Elvan Çikolata İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2020

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

elvan-cikolata-is-basvuru-formu

Elvan Çikolata İş Başvuru Formu

Elvan Çikolata İş Başvurusu yaparak Elvan Çikolata’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Elvan Çikolata iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

İşe Alma Süreci

İşe alım ve yerleştirme

Tüm departmanlar için norm kadro analizine göre eleman istihdamı yapılır, kadro ihtiyacı yıllık bütçeye dâhil edilir. Norm kadro analizi ile yeni açılacak pozisyonlar belirlenir,

Kadrolar, ilgili birimlerin önerileri üzerine İnsan Kaynakları Müdürlüğünce yapılacak iş analizleri, iş yükü ve işgücü hesabı sonucu belirlenir. Her yılın bütçesi ile birlikte yıllık personel kadrosu da (Bu kadroda, bölümlere göre unvan ve mesleki durumlar sayı olarak belirtilir.) iş hacmi ve ihtiyaç göz önüne alınarak, önceki yıl ile karşılaştırma olanağı verecek şekilde Genel Müdürlük onayına sunulur. Genel müdür onayı ile birlikte yıl içinde alınacak personel için İnsan Kaynakları Müdürüne yetki verilmiş olur.

Mevcut kadrolarda değişiklik veya kadro iptali, iş haricindeki değişikliğe bağlı olarak kadro ihtiyacı, ilgili birimler ile, İnsan Kaynakları Müdürlüğünün teklifi ve Genel Müdürlüğün onayı ile yürürlüğe girer. Kadro onayı olmadan eleman talebi ve ataması yapılamaz.

İşe alım kriterleri;

Elvan Gıda Ana Yetkinliklerine Sahip Olma:

ELVAN GIDA, çalışanlarından şirketinin temel yetkinliklerini benimsemelerini bekler.

Şirketin  bu temel yetkinlikleri

  • Müşteri Odaklılık
  • Takım Çalışmasına Yatkınlık
  • Yenilikçilik
  • Sonuç Odaklılık
  • Etkili Problem Çözme” olarak sıralanıyor

Elvan Gıda Ana Değerlerini Benimseme;

Kurum kültürünü benimsemek,  bunu yaymak ve devam ettirmek nedir bu değerler; Saygı-sevgi, çalışkanlık, özveri, kanaatkâr olmak, mütevazılık, sadakat ve dürüstlük, İnsan odaklılık, yerel ve kültürel değerlere saygı

Teknik Uygunluk:

ELVAN GIDA,  her pozisyon için gerekli teknik kriterler belirlenmiş durumdadır. Adaylarda yabancı dil ,eğitim düzeyi ,iş  deneyimi, işe özel bilgi, , bilgisayar bilgisi ve departmanına göre  gerekli ekipmanları kullanabilme yetkinlikleri ölçülüyor.

İşe Alım sürecimizde kullandığımız araçlar:

Yetkinlik Bazlı Mülakatlar: Adaylarımızın geçmiş iş tecrübeleri ya da farklı problemler karşısında göstermiş olduğu davranış biçimlerinden yola çıkarak, yetkinliklerini ve pozisyona uygunluklarını saptamayı amaçlamaktayız. Mavi yaka pozisyonlarımız dahil tüm pozisyonlarımızda, yetkinlik bazlı mülakat tekniğini uygulamaktayız.

Klasik Mülakatlar: Özellikle mavi yaka pozisyonlarımızda adaylarımızın kendilerini daha rahat ifade edebilmeleri için, klasik mülakat tekniği uygulanmaktadır. Gerekli olduğu durumda, mavi yaka görüşmelerinde de yetkinlik bazlı mülakat soruları sorulabilmektedir.

Mesleki Bilgi Testleri: Ağırlıklı olarak teknik bilgi ve uzmanlık bölümlerinde kullanmaktayız. İş gereklerinde ve ilanda tanımlanmış olan, üniversite mezuniyetleri doğrultusunda belirlediğimiz adaylara, kullanması gereken alet-araç-gereci  kullanma deneme imkanı ile değerlendirmekteyiz.

Adaylarımıza 3 farklı kaynaktan başvuruda bulunma imkanı sağlanmaktadır.

İnternet’ten Başvuru: Şirket aday veri tabanımız ik@elvan.com.tr veya anlaşma yapmış olduğumuz kariyerportalından  “Yenibiriş.com” vasıtasıyla adaylarımız pozisyonlara başvuruda bulunmaktadırlar.

Staj İmkânları:

Elvan Akademi: Yaz dönemi stajyerlerden 20 kişi seçilerek 10 gün şirket içi eğitmenler tarafından eğitime tabi tutulurlar.10 gün uygulama stajı yapmaktadırlar

Yaz dönemi stajı: Üniversite öğrencilerine staj imkanı tanımaktadır. Staj yaptığı departmanda eğer kadro ihtiyacı varsa iş teklifi yapılıyor yoksa özgeçmişi daha sonra ihtiyaç halinde değerlendirilmek üzere saklanıyor.

Lise stajyeri: Lise stajyeri prensip olarak kabul edilmemektedir. 

Açık pozisyonlara başvurmak için tıklayın.

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*