Enka Holding İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2021

Enka Holding personel alımı yapıyor!

GELİN KARİYERİNİZİ BERABER GELİŞTİRELİM !

Çeşitli ülkelerde en büyük ve en karmaşık projeleri tasarlar, inşa eder ve sürdürürüz. Biz her bir projeyi ENKA’nın üstlendiği ve çözüme kavuşturduğu küresel bir zorluk olarak görürüz. Bu yüzden ENKA çalışanları karmaşık projelerin güvenli bir şekilde ve en yüksek kalite ile yürütülmesini sağlamak amacıyla bugün kullanılan araçların ve sistemlerin geliştirilmesinde etkili olmuşlardır.

Bireysel olarak takım çalışmasına değer veriyorsanız ve kariyerinizde ilerlemek ve ENKA’nın proje icrasını yeni bir düzeye taşımasına katkı sağlamak istiyorsanız kariyerinizi birlikte geliştirmek için bize katılın.

ENKA İnşaat ve Sanayi A.Ş.,1957 yılında iki genç inşaat mühendisi tarafından ortaklık olarak kurulmuştur. 1960’lı yıllarda ENKA, Türkiye’nin sanayi yatırımlar hamlesinde, yirmi fabrika, çeşitli tersane tesisleri ve altyapı işleri inşaatlarını başarı ile tamamlayarak önemli bir rol oynamıştır. 1970’li yıllarda, ENKA, ilerki yıllarda onun en önemli karakteristiklerinden birini teşkil edecek olan gerek iş kapsamında, gerekse coğrafi çalışma alanında geniş bir çeşitliliğe yönelmiştir. Şirket yeniden yapılanmış ve ENKA İnşaat ve Sanayi A.Ş.’nin uzmanlaşmış bölümleri, ENKA’nın sahibi olduğu yeni yan şirketler kurmak için kendisinden ayrılmıştır. 1980’li yılların başında ENKA İnşaat ve Sanayi A.Ş., grup şirketlerinin desteği ile patlama yapmıştır. Orta Doğu ve Kuzey Afrika’da muazzam projeler üstlenerek yurtdışı sözleşmelerinin hacmini büyük ölçüde genişletmiştir. 1988’den beri Rusya Federasyonu ve Bağımsız Devletler Topluluğu’nda (Beyaz Rusya, Kazakistan, Kırgızistan, Ukrayna, Azerbaycan), 1993’den beri Almanya, 1997’den beri Etiyopya, 1998’den beri Hırvatistan, 2002’den beri Cezayir ve Hollanda, 2003’den beri Batı Afrika ve son olarak ta 2004’den beri Romanya’da çalışmaktadır.

ENKA İnşaat, Temmuz 2002 tarihinde ENKA Holding A.Ş. ile aktif ve pasifi ile birlikte tüm mal varlıklarını, bütün hakları ve yükümlülükleriyle, tasfiyesiz olarak devralarak birleşmiş ve İMKB’de işlem gören halka açık şirket haline gelmiştir.

Açık Personel Pozisyonları

Üstteki Linklerden Başvuru Yapabilirsiniz.

(Visited 1.558 times, 32 visits today)

8 yorum

  1. Berhaba mermer montaj ustasıyım sizinle yurtdışında çalışmak istiyorum 05358491671 c d ehliyetlerine sahibim serecelerim mevcut umarım çalışma fırsatı buluruz sizlerle iyi günler

  2. Merhaba ben beton pompa operatörüyüm ağır iş makinası ve ağır vasıta kullanıyorum yurt dışı projelerinizde görev almak istiyorum hem kendimi geliştirmek hem de firmanıza katkı sunmak istiyorum.

  3. Saygılar selamlar sizin projelerinizde gerçekten çalışmak istiyorum.hazir beton santral operatörü ve labratuvar teknisyeni olarak görev yapmak Enka ailesine bende katılıp sizlerle çalışmak en büyük kariyerlerim arasinda 25 yıldır sektörde hizmet vermekteyim .05443208700

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*