Elimsan İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2023

elimsan-is-basvuru-formu

Elimsan İş Başvuru Formu

Elimsan İş Başvurusu yaparak Elimsan’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Elimsan iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

İnsan Kaynakları

Elimsan, misyon ve vizyonu doğrultusunda hedeflerine yürüyen, tüm çalışanlarıyla büyük bir aile olma bilincini esas alan köklü bir kuruluştur. Elimsan, bünyesinde bulunan herkesin başarı ve katma değer oluşturulmasında payı olduğuna inanmaktadır.

İK POLİTİKASI
•    Tüm çalışanlarımızın, “sürekli gelişim” odaklı bir bakış açısına sahip olmalarını sağlayacak İnsan Kaynakları uygulamalarını yürütmek,
•    Eğitim düzeyi yüksek, yeniliklere ve değişime açık, kendini ve işini geliştirmeye istekli, şirket değerlerini benimseyecek ve sahip çıkacak nitelikli iş gücü alımını gerçekleştirmek,
•    Çalışanlarımızın sürekli gelişimini sağlayarak şirket hedeflerine katkıda bulunmak,
•    Çalışanlarımızın bilgi ve yeteneklerine uygun görevlerde çalışmasını sağlamak, iş etkinliğini ve çalışma verimini yükseltici düzenlemeler yapmak,
•    Yüksek performans gösteren çalışanlarımızı, olanaklar ölçüsünde takdir etmek ve ödüllendirmek.

İşe Alım Süreci
Elimsan’da  insan kaynağı temini şirketin kurum kültürüne uygun, sürekli gelişim ilkesine inanan, vizyonu kurumun hedefleriyle örtüşen kişilerin mevcut açık pozisyonlarda değerlendirilmesi amacıyla, ihtiyaç oldukça yapılır.

Şirketimize e-posta, web sitesi üzerinden veya doğrudan yapılan başvurular ile şirket çalışanlarımızın önerileri gibi farklı kaynaklardan gelen iş başvuruları başvuru havuzumuzda toplanır. İhtiyaçlarımız doğrultusunda gerekli yetkinliklere sahip ve pozisyon gerekliliklerine cevap veren başvurular değerlendirmeye alınır.  Mevcut portföyden uygun aday bulunamaması durumunda internet üzerinden ilan verilir. Başvuruların toplanmasının ardından İK tarafından yapılan ilk değerlendirme sonucunda uygun adaylar belirlenir ve görüşmeye davet edilir. Söz konusu pozisyonun gerekliliklerine göre kişiye işe uygunluk, genel yetenek ve İngilizce yeterlilik testleri uygulanabilir. İK ve ilgili bölümün yöneticileri tarafından gerçekleştirilen mülakatlarda başarılı olan adaya İK tarafından teklif yapılması ve ardından işe giriş işlemlerinin tamamlanması ile işe alım süreci sona erer.

İşe yeni başlayan çalışanlar oryantasyon ve işbaşı eğitimleriyle desteklenerek şirketimize ve görevine uyumu sağlanır.

Stajyer Alım Süreci

Staj başvuruları uzun dönem stajyerleri için 30 Eylül, kısa dönem stajyerleri için ise 15 Mayıs tarihi itibari ile sonlanır. Bu tarihten sonra staj için uygun olabilecek adaylar belirlenir, yapılan işe uygunluk değerlendirmelerinin ardından, İK bölümü stajyer seçme ve yerleştirme sürecini tamamlar ve uygun görülen adaylar Elimsan’da stajyer olarak görev yapar.

Online Başvuru İçin: hr@elimsangroup.com

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*