Ekoroma İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2023

ekoroma_is-ilanlari

Ekoroma İş Başvuru Formu

Ekoroma İş Başvurusu yaparak Ekoroma’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Ekoroma iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Geçmişten gelen yirmi yıllık bilgi ve deneyimi ile 25 Haziran 2009 da ilk mağazasını açmıştır. Ekoroma alışverişlerinize geniş bir bakış açısı yaratma anlamını taşımaktadır. Bölgemizde Yüzde yüz yerli sermaye ile kurulmuş Ekoroma’nın amacı bölge halkına eskiden olduğu gibi en iyisini sunarak, güvenli ve kaliteli alışverişin keyfini yaşatmaktır. Ekoroma Yatırım yaptığı bölgelerin ekonomik ve sosyal yaşantılarına büyük katkı sağlamanın yanı sıra mağaza çalışanlarını ve ürünlerini bulunduğu bölgelerden seçmektedir.

Ekoroma mağaza açma hedefini, müşterilerin ihtiyaç ve beklentilerini göz önünde bulundurarak gerçekleştirmektedir. Ekoroma geniş kullanım alanına sahip mağazalarında, gıda ve ihtiyaç maddelerinin yanı sıra küçük ev aletleri, zücaciye, Tekstil, oyuncak gibi bölümleriyle tüm müşteri ihtiyaçlarına cevap vermeyi amaçlamaktadır.

Ekoroma’nın başarısı, müşterilerine ve çalışanlarına bağlıdır. Bu anlamda müşterileri ve çalışanlarına Burada her şey ‘Tam İstediğim Gibi’ dedirtebilmek adına her türlü proje titizlikle incelenerek uygulamaya geçirilmektedir.

Ekoroma, müşteri odaklı hizmet anlayışıyla hareket ederek, müşterilerin yaşamlarını iyileştirmek ve kolaylaştırmak için her türlü ihtimali düşünmektedir. Ekoroma bulunduğu bölgelerde kalite-fiyat ilişkisinde en iyisini müşterilerine sunmak adına piyasa koşullarını müşterilerinin adına kontrol eder. Bu anlamda çoğunluğunu temel ihtiyaç maddelerinin oluşturduğu 1000 den fazla ürünün fiyatları her hafta kontrol edilerek en ekonomik ve avantajlısı müşterilerine sunulur.

Başvuru formu için tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*