretmektedir.

Sadi Gülçelik Sitesinin 1983 yılında açılmasıyla ENKA Spor, Eğitim ve Kültür Vakfı faaliyetlerine başlamıştır. 1996 yılında ENKA Okulları-İstanbul’u kuran ENKA Vakfı, 1999 yılında yaşanan deprem faciasından sonra Adapazarı halkına destek olmak amacıyla ENKA Okulları-Adapazarı’nı açmış, 2008 yılında da Kocaeli’nde iki özel okul eğitime başlamıştır.

ENKA’ nın çeşitli sektörlerde 50’den fazla iştiraki bulunmaktadır, iştiraklerin arasında ana faaliyet alanları: basınçlı kaplar/çelik yapılar/borulama sistemlerinin tasarım, imalat ve montajı olan Çimtaş Grubu; derin temel & kazılar, zemin iyileştirme ve deniz işleri faaliyetleri gösteren Kasktaş yer almaktadır.

Enka İnşaat Kazakistan Yurt Dışı İş İlanı

Tengiz/Boya&İzolasyon Mühendisi

Kazakistan Tengiz’de devam eden projemiz için Boya & İzolasyon mühendisi arıyoruz!

Üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun,
Yurtdışında endüstriyel tesis projelerinde ekipman &boru boya & izolasyon ekibinde çalışmış,
İyi derecede İngilizce bilen,
Boya ve İzolasyon konusunda denetçi sertifikasına sahip,

İlgilenen adaylar Tengiz /Boya &İzolasyon Mühendisi konu başlığı ile güncel özgeçmişlerini recruitment@enka.com a iletebilirler.

Enka İnşaat Irak Yurt Dışı İş İlanı

Irak Samawah Kombine çevrim santral projemizde kurulacak laboratuvarda değerlendirilmek üzere;

Aranan Nitelikler;

 • Üniversitelerin Biyoloji bölümlerinden veya Tıbbi Laboratuvar Teknikerliği bölümlerinden mezun,
 • En az 3 yıl Laboratuvar Teknikerliği tecrübesi bulunan
 • Orta derecede İngilizce bilen,
 • Raporlama yapabilen Laboratuvar Teknisyeni aranmaktadır.
 • Başvuru Başvuru yapmak isteyen adaylar güncel özgeçmişlerini Samawah-Laboratuvar konu başlığı ile recruitment@enka.com adreslerine iletebilirler.

Enka İnşaat Rusya Yurt Dışı İş İlanı

İnşaat planlama ve raporlama mühendisi İş İlanı

Rusya Federasyonu’nda devam etmekte olan üst yapı projemizde değerlendirilmek üzere,

Aranan Nitelikler

 • Üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun,
 • Orta veya iyi düzeyde rusça bilgisi olan,
 • En az 3 sene teknik ofis deneyimi olan,
 • Hali hazırda Rusya’da yaşayıp daimî oturma izni veya VKS çalışma vizesi mevcut olan planlama ve raporlama mühendisi arıyoruz.

İlgilenen adayların recruitment@enka.com adresimize güncel ve detaylı özgeçmişlerini KRS 05-Planlama & Programlama Mühendisi konu başlığı ile iletmelerini rica ederiz.

Açık Pozisyonlar

NoPozisyonlarLokasyon
1Software Developerİstanbul (Avr.)
2Genel Başvuruİstanbul (Avr.)
3İletişim Uzmanıİstanbul (Avr.)
4Laboratuvar TeknikerleriKonya
5Müşteri Temsilcisiİstanbul (Avr.)
6Summer Internship Programİstanbul (Avr.)
7Corporate Quality Engineer – Mechanicalİstanbul (Avr.)
8Mechanical EngineerSırbistan
Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
Whatsapp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
Linkedin

20 yorum

 1. Beton pompa oparatörü. kulandığım mobil Beton pompası markaları ” SCHWING . PUTZMEISTER . CİFA . SERMAÇ . JUNJIN ZOOMLION . RAYİK ” mobil .. beton pompasında . 26 . yıl çalıştım ” ayrıca sabit yer beton – pompasını kulaniyorum . Sürücü belgem var E sınıfı. İş makinası kulanma belgesi var. G. sınıfı. ayrıca ” forklif hiyap kullanırım. Ağır vasta şöförüyüm. Rusiyada – 12 – yıl çalıştım ” kontek inşaat;ta . moskova da kalingırat ta hanti mansiskide noyabriskide çalıştım – Cenk inşaat;ta – sent petresburg ta . 2 . yıl ekipbaşı olarak çalıştım . Antyapı inşaat ta moskovada çalıştım. Esta inşaat;ta soçi ,de rostof ta gırasnodar da çalıştım. Libiya da STFA inşaat;ta ve Dubai de çukurova baytur inşaat ta çalıştım. Türkiyde – 14 – yıl inşaat şirketlerin de ve hazır beton şirketlerinde çalıştım ..KUS. VE. SEMİNERLER ” Tatmak . aş . gayrettepe . istanbul .da putmayster Beton pompası servisinde mekanik kursu ve seminerini iki ay gördüm çalıştım. ” ayrıca . Teknika . aş . dolapdere de istanbul da şchwing .Beton pompası . servisinde .6. ay mekanik kursu gördüm çalıştım. bu kurslara. 1992. yılında. mesa inşaat tarafında gönderildim. gördüğüm kurs sayesinde meslek hayatımda çok başarılı oldum. beton pompa ” arzalar. .konusunda .ustayım.. arzayı kendim giderebiliyorum ,, hertürlü arzadan anliyorum .. bozulan mekanik parçaları tamirini kendim yapıyorum ” ihtiyaç duyduğum. mekanik yedek parçaları katolok üzerinde siparişini yapıyorum mekanik konusunda ustayım . oto eletirik konusunda tercübeliyim . yurtdışı işi ariyorum . GSM. 05378548520 — 05395539013

 2. Kalıp işcisiyim ekip kura bilir aynı zamanda yurt dışı cıkmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim şuan yurt dışında yım ulaşimlar e. Posta vatsap üzerinden gercekleştire biliyorum ilginiz icin tşk 05426698961 Muharrem

 3. Slm ben bülent72 doğumluyum alçıboya seramik ustasıyım daha önce enka ileçalıştım işe çok ihtiyacımvar yadımcı olursanız sevinirim tl 05365624325 saygılar

 4. Ben ziya kılınc mobilya ustasıyım 23 yaşımdayım 9 yıldır mobilya işiyle uraşıyorum işimde iyi yim işimi dışarıda calışarak devam etmek istiyorum

 5. Adem cin ben sayn yetkili abiler orduluyum c ehliyt vr robot Opr anne baba hayatta deyl sizinle yurt dışında calsmak ck istyrm ltfn yardmci olun tünel işi 05468665255 başımı sokacak bi ev alabilmek için sizinle yurt dışında calsmk istyrm

 6. 46 yaşımdayım 30 yıllık dünya mutfağı aşçısıyım MEB onaylı sertıfıkam mevcut yurtiçi veya yurtdışı farketmez iş istiyorum dönersenız detayları size sunarım saygılar

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*