Eldor İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
Whatsapp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
Linkedin

ELDOR PERSONEL ALIMI VE ŞARTLARI 2022

Eldor insan kaynakları departmanı 2022 yılı için açık iş ilanları yayınlamaya devam ediyor. Birçok pozisyon için şartları ve nasıl başvurulması gerektiğini açıklayan firma ile ilgili detaylı bilgi almak için aşağıdaki makalemizi inceleyebilirsiniz.

Eldor Hakkında

Eldor Elektronik ve Plastik Malzemeleri Üretim ve Ticaret Limited Şirketi, Türk bir firmadır ve İzmir bölgesinde faaliyete geçmiştir. Ateşleme bobinleri, motor kontrol üniteleri ve iyonik akımların analizine dayalı ateşleme yönetim sistemleri, hibrit ve elektriksel uygulamalar için elektrik sistemlerinin geliştirilmesinde ve üretiminde lider bir konuma sahip olan firma 1300 çalışana sahiptir.

Eldor Çalışma Şartları

Eldor Group, 08.00-18.00 saatleri arasında çalışmaktadır ve hafta sonu mesaisi yoktur. İzmir’in Gaziemir ilçesinde yer alan firmada ulaşım sağlanmaktadır.

Eldor Personel Maaşları

Eldor maaşları başvurulacak pozisyona göre değişmektedir. Ayrıca çalışma saatleri başvuru forumlarında belirtilmekle birlikte gereklilik halinde mesai farkları ücrete tabi tutulmaktadır. Asgari ücret 4250 lira iken ortalama olarak 5540 TL personel maaşı belirleyen firma 2022 asgari ücreti ile beraber şubat ayında yeni ortalamasını kaydetmiştir.

Eldor İş İlanları

Kurumsal bir şirket olarak anılan Eldor Grubu’nda bazı genel şartlar aranmaktadır. Şartlar şunlardır:

 • Başvurulacak konum da daha önceden en az iki yıl tecrübe.
 • Meslek Yüksek Okulu veya Lise mezunu olmak.
 • Başvurulacak konum ile ilgili yeterli teknik bilgiye sahip olmak.

Eldor İş İlanlarına Nasıl Başvurulur?

Eldor iş ilanları için şirketin kendi kurumsal web sitesi ya da çeşitli kariyer siteleri kullanılabilir. Bir özgeçmiş isteyen firmanın ayrıca personel için oluşturduğu sorular da bulunmaktadır. Firma açık iş ilanlarını kendi kurumsal web sitesinden duyurmaktadır.

Açık Pozisyonlar

NoPozisyonlarLokasyon
1Cost Controllerİzmir
(Gaziemir)

Üstteki Linklerden Başvuru Yapabilirsiniz.

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
Whatsapp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
Linkedin

20 yorum

 1. ben OTOMOTİV sektöründe tecrübeliyim oto elektrik. montaj kablo montajlama.arçların ateşleme sistemi buji yapımı, BMC. DE SITAJERLIK YAPTIM .

  VESTELDE ÇALIŞTIM. KALİTE KONTOROL TEST MONTAJLAMA .TECRÜBELİYİM .

  MEB ONAYLI BILGISAYAR SERTİFİKAM VARDIR,TPMM, S. 5. BILGIM VARDIR

  SİZİNLE ÇALIŞMAK İSTİYORUM SAYGILARIMLA ÜMİT AKSEL..CEPİM..O553.219.15.64 TÜR..İŞE HEMEN BAŞLIYABILIRIM.

 2. Merhabalar bn sevda 23yaşndayım. Lise mezunuyum ve hlen dşardan okuyuyrum bi kçkere iş başvu yaptım sze tekkrar yazyrumm. İş almında bnmlede grüşülmesni arz ederm.

 3. Merhaba şuan vestel de çalışıyorum ama eldor bünyesinde çalışmak beni daha çok mutlu eder daha önce başvuruda bulundum ama olumlu yada olumsuz dönülmedi saygılar

 4. Meraba ben 30 yaşındayım daha önce askeriyede çalıştım çok disiplinli bir yerdi fardiyeli çalışma ortamını biliyorum bende eldor ailesine katilmak istiyorum eldor da çalışan arkadaşlarım sizden çok bahsetti numaram 05360108021 aramanızı umuyorum

 5. Iyigünler ben evli ve bir çocuk annesiyim firmanızda çalışmak istiyorum iş tecrübelerim bulunmaktadır.İnanın elimden her türlü iş gelir ve hiç bir iş ten kaçınmam evimiz kirada maddi açıdan zor durumdayım işe alınırsam cok mutlu olurum.tel 05419150744

 6. Teknik lise motor mekanik teknisyenliği bölümü mevzunuyum. İzmir yeşilova da oturuyorum.11 yıllık iş deneyimim var. Evliğim 3 çocuk sahibiyim. Acil işe ihtiyacım var. Şimdiden ilginiz için teşekkürler.Bana ulaşabileceğiniz telefon 05459345249

 7. Merhabalar,Büro yönetimi ve Sekreterlik yüksekokul mezunuyum.Șuan anda Alzel de kalite kontrol ve üretim bölümünde çalışıyorum.Bende Eldor ailesine katılmak istiyorum.İlginiz için şimdiden teşekkürler.
  05066643682.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*