Ender Mağazaları İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
Whatsapp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
Linkedin

Ender Mağazaları Hakkında

Ender Mağazaları olarak başarı serüvenimiz 1976 yılında Adana’da Çakmak Caddesi’nde açılan mağazamız ile başlamıştır. 

Katlı büyük mağazacılık sisteminde hizmet veren 24 Mağazamız bulunmaktadır. İstanbul, Adana, Mersin, Konya, Kayseri, Gaziantep, Eskişehir, Edirne, Sakarya, Kocaeli, Tekirdağ ve Denizli gibi büyük illerimizde yer alan mağazalarımızla toplam 88.000 metrekarede, Yüzlerce sayıda marka, binlerce çeşit ürün ile büyümeye devam etmektedir. 

24 Mağazamız ve İstanbul Sütlüce’ deki Genel Müdürlüğümüzde toplam 1500’ü aşkın çalışanımızla hizmet vermekteyiz. 

Bulunduğu şehirlerin en hareketli alışveriş caddelerinde yer alan mağazalarımızla cadde mağazalarından alışveriş etmeyi seven, tüm müşterilerimizin bize rahat ulaşabilmelerini amaçlamaktayız. 

Müşterilerimizin keyifli bir alışveriş deneyimi yaşaması için müşteri taleplerimiz doğrultusunda her geçen gün kendimizi yenilemekte ve geliştirmekteyiz. 

Bir ailenin tüm bireylerinin pek çok ihtiyacını gidermeye yönelik olarak 1976’da başlayan yolculuğumuza hızla devam etmekteyiz.

Vizyonumuz

Hedeflerini günden güne büyüten Ender Mağazaları, yüzünü her zaman değişim ve gelişime açık tutmuştur ve tutacaktır. 

Bu temel ilke çerçevesinde; giyim, kozmetik, spor malzemeleri ve elektronik sektörlerinde güvenilirliği sürekli kılan, uluslararası standartlarda ve kalitede tanınmış ürünleri ile, öncü bir kuruluş olan Ender Mağazaları, başarılarıyla farklılığını sürdürecektir. Ender Mağazaları, Türkiye’de mağazacılık sektörünün önde gelen gruplarından biri olarak 1976 yılında Adana’da açtığı ilk mağazası ile hizmete başladı. 1976 yılı ile birlikte Ender Mağazaları, çok katlı mağazacılığın evrensel pazarlama ilkeleri ile yenilikçi mağazacılık anlayışının başlangıç noktası olarak, seçkin markalı ürünleri müşteri ile buluşturdu. 

Müşterilerin isteklerini karşılarken, onların lehine ek değer olarak tanımlanan bu hizmet anlayışından yola çıkarak Ender Taksit Kart hizmete sunuldu. Öncü ve yenilikçi Ender, kadın, erkek, çocuk, spor giyim, züccaciye, elektronik, parfümeri ve ev eşyaları gibi ayrı departmanlar la oluşturduğu mağazacılık zinciriyle kendi alanında zirveye ulaştı. Ender Mağazaları kurulduğu günden bu güne müşterilerine kalite ve güven felsefesi ile hizmet vermeye devam etmektedir.

Açık Pozisyonlar

NoPozisyonlarLokasyon
1İş Geliştirme Uzmanıİstanbul (Avr.)
Beyoğlu
2Mağaza Müdür YardımcısıMersin
3Mağaza Müdür YardımcısıEskişehir
4Grafik Tasarım Uzmanıİstanbul (Avr.)
Beyoğlu
5Planlama ve Raporlama Uzmanıİstanbul (Avr.)
6Satış Danışmanı ve Kasiyerİstanbul (Avr.)
Bakırköy
7Mağaza Müdür YardımcısıAdana
(Merkez)
8Görsel Düzenleme Uzmanıİstanbul (Avr.)
Bakırköy

Daha Fazla Ender Mağazası İş İlanı İçin TIKLAYINIZ.

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
Whatsapp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
Linkedin

6 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*