English Time İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2023

english-tim

English Time İş Başvuru Formu

English Time İş Başvurusu yaparak English Time’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda English Time iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

English Time Dil Okulları bilgi çağında eğitime duyulan ihtiyaç doğrultusunda küresel ortamdaki bilgiye ulaşmak isteyen birey ve şirketlerin gelişimine kaliteli İngilizce eğitimi vererek katkıda bulunmak amacıyla 1997 yılında kurulmuş Türkiye’nin en büyük ve en kaliteli dil okuludur.

1997 yılından itibaren Türkiye, İngiltere ve Amerika’daki kurumlarında İngilizce dil eğitimi alanındaki faaliyetlerini başarı ile yürüten English Time 200.000 ‘i geçen mezun öğrencisinin yanı sıra mevcut durumda okuyan 26.000’in üzerinde öğrencisine de eğitim vermektedir.

Türkiye`nin ulusal ve uluslararası düzeyde kabul gören ve çeşitli alanlarda birçok ilki gerçekleştirerek ödüller alan tek Türk Dil Okulu olma özelliğine sahip olan English Time 2012-2013 eğitim yılı itibariyle toplam 23 merkezi noktadaki şubelerinde hizmet vermeye devam etmektedir.

English Time Dil Okulları’nın Türkiye’deki 21 şubesinin 12’si İstanbul`da yer almaktadır. Bunlar sırasıyla; Şirinevler, Bakırköy-1, Bakırköy-2, Kadıköy-1, Kadıköy-2, Taksim- 1, Taksim-2, Taksim-3, Mecidiyeköy, Beylikdüzü, Pendik ve Maltepe şubeleridir.

İstanbul dışında ise Ankara, İzmir, Bursa, Antalya, Eskişehir, Konya, Edirne, Tekirdağ ve İzmit’de de şubelerimiz bulunmaktadır.

Seçme ve İşe Alma

Felsefemiz: “Doğru işe doğru insan” Personel seçiminde objektiflik esastır. Görev tanımlarında belirtilen gerekli yetenek, nitelik ve yetkinlikler baz alınarak değerlendirmeler yapılır.

İnsan Kaynakları Bölümü’ne gelen CV’ler, English Time İnsan Kaynakları Yönetimi tarafından güncellenen CV Bankası bünyesinde takip edilir. Kurumumuz için yapılan başvuruların gizliliği esastır. Gerekli inceleme ve sınıflandırmalar yapıldıktan sonra ilgili bölüm yöneticilerinin katıldığı seri mülakatlar yapılır.

Değerlendirmelerde işin niteliğinin hizmet olması ve ağırlıklı insan ilişkilerini içermesi nedeniyle yöntem olarak mülakat tekniği kullanılmaktadır.

Buradan başvuru formuna ulaşabilirsiniz.

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*