Emaar İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2020

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

emaar-is-basvurusu

Emaar İş Başvuru Formu

Emaar İş Başvurusu yaparak Emaar’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Emaar iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

KARİYER

Çalışanlarımız başarımızda çok önemli bir rol oynamaktadır. Emaar olarak, çalışanlarımıza eşit fırsatlar sunan bir işveren olmaktan gurur duymakla birlikte, gücümüzün çeşitlilikle artırılabileceğine inanıyoruz. Görevimizin çalışanlara kendilerini gösterebilecekleri fırsatlar sunan bir çalışma ortamı yaratmakla bitmediğinin, çalışanların mesleki ve kişisel gelişimlerini de kapsadığının farkındayız.

Mohammed Ali Alabbar,
Yönetim Kurulu Başkanı,
Emaar Properties PJSC

Bir İşveren Olarak Emaar
Tarih yazabilmek için, eksiksiz planlama yapmaya, daha yaratıcı düşünmeye ve her zamankinden çok daha büyük bir özveriyle çalışmaya hazır bir ekibe ihtiyacınız vardır. Dünyanın dört bir köşesini aradık ve alanlarında en iyi kişileri bir araya getirdik. Biz Emaar’da çalışanlarımıza değer veririz ve en iyileri işe aldığımızdan emin olmak isteriz. Çok başarılı ve hızla büyüyen bir kuruluşta çalışmanın heyecanını ve zorluklarını sevecek, müşteri odaklı bir şirkette müşteri hizmetlerinde mükemmelliği hedefleyen, istekli, enerjik, esnek takım oyuncuları arıyoruz.

CV’nizi yükleyin. | İş Başvuru Formu

Emaar Gayrimenkul

Dünyanın en büyük gayrimenkul geliştirme şirketlerinden biri olan ve Dubai Finans Piyasası’nda işlem gören Emaar Gayrimenkul PJSC, dünyanın önemli pazarlarında birçok lokomotif projeye imza atmaktadır. Emaar, global ölçekli yatırımları ile gayrimenkul geliştirmenin yanı sıra otel ve tatil köyleri, alışveriş merkezleri, perakende, turizm & eğlence, ticari kiralama ve teknoloji sektörlerinde de faaliyetlerini sürdürmektedir.

 

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*