Ege Üniversitesi Öğretim Üyesi Alım İlanı

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

ege-üniversitesi-personel-alimi

Ege Üniversitesi 50 Profesör Alım İlanı

Ege Üniversitesi Rektörlüğünden:

Üniversitemiz birimlerine, 2547 Sayılı Kanun’un ilgili maddeleri ile Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği uyarınca öğretim üyesi alınacaktır. Başvuru süresi ilanın Resmi Gazete’de yayınlandığı tarihten itibaren 15 gündür. 657 Sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48. maddesindeki genel ve ilanda belirtilen diğer koşulları taşıyan Profesör adaylarının Rektörlük Personel Daire Başkanlığına şahsen başvurmaları gerekmektedir.

2547 Sayılı Kanunda belirtilen asgari koşullar ile Üniversitemizin Yükseköğretim Kurulu Başkanlığınca onaylanan Ege Üniversitesi Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönergesi uyarınca, kadrolara başvuranlar 6 nüsha dosya (başlıca araştırma eserini belirtecek) teslim etmeleri gerekmektedir.

Yabancı ülkelerden alınan diplomaların üniversitelerarası Kurul tarafından denkliğinin onaylanmış olması şarttır.

Ege Üniversitesi Öğretim Üyesi Alım İlanı

Ege Üniversitesi Rektörlüğünden:

Üniversitemiz birimlerine, 2547 Sayılı Kanun’un ilgili maddeleri ile Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği uyarınca öğretim üyesi alınacaktır. Başvuru süresi ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 15 gündür. 657 Sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48. maddesindeki genel ve ilanda belirtilen diğer koşulları taşıyan Doçent adaylarının Rektörlük Personel Daire Başkanlığına, Yardımcı Doçent adaylarının ise ilgili Dekanlıklara/Müdürlüklere şahsen başvurmaları gerekmektedir.

Başvurular 2547 Sayılı Kanunda belirtilen asgari koşullar ile Üniversitemizin Yükseköğretim Kurulu Başkanlığınca onaylanan Ege Üniversitesi Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Kriterlerine göre yapılacaktır. Doçent ve Yardımcı Doçent kadrolarına başvuranların 4 nüsha dosya teslim etmeleri gerekmektedir. (Kadroya müracat eden adaylar yayın dosyaları için Personel Daire Başkanlığı’ndan gönderim kutusu temin edebilirler.)

Yabancı ülkelerden alınan diplomaların üniversitelerarası Kurul tarafından denkliğinin onaylanmış olması şarttır.

İlan 19.09.2014 tarihli Posta gazetesinde yayınlanmıştır. Son Başvuru Tarihi: 08.10.2014

KURULUŞ BÖLÜM ANABİLİMDALI KADROÜNVANI KADRODERECESİ İLAN AÇIKLAMASI
TIP FAKÜLTESİ TEMEL TIP BİLİMLERİ TIP EĞİTİMİ DOÇENT 1 Tıp Eğitimi Doçenti olmak.”Eğitim Programları ve Öğretim” yüksek lisans (tezli) programından mezun olmak.
TIP FAKÜLTESİ TEMEL TIP BİLİMLERİ TIP EĞİTİMİ DOÇENT 1 Tıp Eğitimi Doçenti olmak.”Eğitim Programları ve Öğretim” yüksek lisans (tezli) programından mezun olmak.
TIP FAKÜLTESİ CERRAHİ TIP BİLİMLERİ BEYİN VE SİNİR CERRAHİSİ DOÇENT 1 Pediatrik Nöroşirürji ve Endoskopik cerrahilerle ilgili en az 5 (Beş) yıllık deneyimli olmak.
TIP FAKÜLTESİ CERRAHİ TIP BİLİMLERİ BEYİN VE SİNİR CERRAHİSİ DOÇENT 1 Kafa kaidesi ve vasküler cerrahi alanında çalışmış ve yurt dışı araştırma deneyimi olmak.Indocyanin-green (ICG) video-anjiografi alanında deneyimli olmak.
TIP FAKÜLTESİ CERRAHİ TIP BİLİMLERİ TIBBİ PATOLOJİ DOÇENT 1 Erkek genital sistem patolojisi, üropatoloji, nefropatoloji ve immunflorasan mikroskobik inceleme, renal transplant patolojisi konusunda deneyimli olmak.
TIP FAKÜLTESİ CERRAHİ TIP BİLİMLERİ TIBBİ PATOLOJİ DOÇENT 1 Gastrointestinal traktus kemik patolojisi, metabolik kemik hastalıkları ile kemik morfometrisi, moleküler patoloji konusunda deneyimli olmak.
ZİRAAT FAKÜLTESİ TARIM EKONOMİSİ TARIM İŞLETMECİLİĞİ DOÇENT 1 Tarım İşletmeciliği alanında doktora yapmış ve Tarım İşletmeciliği Anabilim Dalında Doçent olmak.
ZİRAAT FAKÜLTESİ TOPRAK BİLİMİ VE BİTKİ BESLEME TOPRAK BİLİMİ DOÇENT 1 Toprak Bilimi Anabilim Dalında Doçent olmak.
ZİRAAT FAKÜLTESİ TARLA BİTKİLERİ TARLA BİTKİLERİ DOÇENT 1 Tarla Bitkileri Yetiştirme ve Islahı alanında Doçent olmak.
FEN FAKÜLTESİ BİYOLOJİ TEM. VE END. MİKROBİYOLOJİ DOÇENT 1 Maya Genetiği veya Termofilik Aktinomiset konularında uzmanlaşmış olmak.
FEN FAKÜLTESİ BİYOLOJİ ZOOLOJİ DOÇENT 1 Böcek Fizyolojisi ve Programlanmış Hücre Ölümü ile ilgili Uluslararası Yayınları bulunmak. Üniversitede İngilizce ders verebilme koşullarını sağlamak.
FEN FAKÜLTESİ BİYOLOJİ GENEL BİYOLOJİ DOÇENT 1 Bitkilerde ROS (Reaktif Oksijen Türleri) Düzenlenmesi ve Antioksidan Yanıtlarla ilgili uluslararası yayınları bulunmak.
FEN FAKÜLTESİ KİMYA ANALİTİK KİMYA DOÇENT 1 Kimya Bilim Alanında Doçent olmak, Voltametri, Kromatografi, Spektroskopi ve Mikro Ekstraksiyon Teknikleri Konularında çalışmaları olmak. Üniversitede İngilizce ders verebilme koşullarını sağlamak.
FEN FAKÜLTESİ KİMYA FİZİKOKİMYA DOÇENT 1 Kimya Bilim Alanında Doçent olmak, Biyolojik ve Kanserojen Moleküler Üzerine Hesapsal Kimya ve Fotokimyasal çalışmalar yapmış olmak. Üniversitede İngilizce ders verebilme koşullarını sağlamak.
FEN FAKÜLTESİ KİMYA ANORGANİK KİMYA DOÇENT 1 Kimya Bilim Alanında Doçent olmak, Organometalik Bileşiklerin Sentezi ve Bunların Katalitik Uygulamaları Üzerine çalışmaları olmak. Üniversitede İngilizce ders verebilme koşullarını sağlamak.
FEN FAKÜLTESİ KİMYA ORGANİK KİMYA DOÇENT 2 Kimya Bilim Alanında Doçent olmak, Kardiyak Şeker ve Epoksi Şeker Sentezleri ile Epoksi Şekerlerin Termal Kararlılıkları konularında çalışmalar yapmış olmak. Üniversitede İngilizce ders verebilme koşullarını sağlamak.
FEN FAKÜLTESİ MATEMATİK MAT. TEM. VE MAT. LOJİK DOÇENT 1 Matematik Bilim Alanında Doçent olmak.Kabul Edilebilir Kuralların Sonlu Model Özelliği Üzerine ve Rigid Çatılarının Yapısı Konusunda Çalışmaları Bulunmak.
FEN FAKÜLTESİ MATEMATİK ANALİZ VE FONKSİYONLAR TEORİSİ DOÇENT 1 Matematik Bilim Alanında Doçent olmak ve Zaman Skalasında Dinamik Denklemlerin Pozitif Simetrik Çözümlerinin Varlığı Üzerine çalışmaları bulunmak.
FEN FAKÜLTESİ İSTATİSTİK İSTATİSTİK DOÇENT 1 Tekrar (“RUN”) İstatistikleri ve Uygulamaları konusunda uluslararası yayınlar yapmış olmak.
DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ KLİNİK BİLİMLERİ ENDODONTİ DOÇENT 1
DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ KLİNİK BİLİMLERİ AĞIZ DİŞ VE ÇENE RADYOLOJİSİ DOÇENT 1
SU ÜRÜNLERİ FAKÜLTESİ TEMEL BİLİMLER BALIKÇILIK TEMEL BİLİMLERİ DOÇENT 1 Su Ürünleri Mühendisi,Deniz Balıklarının Biyolojisi üzerine çalışmalar yapmış olmak
SU ÜRÜNLERİ FAKÜLTESİ TEMEL BİLİMLER BALIKÇILIK TEMEL BİLİMLERİ DOÇENT 1 Su Ürünleri Mühendisi,Deniz Balıklarının Mide Analizleri üzerinde çalışmış olmak
SU ÜRÜNLERİ FAKÜLTESİ TEMEL BİLİMLER İÇ SULAR BİYOLOJİSİ DOÇENT 1 Su Ürünleri Mühendisi,Limnoloji konularında çalışma yapmış olmak
SU ÜRÜNLERİ FAKÜLTESİ TEMEL BİLİMLER DENİZ BİYOLOJİSİ DOÇENT 1 Su Ürünleri alanında Doçent Olmak
HEMŞİRELİK FAKÜLTESİ HEMŞİRELİK ESASLARI DOÇENT 1 Yüksek lisans ve doktorasını Hemşirelik Esasları Anabilim Dalında tamamlamış olmak.Hemşirelik Esasları alanında ders vermiş olmak.Hemşirelik alanında Doçent olmak.
HEMŞİRELİK FAKÜLTESİ RUH SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI DOÇENT 1 Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hemşireliği alanında yüksek lisans ve doktora yapmış olmak ve bu alanda Doçent olmak.
HEMŞİRELİK FAKÜLTESİ HALK SAĞLIĞI HEMŞİRELİĞİ DOÇENT 1 Halk Sağlığı Hemşireliği alanında doktora yapmış olmak ve Doçent olmak.
HEMŞİRELİK FAKÜLTESİ HALK SAĞLIĞI HEMŞİRELİĞİ DOÇENT 1 Halk Sağlığı Hemşireliği alanında Doktora yapmış olmak ve Doçent olmak.
EĞİTİM FAKÜLTESİ BİLGİSAYAR VE ÖĞRETİM TEKNOLOJİLERİ EĞİTİMİ BİLGİSAYAR VE ÖĞRETİM TEKNOLOJİLERİ EĞİTİMİ DOÇENT 1 İlköğretim Matematik Eğitimi alanında Doçent olmak,teknoloji destekli matematik eğitimi konusunda yayınları bulunmak.
EĞİTİM FAKÜLTESİ İLKÖĞRETİM SOSYAL BİLİMLER EĞİTİMİ DOÇENT 1 Fiziki Coğrafya alanında Doçent olmak; bitki örtüsü,arazi kullanımı ve degredasyonu konularında çalışmaları bulunmak.
EĞİTİM FAKÜLTESİ GÜZEL SANATLAR EĞİTİMİ RESİM İŞ EĞİTİMİ DOÇENT 1 Güzel Sanatlar Eğitimi alanında Doçent olmak ve heykel alanında çalışmaları bulunmak.
EĞİTİM FAKÜLTESİ EĞİTİM BİLİMLERİ EĞİTİMDE ÖLÇME VE DEĞERLENDİRME DOÇENT 1 Eğitimde Ölçme ve Değerlendirme alanında Doçent olmak ve Genellenebilirlik Teorisi konusunda çalışmaları bulunmak.
EĞİTİM FAKÜLTESİ EĞİTİM BİLİMLERİ EĞİTİM YÖNETİMİ, TEFTİŞİ, PLANLAMASI VE EKONOMİSİ YARDIMCIDOÇENT 3 Eğitim Yönetimi,Teftişi,Planlaması ve Ekonomisi alanında doktora yapmış olmak ve Avrupa Birliği’nde Eğitim konusunda çalışmaları bulunmak.
EĞİTİM FAKÜLTESİ GÜZEL SANATLAR EĞİTİMİ RESİM İŞ EĞİTİMİ YARDIMCIDOÇENT 3 Resim-İş Öğretmenliği alanında doktora derecesine sahip olmak ve grafik tasarımı alanında çalışmaları bulunmak.
EĞİTİM FAKÜLTESİ ÖZEL EĞİTİM ZİHİN ENGELLİLER EĞİTİMİ YARDIMCIDOÇENT 1 Zihin Engelliler Eğitimi alanında doktora derecesine sahip olmak, engelli öğrencilerin kaynaştırılması ve sosyal kabulleri konularında çalışmaları bulunmak.
EĞİTİM FAKÜLTESİ ÖZEL EĞİTİM ZİHİN ENGELLİLER EĞİTİMİ YARDIMCIDOÇENT 1 Özel Eğitim alanında doktora derecesine sahip olmak ve işitme engellilerin dil becerileri konusunda çalışmaları bulunmak.
İLETİŞİM FAKÜLTESİ RADYO-TELEVİZYON VE SİNEMA İLETİŞİM BİLİMLERİ DOÇENT 1 -“Uygulamalı İletişim” alanında Doçent olmak; Uluslararası Medya, Kitle İletişim Sistemleri ve Medya Özgürlüğü alanında çalışmaları bulunmak.
İLETİŞİM FAKÜLTESİ RADYO-TELEVİZYON VE SİNEMA FOTOĞRAFÇILIK VE GRAFİK DOÇENT 1 -“Uygulamalı İletişim” alanında Doçent olmak; Magazin Haberciliği, Fotoğraf Etiği alanlarında çalışmaları bulunmak.
İLETİŞİM FAKÜLTESİ GAZETECİLİK GENEL GAZETECİLİK DOÇENT 1 -“Uygulamalı İletişim” alanında Doçent olmak; Gazetecilik, Kadın ve Siyaset alanlarında çalışmaları bulunmak.
İLETİŞİM FAKÜLTESİ GAZETECİLİK BASIN EKONOMİSİ VE İŞLETMECİLİĞİ YARDIMCIDOÇENT 2 Doktorasını Genel Gazetecilik Anabilim Dalı’nda tamamlamış olmak.
İLETİŞİM FAKÜLTESİ GAZETECİLİK BİLİŞİM(BİLGİSAY AR TEKNOLOJİSİ VE İLETİŞİM) YARDIMCIDOÇENT 2 -İletişim Fakültesi mezunu olmak, Yüksek Lisans ve Doktorasını Genel Gazetecilik Anabilim Dalı’nda tamamlamış olmak.
İLETİŞİM FAKÜLTESİ GÖRSEL İLETİŞİM VE TASARIMI YARDIMCIDOÇENT 3 Doktorasını Reklamcılık Anabilim Dalı’nda tamamlamış olmak; Toplumsal Cinsiyet ve Reklamcılık alanlarında bilimsel çalışmaları bulunmak.
İLETİŞİM FAKÜLTESİ GÖRSEL İLETİŞİM VE TASARIMI YARDIMCIDOÇENT 3 -Radyo Televizyon Sinema Anabilim Dalı’nda doktorasını tamamlamış olmak; Sinema ve Kültürel Çalışmalar alanlarında bilimsel çalışmaları bulunmak.
İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ İŞLETME ÜRETİM YÖNETİMİ VE PAZARLAMA DOÇENT 1 Pazarlama alanında Doçent olmak..
İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ İŞLETME ÜRETİM YÖNETİMİ VE PAZARLAMA DOÇENT 2 Pazarlama alanında Doçent olmak.
İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ İKTİSAT İKTİSAT POLİTİKASI DOÇENT 2 Makro İktisat alanında Doçent olmak.
İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ İKTİSAT İKTİSAT TEORİSİ DOÇENT 2 Ekonometri alanında Doçent olmak.
İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ ULUSLARARASI İLİŞKİLER ULUSLAR ARASI EKONOMİK ENTEGRASYONLAR YARDIMCIDOÇENT 4 Yüksek lisans ve Doktorasını Sosyal Bilimler alanında tamamlamış olmak.
EDEBİYAT FAKÜLTESİ PSİKOLOJİ GELİŞİM PSİKOLOJİSİ DOÇENT 1
EDEBİYAT FAKÜLTESİ PSİKOLOJİ PSİKOMETRİ DOÇENT 1
EDEBİYAT FAKÜLTESİ ARKEOLOJİ PROTOHİSTORYA VE ÖNASYA ARKEOLOJİSİ DOÇENT 1 Protohistorya ve Önasya Arkeolojisinden veya Prehistorya Arkeolojisi alanında Doçent olmak.
EDEBİYAT FAKÜLTESİ MÜTERCİM TERCÜMANLIK ALMANCA MÜTERCİM TERCÜMANLIK DOÇENT 1 Doçentliğini çeviribilim alanında yapmış olmak ve Teknik Çeviri konusunda çalışmalar yapmış olmak.
EDEBİYAT FAKÜLTESİ TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI HALK BİLİMİ DOÇENT 1 Halkbilimi alanında Doçent olmak.
EDEBİYAT FAKÜLTESİ ALMAN DİLİ VE EDEBİYATI ALMAN DİLİ VE EDEBİYATI YARDIMCIDOÇENT 1 Alman Edebiyatı alanında doktora yapmış olmak.
MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ BİLGİSAYAR YAZILIMI DOÇENT 1 Bilgisayar-Bilişim Bilimleri ve Mühendisliği temel alanında Doçent olmak ve Bilgisayar Yazılımı alanında çalışmaları olmak.
MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ BİLGİSAYAR BİLİMLERİ DOÇENT 1 Bilgisayar-Bilişim Bilimleri ve Mühendisliği temel alanında Doçent olmak ve Bilgisayar Bilimleri alanında çalışmaları olmak.
MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ BİYOMÜHENDİSLİK DOÇENT 1 Biyomühendislik alanında Doçent olmak ve Enzim Teknolojisi alanında yayınlar yapmış olmak.
MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ YAPI DOÇENT 1 İnşaat Mühendisliği doçenti, yapı laboratuarı kurma ve laboratuar çalışması deneyimli, İngilizce ders vermede yetkili ve deneyimli olmak.
MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ ULAŞTIRMA DOÇENT 1 İnşaat Mühendisliği alanında Doçent olmak, yol üst yapısı ve ulaştırma geotekniği alanlarında sayısal modelleme deneyimli.
MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ TEKSTİL MÜHENDİSLİĞİ TEKSTİL TEKNOLOJİSİ DOÇENT 1 Tekstil Mühendisliği ve Bilimleri temel alanında Doçent olmak ve İplik Teknolojisi ve Uzun Lif İplikçiliği alanında uzmanlaşmış bulunmak.
MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ DERİ MÜHENDİSLİĞİ DERİ MÜHENDİSLİĞİ DOÇENT 1 Deri Mühendisliği alanında Doçent olmak ve Deri Mühendisliği alanında yayınlar yapmış olmak.
MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ DEVRELER VE SİSTEMLER DOÇENT 1 Elektrik-Elektronik Mühendisliği alanında Doçent olmak ve biyomedikal sistemler konusunda yayın yapmış olmak.
MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ DEVRELER VE SİSTEMLER DOÇENT 1 Elektrik-Elektronik Mühendisliği alanında Doçent olmak ve güç elektroniği konusunda yayınlar yapmış olmak.
MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ TELEKOMİNİKASYON YARDIMCIDOÇENT 2 Elektrik-Elektronik Mühendisliği alanında doktora ünvanına sahip olmak ve Haberleşme Sistemleri konusunda yayınlar yapmış olmak.
MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ ELEKTRİK MAKİNELERİ YARDIMCIDOÇENT 3 Elektrik-Elektronik Mühendisliği alanında doktora ünvanına sahip olmak ve Elektrik Makineleri konusunda yayınlar yapmış olmak.
ECZACILIK FAKÜLTESİ ECZACILIK MESLEK BİLİMLERİ FARMAKOLOJİ DOÇENT 1 Eczacılık Fakültesi mezunu olmak,Farmakoloji Bilim Alanında Yüksek lisans ve Doktora yapmış olmak ve Doçent olmak,en az 5 yıl Farmakoloji Anabilim Dalında öğretim üyesi olarak çalışmış olmak.
DEVLET TÜRK MUSİKİSİ KON SERV ATUV ARI TÜRK HALK OYUNLARI ÖĞRETİCİLİK YARDIMCIDOÇENT 2 Sahne Sanatları alanında doktorasını tamamlamış olmak.
DEVLET TÜRK MUSİKİSİ KON SERV ATUV ARI TEMEL BİLİMLER TÜRK SANAT MÜZİĞİ YARDIMCIDOÇENT 2 Geleneksel Türk Sanat Musikisi Repertuvarı ve Türk Din Musikisi derslerini verebilecek düzeyde bilgi ve deneyime sahip olmak.
DEVLET TÜRK MUSİKİSİ KONSERVATUVARI TEMEL BİLİMLER TÜRK SANAT MÜZİĞİ YARDIMCIDOÇENT 2 Temel Müzik Solfej Kuramı ve Viyolonsel derslerini verebilecek düzeyde bilgi ve deneyime sahip olmak.
BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR YÜKSEKOKULU BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR ÖĞRETMENLİĞİ SPORDA PSİKO SOSYAL ALANLAR DOÇENT 1 Alan Eğitimi (Beden Eğitimi ve Spor Eğitimi) Bilim Alanında Doçent olmak, Hür İrade Kuramı ve Başarı Hedefi Kuramı konularında çalışmalar yapmış olmak.
BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR YÜKSEKOKULU SPOR YÖNETİCİLİĞİ SPOR YÖNETİM BİLİMLERİ DOÇENT 1 Alan Eğitimi (Beden Eğitimi ve Spor Eğitimi) Bilim Alanında Doçent olmak, Sporda Tüketici Davranışı konusunda çalışmalar yapmış olmak, en az dördüncü kademe basketbol antrenörlüğü belgesine sahip olmak.
BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR YÜKSEKOKULU SPOR YÖNETİCİLİĞİ SPOR YÖNETİM BİLİMLERİ YARDIMCIDOÇENT 1 Beden Eğitimi ve Spor Doktora Öğretim Programında doktora yapmış olmak, Spor Turizmi, Tenis branşına yönelik çalışmaları olmak.Tenis branşında en az üçüncü kademe tenis antrenörlüğü belgesine sahip olmak.
BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR YÜKSEKOKULU SPOR YÖNETİCİLİĞİ SPOR YÖNETİM BİLİMLERİ YARDIMCIDOÇENT 3 Beden Eğitimi ve Spor Doktora Öğretim Programında doktora yapmış olmak, Sporda Liderlik ve Takım Birlikteliği ile ilgili çalışmalar yapmış olmak, yüzme branşında uluslararası spor organizasyonlarında deneyime sahip olmak.
BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR YÜKSEKOKULU BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR ÖĞRETMENLİĞİ BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR ÖĞRETİMİ YARDIMCIDOÇENT 1 Beden Eğitimi ve Spor Doktora Öğretim Programında doktora yapmış olmak, Üstbilişsel Farkındalık, Öğretmenlerin Mesleğe Yönelik Davranış ve Yaşantı Modelleri konularında çalışmaları olmak, basketbol branşında en az ikinci kademe antrenör belgesine sahip olmak.
BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR YÜKSEKOKULU BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR ÖĞRETMENLİĞİ BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR ÖĞRETİMİ YARDIMCIDOÇENT 1 Sporda Psiko Sosyal Alanlar Anabilim Dalı, Beden Eğitim ve Spor Doktora Öğretim Programında doktora yapmış olmak, Problem Çözme Becerisi ve Beden Eğitimi Derslerinde Sınıf İklimi konularında çalışmaları olmak, yelken branşında en az ikinci kademe yelken antrenörlüğü belgesine sahip olmak.
İZMİR ATATÜRK SAĞLIK YÜKSEKOKULU EBELİK DOÇENT 1 Doktorasını ve Doçentliğini Kadın Sağılığı ve Hastalıkları Hemşireliğinde almış, Ebelik Bölümünde en az 5 yıl öğretim üyesi olarak çalışmış olmak.
TÜRK DÜNYASIARAŞTIRMALARI

ENSTİTÜSÜ

TÜRK DÜNYASI VE EDEBİYATI DOÇENT 1 Sibirya ve Yakutistan Türkleri üzerine çalışmaları olmak.
ATATÜRK SAĞLIK HİZMETLERİ MESLEK YÜKSEKOKULU DİYALİZ YARDIMCIDOÇENT 1 Hemşirelik lisans mezunu olmak.Hemşirelik Doktorası yapmış olmak.
ATATÜRK SAĞLIK HİZMETLERİ MESLEK YÜKSEKOKULU AMELİYATHANE HİZMETLERİ YARDIMCIDOÇENT 1 Hemşirelik lisans mezunu olmak.İlk ve Acil Yardım ile,Ameliyathane Hizmetlerinde deneyimli olmak.Cerrahi Hemşireliği Doktorası yapmış olmak.
ATATÜRK SAĞLIK HİZMETLERİ MESLEK YÜKSEKOKULU TIBBİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ ECZANE HİZMETLERİ YARDIMCIDOÇENT 1 Kimya Lisans mezunu olmak.Kimya Anabilim Dalında Doktora yapmış olmak.Enerji ve Atıkların Değerlendirilmesi konularında çalışmaları olmak.
TİRE KUTSAN MESLEK YÜKSEKOKULU BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI DOÇENT 1 Yönetim Bilişim Sistemleri temel alanında Doçent olmak.
ÖDEMİŞ MESLEK YÜKSEKOKULU ORGANİK TARIM DOÇENT 1 Bahçe Bitkileri Yetiştirme Islahı alanında doçent olmak, en az 5 yıl Organik Sebzecilik konusunda ders vermiş olmak.
ÖDEMİŞ MESLEK YÜKSEKOKULU TOHUMCULUK YARDIMCIDOÇENT 1 Tohumculuk alanında doktora yapmış ve bu alanda en az 5 yıl ders vermiş olmak.
Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*