Eldor İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2021

Eldor:

Eldor’un sürekli kendini yeniden icat eden vizyonunun sembolü olarak doğum ve yeniden doğuş hikaye sidir.
Eldor’un hikayesi, küçük ama çok net bir vizyon ile bir garajda başlamıştır. Şirket önceden televizyon setleri üzerine uzmanlaşmış ve zaman içerisinde global bir oyuncu haline gelmiştir.  Bay Forte daha sonra şirketi yeniden oluşturarak aynı teknoloji tutkusunu otomotiv endüstrisine taşıdı ve şirketin sektördeki uluslararası lideri olarak mevcut durumunu yakaladı.
Pasquale Forte’nin sezgileri, Grup tarafından üstlenilen operasyonların ardındaki itici güç olmaya devam ediyor. Kendisinin liderliği aracılığı ile, onun en güçlü özlü sözü olan <Görmeden önce İnanmak> fikrini uygulamaya koyabiliyoruz.

Eldor, yenilenme ve sezginin doğal akışını takip eden değişimin meydana geldiği, üretim ve yenilenme için hazırlanır. Şu andaki dönüşüm süreçleri giderek hızlanıyor: bu iklimde insanlığın hizmetinde çalışmaktan zevk alıyoruz.

1991 yılında, Eldor’un uluslararası genişlemesi için Türkiye bir sıçrama tahtası olarak seçildi. Bunun en önemli nedeni, yüksek nitel bir değer yaratmak için Türkiye’nin doğuyu ve batıyı birbirine bağlayan ideal bir köprü konumunda olmasıdır.

Eldor’un Türkiye’deki tesisleri için en iyi lokasyonu araştırdıktan sonra, şirket İzmir bölgesine yerleşti. Bu bölge yüksek yaşam kalitesi ve eğitim hizmetleri sunmakta ve sürdürmektedir.

En başından beri, bu üretim tesisi (plastik komponentlerin dökümünden nihai ürünün montajı ve test edilmesine kadar) tüm üretim döngüsünü yönetmek üzere dizayn edilmiştir

Bugün, Avrupa pazarı için Eldor’un her modeldeki ateşleme sistemini Türkiye’deki tesisimizde üretiyoruz.

Açık Pozisyonlar:

 

Üstteki Linklerden Başvuru Yapabilirsiniz.

(Visited 181 times, 6 visits today)

19 yorum

 1. ben OTOMOTİV sektöründe tecrübeliyim oto elektrik. montaj kablo montajlama.arçların ateşleme sistemi buji yapımı, BMC. DE SITAJERLIK YAPTIM .

  VESTELDE ÇALIŞTIM. KALİTE KONTOROL TEST MONTAJLAMA .TECRÜBELİYİM .

  MEB ONAYLI BILGISAYAR SERTİFİKAM VARDIR,TPMM, S. 5. BILGIM VARDIR

  SİZİNLE ÇALIŞMAK İSTİYORUM SAYGILARIMLA ÜMİT AKSEL..CEPİM..O553.219.15.64 TÜR..İŞE HEMEN BAŞLIYABILIRIM.

 2. Merhabalar bn sevda 23yaşndayım. Lise mezunuyum ve hlen dşardan okuyuyrum bi kçkere iş başvu yaptım sze tekkrar yazyrumm. İş almında bnmlede grüşülmesni arz ederm.

 3. Merhaba şuan vestel de çalışıyorum ama eldor bünyesinde çalışmak beni daha çok mutlu eder daha önce başvuruda bulundum ama olumlu yada olumsuz dönülmedi saygılar

 4. Meraba ben 30 yaşındayım daha önce askeriyede çalıştım çok disiplinli bir yerdi fardiyeli çalışma ortamını biliyorum bende eldor ailesine katilmak istiyorum eldor da çalışan arkadaşlarım sizden çok bahsetti numaram 05360108021 aramanızı umuyorum

 5. Iyigünler ben evli ve bir çocuk annesiyim firmanızda çalışmak istiyorum iş tecrübelerim bulunmaktadır.İnanın elimden her türlü iş gelir ve hiç bir iş ten kaçınmam evimiz kirada maddi açıdan zor durumdayım işe alınırsam cok mutlu olurum.tel 05419150744

 6. Teknik lise motor mekanik teknisyenliği bölümü mevzunuyum. İzmir yeşilova da oturuyorum.11 yıllık iş deneyimim var. Evliğim 3 çocuk sahibiyim. Acil işe ihtiyacım var. Şimdiden ilginiz için teşekkürler.Bana ulaşabileceğiniz telefon 05459345249

 7. Merhabalar,Büro yönetimi ve Sekreterlik yüksekokul mezunuyum.Șuan anda Alzel de kalite kontrol ve üretim bölümünde çalışıyorum.Bende Eldor ailesine katılmak istiyorum.İlginiz için şimdiden teşekkürler.
  05066643682.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*