Ege Seramik İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2020

Ege_Seramik

Ege Seramik İş Başvuru Formu

Ege Seramik İş Başvurusu yaparak Ege Seramik’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Ege Seramik iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

İş Tanımı

Bu bir genel başvuru ilanı olup, belirli bir pozisyona yönelik olarak yayınlanmamıştır. Bu ilana yapılan başvurular aday veri tabanımızda kayıt altında tutulacak, mevcut veya oluşabilecek yeni pozisyonlar için ihtiyaçlar doğrultusunda değerlendirmeye alınacaktır.

Başvurularınızda görev almak istediğiniz pozisyon ve Bölüm bilgisini belirtmenizi rica eder, nitelik ve beklentilerinize uygun pozisyonlar oluşması durumunda sizinle iletişime geçeceğimizi bildiririz.

Ege Seramik San. ve Tic. A.Ş.’ye gösterdiğiniz ilgiye teşekkür eder, kariyerinizde ve iş arayışınızda başarılar dileriz.

Saygılarımızla,

İnsan Kaynakları

Çalışma Şekli :Tam zamanlı
Deneyim : 2-5 yıl
Çalışma Yeri : İzmir – Türkiye
Yayınlanma Tarihi : 20. 10. 2010
Son Başvuru Tarihi : 14. 12. 2014
Sektörler : ÜRETİM-İMALAT
Eğitim Durumu : Lise Mezunu, Yüksekokul Mezunu, Lisans Mezunu, Yüksek Lisans Mezunu

İşe Seçme ve Yerleştirme

İşe alımlarda herkese eşit fırsat tanımak, şirkete bağlılık gösterecek ve işbirliği sağlayacak, Ege Seramik’i geleceğe taşıyacak etkin insan kaynaklarını istihdam etmek temel ilkemizdir. Bu nedenle; çalışanlarımızı, kurumun değerlerini ve işin yetkinliklerini tam olarak karşılayacak adaylar arasından seçeriz. Şirketimizde staj yapmış öğrencilerimiz de potansiyel adaylarımızdır.

Mülakatlarımız yetkinlik bazlı olup pozisyonun gerektirdiği duruma göre adaylara kişilik testleri, yetkinlik değerlendirme ve beceri sınavları da uygulanabilmektedir. Ayrıca adayların çalışacakları yöneticilerle görüşmesini sağlamak üzere çok kademeli bir mülakat sistemi uygulanmaktadır. Tüm bu değerlendirmeler neticesinde uygun bulunan adaylara İnsan Kaynakları tarafından iş teklifi yapılmaktadır.
Ege Seramik’te görevine başlayan çalışana oryantasyon eğitimi verilmesi işe alım sürecinin bir parçasıdır. Oryantasyon eğitiminin hedefleri; işletmemizin genel iş akışını, kurum kültürü ve yönetim sistemlerini anlatmak ve iş güvenliği ile ilgili konularda bilgilendirmek, adaptasyon sürecini hızlandırıp işe uyumunu sağlayarak işgücü devir oranını azaltmaktır.

Başvurmak için tıklayın.

8 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*