Efe Rakı İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2023

efe-rakı

Efe Rakı İş Başvuru Formu

Efe Rakı İş Başvurusu yaparak Efe Rakı’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Efe Rakı iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Efe Rakı ülkemizdeki distile alkollü içki üretim ve satışına yönelik devlet tekelinin kalkmasıyla birlikte 2002 yılında rakı üretimi için tesis çalışmalarına başladı.

Efe Rakı, 2004 yılının Ağustos ayında önce Almanya’da, sonra da Türkiye’de tüketicilerle buluştu ve ilk 6 ay içerisinde tüm üretimin satışa dönüşmesiyle hedeflerin üzerinde bir satış başarısı yakaladı.

Efe Rakı’nın pazarda bu kadar beğenilmesi üzerine artan talebi karşılamak için 2005 yılı itibariyle üretim kapasitesi yıllık 5 milyon litreden 15 milyon litreye çıkarıldı.

Efe Rakı’nın bugünkü başarısının ardında tüketici beğenilerinin yanı sıra, doğru marka pozisyonlaması ve tutarlı pazarlama ve reklam stratejileri belirlenmesinin de rolü büyük.  Alışkanlık ve seçimlerinin bu derece köklü olduğu bir pazarda, tüketicilerin karşısına yepyeni bir ürün olarak çıkan Efe Rakı; pazarın bu zorlu yapısına rağmen sadık bir müşteri kitlesi oluşturmayı başardı. Efe Rakı’nın bundan sonraki pazarlama stratejileri arasında Efe Rakı’nın benzersiz lezzetini daha çok insana ulaştırmak var.

İnsan Kaynakları

Kaliteli, güvenilir ve ilklerin öncüsü olmayı misyon olarak benimsemiş olan Efe Rakı’nın bu hedeflerini gerçekleştirmede en değerli kaynağı çalışanlarıdır. Yoğun rekabetin yaşandığı sektörümüzde kurumsal gelişimimize katkı sağlayacak, üstün performanslı ve yetenekli kişileri organizasyonumuza kazandırmak ve devamlılığını sağlamak temel insan kaynakları stratejimizdir.Bu strateji kapsamında seçme ve yerleştirme, yüksek performans gösteren bir organizasyon yaratabilmenin en önemli süreçlerinden birini oluşturmaktadır.

İşe alım sürecinde adayların; topluma ve çevreye karşı sorumluluk sahibi, müşteri odaklı ve yenilikçi olma olarak belirlenen temel kurumsal değerlerimizin yanı sıra pozisyonun gerektirdiği eğitim, teknik bilgi ve yetkinliklere sahip olup olmadığı değerlendirilir.

Buradan başvuruda bulunabilirsiniz.

3 yorum

  1. Satış sorumlusu pozisyonunuz la ilgileniyorum iş tanımınıza ve şirketiniz bakış açısına uygun olduğumu düşünüyorum.EFE RAKI DA yaklaşık 10 ay 2012 yıllında çalıştım .Adana Gaziantep Mersin ulusal zincirlerde çalışma hayatım oldu.Adana’da yaşıyorum. Aynı pozisyon da çalışmak istiyorum.

    Saygılarımla,

    Tel: (0)544 279 82 52

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*