Elsys İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2021

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Elsys-logo

Elsys İş Başvuru Formu

Elsys İş Başvurusu yaparak Elsys’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Elsys iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

ELSYS’TE KARİYER

Çalışana Verilen Değer

Elsys, alanında lider ve ileri derecede uzman danışmanlık, yazılım ve internet teknolojileri birimleriyle her ölçekte şirketin ihtiyaç duyduğu bilgi teknolojisinde kurumsal çözümler üreten ve geliştiren öncü bir şirkettir. Farklı sektörlerde çeşitli ölçeklerde pek çok şirkete ileri derecede uzman kadrosu ile danışmanlık ve uygulama hizmeti sunan Elsys, çalışanlarını var olan en büyük değeri ve organizasyonunun ayrılmaz bir parçası olarak görür.

Elsys Ailesi

Alanında lider ve öncü bir organizasyon olan Elsys, şirket içinde şeffaf ve yalın bir yapılanmayı ilke edinmiştir. Elsys, kurumsal olarak bugüne kadar öncülüğünü yaptığı pek çok alandaki başarılarını her biri Elsys Ailesi`nin önemli bir bireyi olan üstün nitelikli çalışanlarıyla gerçekleştirmiştir.

Eğitim
Elsys çalışanlarının mesleki olarak en üst seviyede bilgi birikimine sahip olmaları için şirket içinde çeşitli rotasyon programları uygulanmaktadır. Çalışanlarına şirket içi ve şirket dışı pek çok eğitim imkanı sunan Elsys, her çalışanı için sürekli eğitim sağlama ve sürekli gelişim ilkesi doğrultusunda faaliyetlerine devam etmektedir.

İnsan Kaynakları Politikası

Elsys, bir kurum olarak saygın ve güvenilir olmanın, kazanılmış değerleri korumanın ve dünya standartlarında çalışmanın bilincindedir. İşletmeleri canlı tutan en önemli unsurun “insan” faktörü olduğu inancıyla, sürekli gelişimini desteklemek ve örnek uygulamalar sergilemek amacındadır.

Elsys’in bu yaklaşıma bağlı olarak belirlenen ana ilkeleri şunlardır;

 • Yasal gerekliliklere uygun davranmak.
 • Din, dil, ırk ve cinsiyet ayırımı yapmadan personel seçimini gerçekleştirmek.
 • 18 yaşından küçük personel çalıştırmamak.
 • Doğru işe, doğru insan istihdam etmek.
 • Bilgi paylaşımının önemini kavrayarak; tecrübeli personelin, yeni nesli yetiştirmesini sağlayacak bir sistem kurmak.
 • Yönetici işgücü ihtiyacını öncelikle kendi bünyemizden karşılamak.
 • Şirketimizin gelişimini, çalışanlarımızın gelecekleri ile birleştirerek ortaklık sağlamak.
 • Şirketimizin; örnek çalışmalarını, İnsan Kaynakları yatırımları ile de sürdürerek; çalışanlarımıza yönelik faaliyetleri geliştirmek, iyileştirmek ve sürekli kılmak.
 • Çalışanlarımızın performanslarının göz ardı edilmeyeceği bir sistem geliştirmek ve devamlılığını sağlamak.
 • Motivasyon unsurunun önemini bilerek bu yönde yatırım yapmak ve iç müşteri memnuniyetini sağlamak.
 • İnsan Kaynakları uygulamaları konusunda yeniliklere imza atmak, örnek olmak; şeffaf bir yönetim şeklinin oluşturulmasını desteklemek.
 • Sosyal Sorumluluk projeleri geliştirmek; stajyer öğrenci istihdamı, burslar ve diğer çalışmalarla eğitime katkıda bulunmak ve kalifiye, deneyimli elemanlar yetiştirerek “Elsys Danışmanlık” ın örnek bir kurum olmasını sağlamaktır.

Buradan iş başvurusu yapabilirsiniz.

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*