Elif Plastik İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Elifplastik

Elif Plastik İş Başvuru Formu

Elif Plastik İş Başvurusu yaparak Elif Plastik ‘nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Elif Plastik iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Kariyer & Çalışan Gelişimi

Elif, söz verdiği kalite ve hizmetin, sadece kalifiye çalışanlarla elde edilebileceğinin bilincindedir. Bu nedenle Elif, yüksek kaliteli çalışanlar seçer ve önlerindeki uzun yolda onları daha da nitelikli hale getirmek için yatırımlar yapar. Çalışanların gelişimi, performans değerlendirme sonuçlarından biri olan gelişim planlaması sayesinde Elif performans yönetimi süreci ile bütünleşmiştir

Yeni çalışanların, Elif ve endüstrinin dinamikleri hakkında tutarlı tanıtıcı eğitimler almasını sağlamak için, her pozisyona yönelik özel giriş ve oryantasyon programları düzenlenmektedir. Elif yetkinliklerin ve yeteneklerin resmi eğitim programları ve eğitim araçlarının yanı sıra görev başında da geliştirilebileceğine inanır. Elif, resmi programlar, süreçler, kurum çevresinde eğitim ve geliştirmenin yanı sıra ‘iş başında öğrenim’ yoluyla yetenekleri inşa eder. Elif şirketin insan kaynakları stratejisine paralel olarak çalışanların gelişimi üzerinde durur ve bu gelişimi desteklemeye yönelik birçok olanak sağlar.

Açık pozisyonlar

 • Genel Başvuru

Elif, fleksibl (esnek) ambalaj çözümlerinde dünyanın önde gelen tedarikçilerinden biridir.

 • Brand Development Specialist Marketing

ELİF is seeking for a Brand Development Specialist as a team member of Marketing Department to provide support for the design…

 • Müşteri Temsilcisi

Şirketimiz bünyesinde çalışacak müşteri temsilcisi adayları aranmaktadır…

Ar-Ge Uzman Yardımcısı

İş başvuru formu için tıklayın.

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

4 yorum

 1. İNSAN KAYNAKLARI MÜDÜRLÜĞÜNE
  İŞ BAŞVURU CV.
  SULTANAHMET E.M.L. 1983 ELEKTRİK BÖLÜMÜ MEZUNUYUM.2012 SENESİNDE EMEKLİ OLDUM.1965 KARABÜK DOĞUMLUYUM.İSTANBUL BAĞCILAR GÜNEŞLİDE İKÂMET ETMEKTEYİM.EVLİYİM 3 ÇOCUK BABASIYIM.1983 SENESİNDEN 2012 SENESİNE KADAR ÇEŞİTLİ SANAYİ KURULUŞLARINDA ELEKTRİK BAKIM ONARIM TEKNİSYENİ OLARAK ÇALIŞTIM.MESLEK VE İŞİMİN GEREĞİ : PLANLI VE RESİMLİ-ŞEMALI DEVRE TAKİPLERİ,İLAVETEN DÜŞÜNÜLEN BİR HARİCİ EK KISMIN PLANLAMASI ŞEMASININ ÇİZİMİ VE UYGULAMASI,PLC’Lİ MAKİNA VE SİSTEMLERDE ,DEVRE TAKİBİ VE BİLGİSAYARLA BAĞLANTILI ARIZANIN GİDERİLMESİ UYGULAMA ALANLARIMIN DAHİLİNDEDİR.HER TÜRLÜ PLANLI MAKİNA PANOLARININ YAPIMI,KONPANZAYON SİSTEMLERİ TEVZİ DAĞITIM PANOLARI ALÇAK GERLİM VE ORTA GERLİM’DE UYGULAMA ALANIMA DAHİLDİR. EMEKLİ OLANA KADAR ÇALIŞMIŞ OLDUĞUM FİRMALARDAN BAZILARI ŞUNLARDIR : hontel kablo, aksa jeneratör,tuber-orpaş çelik,erdemir metal,rumeli-star plaza,galeria alışveriş merkezi.GİBİ.SANAYİ KURULUŞLARININ YANINDA DÖNEMSEL BAZI DURGUN İŞLETME TABİR EDİLEN PLAZA VE AVM TARZI OLAN YERLERDE’DE ÇALIŞTIM VE YAZIMIN İÇERSİNDE BEYAN ETTİM. UYGUN GÖRÜLDÜĞÜM TAKDİRDE BERABER ÇALIŞABİLECEĞİMİZİ TAAHÜT EDER Saygılar sunarım.

  ADRESİM : Güneşli / bağcılar İST. HAMİT ALTINTEPE.
  İLETİŞİM TELEFONLARIM
  0212 515 94 49
  0533 459 93 53
  0534 702 89 05

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*