Enka Holding İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Enka Holding Personel Alımı

Türkiye’de bulunan küresel bir mühendislik ve inşaat firması olan Enka, farklı konularda da hizmetlere sahiptir. Bunlar arasında enerji üretimi, emlak ve ticaret ede yer almaktadır. Ülkemizin en büyük şirketi olup ENR En İyi Uluslararası Müteahhitleri arasında bulunmaktadır.

Firmanın 2014 cirosu 5,8 milyar Amerikan Dolarıdır. Ülkemizin en değerli markaları arasında olup ana iş kollarına dağılımının yüzde 35’ini mühendislik ve inşaat, 54’ünü ise elektrik üretimi oluşturmaktadır. Halka açık işlem görmeye, Borsa İstanbul’da 2015 Haziran’ı itibariyle başlamıştır.

Enka Holding İş Başvuru Formu

Enka Holding farklı ülkelerde büyük ve karmaşık projelerin altına imza atmaktadır. Personelleri ile bunları güvenli ve kaliteli şekilde gerçekleştirebilmek adına gerekli alımları yapmaktadır. Bu kapsamda yılın değişik dönemlerinde, farklı pozisyonlara yönelik ilanlar vermektedir.

Takım çalışmasına önem veren Enka, adaylardan her pozisyon için farklı nitelikleri isteyebilmektedir. Dolayısıyla başvuru gerçekleştirmeden önce bunların değerlendirilmesi, uygunluğuna göre başvuru yapılması önerilir. Böylece olumlu sonuç alınması mümkündür.

Enka Holding İş İlanları

Enka Holding her yıl büyümesi ile öne çıkmaktadır. Bu süreçte yeni personellerin alımı da olmaktadır. Bunlar online sistemler kullanılarak adaylar ile paylaşılmakta, başvuru yapmalarına olanak tanınmaktadır.

Bu açıdan Kariyer.net üzerinde başvuru yapılabilecek pozisyonların olduğu görülmektedir. Bunlarla ilgileniyorsanız tek yapmanız gereken müracaat etmektir. Bu iki aşamalı olup ilkinde online başvurular gelir. Bunu başarı ile geçen kişiler mülakat için çağrılmaktadır.

Enka Holding Açık Pozisyonlar

Enka Holding’e Kariyer.net üzerinden yapılan başvurular ön-başvuru niteliğindedir. Enka Holding yetkilileri bunları değerlendirdikten sonra, uygun kişilerle iletişime geçerek mülakat bilgilerini iletmekte, ardından da yeni bir sürece geçilmektedir.

İşe kabul alınabilmesi için bunun da geçilmesi gerekir. İlanlar senenin farklı dönemlerinde yayınlandığı için sürekli incelenmesi önerilir.

Açık Pozisyonlar

NoPozisyonlarLokasyon
1Genel Başvuruİstanbul (Avr.)
2Kalite Güvence Mühendisi- MekanikIrak
3Boru İşleri SorumlusuKazakistan
4Boru İşleri MühendisiKazakistan
5Bakım Onarım TeknikeriKonya
Karatay
6Mekanik Tasarım Mühendisiİstanbul (Avr.)

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

12 yorum

 1. Mrb src 1234 pasaport 10 yıllık pisiko teknik yeni iş terübem 16 yıl hertürlü araç kullanırım sağlık sorunum yok yurt dışı şöför işi arıyorum küçük büyük araç farkketmez.tşk.

 2. Merhaba ben adanadan İsmail usta alçı sıva boyacı ustasıyım ustalık belgesi var ayni zamanda formenlik yaptim Afganistan’da ve cezayirde ustalik yaptim yurtdışı deneyimimde var 30 yildir bu isi yapiyorum her istede calisirim yurtdışı işi arıyorum ilgilenenirseniz sevinirim saygılarımla 05378182645

 3. Merhaba yurt dışında sizinle 2 projeninzde çalıştım.is bitimi geldim.tulun.ve krasneasta vizem daha devam ediyor ağı no.212285
  Tekrardan sizlerle çalışmak isterim.
  Ekskavatör oparatorüyum
  Tel 05388652058

  • 05072448803 iş makinasi operatoruyum 14 yaşımdan beri bu iş ile uğraşıyorum havalı sulu faketmez operatorluk tüm belgeleri tamdır D sınıfı ehliyetim var sizinle çalışmaktan onur duyarim

 4. Elektrik ve enstrument mekanik ustasiyim pano montaji saport montaji kablo cekimi tava montaji saport imalati cihaz montaji olsun ekipbasi olsun formenlik olsun hepsini yapmisim yurt disi tecrubem vardir gama.yamata. ronesans. Buyuk firmalarda calismisim sizinlede calismak isterim yurt disina

 5. Mrh sıva sap boya Alcı esınıfı ehlıyetim var işe ihtıyacım var daha önce yurtdışında çalıştım tecrübem inşaat üzeri ekibimizde var personel ihtiyacınız varsa çalışmak isteriz

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*