Elazığ Belediyesi İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
Whatsapp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
Linkedin

Elazığ Belediyesi 10 Adet Toplu ulaşım araç şoförü alımı yapılacaktır.

Elazığ Belediyesi iş başvurusu yaparak sizde Elazığ Belediyesi gücünden güç alabilirsiniz. Elazığ Belediyesi personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Elazığ Belediyesi eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Elazığ Belediyesi insan kaynaklarını arayarak bilgi edinebilirsiniz.

Ülkemizin en büyük belediyelerinden birisi olan Elazığ Belediyesi 2021 yılında personel alımı yapmaya devam edecek. Personel alımlarının büyük bölümü taşeron ve sözleşmeli memur kadrolarından yapılmaktadır. Kısa zaman içerisinde sözleşmeli memurlara kadro gelecek olmasından dolayı birçok kişi bu sıralarda belediyeye girmeye çalışmaktadır.
Öncelikle belediyelerde çalışmak istiyorsanız rakiplerinizin çok olduğunu bilmenizi isteriz. Özel sektörün acımasızlığı her geçen gün insanları yıprattığı için ülkemiz insan memur olma aşkıyla yanmış durumda.

Elazığ Belediyesi Ulaşım A.Ş bünyesinde İş-Kur İEP programı kapsamında Şehir İçi Toplu Ulaşım Aracı kullanabilecek 3 ay süre ile (Süre Sonunda En Az % 50 Sini Daimi Olarak Devam Edeceği) 10 Şoför Alımı Yapılacaktır.

14.09.2021 saat 14.00 ‘da Kültür Park Sosyal Tesisleri Çok Amaçlı Salonda Noter Huzurunda Kura Çekimi İle Alımlar Yapılacaktır.
Genel Şartlar:
 1. Türk vatandaşı olmak
 2. Affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı Suçlar,  anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlardan mahkum olmamak
 3. Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmamak ( Yapmış olmak, Tecilli veya Muaf olmak )
 4. Herhangi bir sosyal güvenlik Kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almamak
 5. Görevini devamlı yapmaya engel hastalığı bulunmaması
 6. Tam zamanlı yada vardiyalı çalışmaya engel durumu bulunmaması
 7. Başvurduğu kurumun bulunduğu il sınırlarında ikamet etmek

Özel Şartlar:

 1. İlgili Kişinin daha önceden Ebuaş  A.Ş. Bünyesinde çalışmamış olması
 2. Son 1 ayda herhangi bir sosyal güvenlik kurumunda sigortasının bulunmaması
 3. Daha önceden İş-Kur İş Başı Eğitim Programlarında herhangi bir problem yaşamamış olması
 4. D yada E Sınıfı  Sürücü Belgesine sahip olması
 5. En az SRC – 2  Belgesine sahip olması
 6. Psikoteknik Belgesine sahip olması
Başvuru Yeri ve Tarihi: 

Yukarıda belirtilen genel ve özel şartları sağlayan adayların,  08.09.2021 Saat: 09.00 itibari ile,  10.09.2021 Saat: 17.00 ‘a kadar Kültür Park Sosyal Tesisleri idari bina İnsan kaynakları departmanına şahsen başvurmaları gerekmektedir.

Bağlı ilçeler
Ağın · Alacakaya · Arıcak · Baskil · Karakoçan · Keban · Kovancılar · Maden · Palu · Sivrice

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
Whatsapp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
Linkedin

11 yorum

 1. Anadolu Üniversitesi İşletme mezunuyum .MEB onaylı bilgisayar ve İngilizce sertifikam var ayrıca aktif B sınıfı ehliyetim var .Çalışkan ve azimliyim uygun pozisyonda iş arıyorum BENİ KAÇIRMAYIN…

 2. Sayin baskanim 6 ay önce belediyeye is basvurusu yaptim sonuc alamadim iki çocuk evim kira perisan durumdayiz insaf yani torpili olanlar hemen ise basliyo torpilimiz yok diye surunuyoruz nerde bu adalet hani adalet torpilse bizim gibi dayisi olmayanlari insan yerine koymuyosunuz sayin baskan

 3. Slm aleykum emrah Demircioğlu 27 yasinda ön lisans su urunleri mezunuyum b sinifi ehliyetim var bilgisayar sertifikam da var belediyeniz bunyesinde calismak istiyorum ozaltin holdingde 3 yil pikap soforlugu yaptim 05358464042

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*