Edirne Belediyesi İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2020

edirne-belediyesi

Edirne Belediyesi İş Başvuru Formu 2014

Edirne Belediyesi iş başvurusu yaparak sizde Edirne Belediyesi’ın gücünden güç alabilirsiniz. Edirne Belediyesi personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Edirne Belediyesi eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Edirne Belediyesi insan kaynaklarını arayarak bilgi edinebilirsiniz.

Ülkemizin en büyük belediyelerinden birisi olan Edirne Belediyesi 2014 yılında personel alımı yapmaya devam edecek. Personel alımlarının büyük bölümü taşeron ve sözleşmeli memur kadrolarından yapılmaktadır. Kısa zaman içerisinde sözleşmeli memurlara kadro gelecek olmasından dolayı birçok kişi bu sıralarda belediyeye girmeye çalışmaktadır.
Öncelikle belediyelerde çalışmak istiyorsanız rakiplerinizin çok olduğunu bilmenizi isteriz. Özel sektörün acımasızlığı her geçen gün insanları yıprattığı için ülkemiz insan memur olma aşkıyla yanmış durumda.

Bağlı ilçeler
Enez · Havsa · İpsala · Keşan · Lalapaşa · Meriç · Süloğlu · Uzunköprü

Edirne Belediyesi personel alımları duyurusu resmi web sitelerinden yapılmaktadır. Sizlerde ilgili ilanlardan yararlanmak ve başvuru formunu doldurmak istiyorsanız personel alımı ilanlarını http://www.edirne.bel.tr/tr/index.html bağlantısından takip edebilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*