Enka Holding İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2021

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Share on Whatsapp
Whatsapp
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Enka Holding personel alımı yapıyor!

GELİN KARİYERİNİZİ BERABER GELİŞTİRELİM !

Çeşitli ülkelerde en büyük ve en karmaşık projeleri tasarlar, inşa eder ve sürdürürüz. Biz her bir projeyi ENKA’nın üstlendiği ve çözüme kavuşturduğu küresel bir zorluk olarak görürüz. Bu yüzden ENKA çalışanları karmaşık projelerin güvenli bir şekilde ve en yüksek kalite ile yürütülmesini sağlamak amacıyla bugün kullanılan araçların ve sistemlerin geliştirilmesinde etkili olmuşlardır.

etkili olmuşlardır.

Bireysel olarak takım çalışmasına değer veriyorsanız ve kariyerinizde ilerlemek ve ENKA’nın proje icrasını yeni bir düzeye taşımasına katkı sağlamak istiyorsanız kariyerinizi birlikte geliştirmek için bize katılın.

ENKA İnşaat ve Sanayi A.Ş.,1957 yılında iki genç inşaat mühendisi tarafından ortaklık olarak kurulmuştur. 1960’lı yıllarda ENKA, Türkiye’nin sanayi yatırımlar hamlesinde, yirmi fabrika, çeşitli tersane tesisleri ve altyapı işleri inşaatlarını başarı ile tamamlayarak önemli bir rol oynamıştır. 1970’li yıllarda, ENKA, ilerki yıllarda onun en önemli karakteristiklerinden birini teşkil edecek olan gerek iş kapsamında, gerekse coğrafi çalışma alanında geniş bir çeşitliliğe yönelmiştir. Şirket yeniden yapılanmış ve ENKA İnşaat ve Sanayi A.Ş.’nin uzmanlaşmış bölümleri, ENKA’nın sahibi olduğu yeni yan şirketler kurmak için kendisinden ayrılmıştır. 1980’li yılların başında ENKA İnşaat ve Sanayi A.Ş., grup şirketlerinin desteği ile patlama yapmıştır. Orta Doğu ve Kuzey Afrika’da muazzam projeler üstlenerek yurtdışı sözleşmelerinin hacmini büyük ölçüde genişletmiştir. 1988’den beri Rusya Federasyonu ve Bağımsız Devletler Topluluğu’nda (Beyaz Rusya, Kazakistan, Kırgızistan, Ukrayna, Azerbaycan), 1993’den beri Almanya, 1997’den beri Etiyopya, 1998’den beri Hırvatistan, 2002’den beri Cezayir ve Hollanda, 2003’den beri Batı Afrika ve son olarak ta 2004’den beri Romanya’da çalışmaktadır.

5ENKA İnşaat, Temmuz 2002 tarihinde ENKA Holding A.Ş. ile aktif ve pasifi ile birlikte tüm mal varlıklarını, bütün hakları ve yükümlülükleriyle, tasfiyesiz olarak devralarak birleşmiş ve İMKB’de işlem gören halka açık şirket haline gelmiştir

Açık Pozisyonlar :

Pozisyon LokasyonBaşvuru Linki
HVAC Sistemleri Tasarım Mühendisi İstanbul Avrupa Başvur
Tasarım mühendisi İstanbul Avrupa Başvur
Yazılım Geliştirici İstanbul Avrupa Başvur
Muhasebe Uzmanıİstanbul Avrupa Başvur
Genel Uygulama İstanbul Avrupa Başvur
Genel İstanbul Avrupa Başvur
Başvuru Linki Kısmına Basıp Pozisyona başvuru yapabilirisiniz.
Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Share on Whatsapp
Whatsapp
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

2 yorum

  1. merhabalar ben Gökhan alçı boya ustasıyım myk belgem var yurtdışında çalışmak istiyorum Rusya Dubai almanya yani neresi olursa olsun çalışırım sevgiler saygılar sunarım 05330160028

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*