Embil İlaç İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2023

embil-ilac-is-basvurusu

Embil İlaç İş Başvuru Formu

Embil İlaç İş Başvurusu yaparak Embil İlaç’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Embil İlaç iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Embil İlaç Sanayii, inovasyon, kalite ve teknolojiyi her zaman ön planda tutarak, 80 yılı aşkın süredir Türk ilaç sektörüne orijinal ürünler geliştiren ve insanların yaşam kalitelerini yükseltmeyi amaçlayan AR-GE odaklı bir ilaç şirketidir.

Patentli formülasyonlarını, yeni ilaç teknolojileriyle kombine ederek, insan sağlığına yönelik orijinal ve emsali olmayan ilaçlar geliştirmeyi kendisine misyon edinen Embil İlaç Sanayii, gelirlerinin önemli bir bölümünü AR-GE ve Klinik Araştırma yatırımları için kullanarak, ihtiyaç duyulan kaliteli sağlık çözümlerini geliştirir ve hem ülkemizde, hem de dünyanın değişik coğrafyalarında tıbbın hizmetine sunar.

Embil İlaç Sanayii günümüzde; çok uluslu ilaç firmaları ile stratejik ortaklıklar kurarak, ürünlerini 30’ dan fazla ülkeye ihraç etmektedir. Bunun yanı sıra, vizyonundaki ilkelerle paralel olarak, pek çok ülkede de kendi organizasyonları ile var olmayı hedefleyen kuruluş, uluslararası pazarlarda da büyüme amacıyla gerekli alt yapı çalışmalarını yakın zamanda tamamlayarak, global bir oyuncu olma yolunda önemli adımlar atmıştır.

Kurulduğu 1921 yılından günümüze, faaliyet gösterdiği alanlarda hep öncü kuruluş olma ilkelerine sahip Embil İlaç Sanayii, bugün Ortadoğu ile Avrupa’ nın en büyük ve gelişmiş yarı-katı ilaç fabrikalarından birisi olan Çerkezköy Üretim Tesislerini, İstanbul’ un batısında yer alan Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi’ nde faaliyete geçirmeye hazırlanmaktadır.

Yeni üretim yerinin faaliyetlerine başlaması ile; Embil İlaç Sanayii, FDA standartlarına uygun olarak yeni ve benzersiz ilaçlar üretmeye devam edecektir.

Başvurmak için tıklayın.

2 yorum

  1. atatürk havalimanı türkişh kargo elif şirket de calıştım şöför /fortifh operatörlüğü yaptım ehliyetim e src2 src4 var şu an işsizim calışmak istiyorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*